Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10968. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gangstarr34 , Darksun80 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 29 Misafir (3 Mobil) - 28 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.807
Cevap
2.720
Favori
21.325.431
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Kendi ayaklarına sıkmaya bu kadar istekliler demek. Orada hiç hesabım yok, açmayı da düşünmüyorum ultra futuristik bir oyun gelmedikçe, belki de %33-50 beğenilme oranı gözükmüyorsa ondan olabilir bu hareket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 18 Mayıs 2018; 3:48:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birincisi biz reseller değiliz, Steam, GMG, Humble, Fanatical gibi resmi anlaşmaları olan bir firmayız. İkincisi de verdiğim fiyat standart değil Enhanced Edition için o yüzden fiyat gayet makul. Durduk yere bizi kötülemenizi yakıştıramadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Origin Access 'e 9 oyun daha eklenmiş. Tyranny - abzu vs

. Böylelikle Fifa 18' in Dünya Kupası sonrası geleceği belli oldu sisteme. Direk olarak fifa 19 'a başlamak en mantıklısı hiç başlamayanlar için. Adisin ea. Şimdiye kadar 50 kere getirmen lazımdı.
    Origin'den zerre haz etmem ama bu Access olayı süper bir olay şüphesiz. Nefret eden adama bile tam üyelik yaptırır.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    6 aydır aylık üye oluyorum. Başlarda ne güzel 14 veriyorduk, bu ay 20.4 TL çekmiş. Dedim ibretlik bir olay nasıl da gelişmişiz 6 ay gibi kısa sürede. Sistem şahane tabi ki arada ea nın ufak çaplı kurnazlikları olabiliyor. Bu sistemi Steam için yapsalar sayısız satışları olur.

• Tartışma devam etmesin rica ediyorum. Silinen mesajlar çok çirkin bir görüntü bırakacak, değmez.

@naz_eg @Sniper Shepard @MetalPWN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Bu da Dying Light Season Pass forumdaki satıcılardan alınırsa oyun + season pass 30 liraya denk geliyor .

Ağır sıvamışsın. Ben de bazen GamersGate'in bazı oyunlardaki fiyat politikalarını saçma buluyordum ki sonradan öğrendim, bu fiyatlandırma olayı siteyle alakalı değil tamamen oyunun yapımcısıyla alakalıymış. Hadi bunu geçtim, zaten Dying Light Enhanced Edition'ın Steam üzerinde de aldığı indirim genelde böyle oluyor. Ben de almak istiyorum bu oyunu ama daha fazla indirim gördüğü için şimdi beklemeyi tercih ediyorum. Tekrar söylüyorum, oyuna bu indirimi de bu fiyatı da GamersGate üzerinden veren de yine yapımcı firma Techland'dir. Kısa zaman önce Steam'de de aynı fiyatı görmüştü zaten. O yüzden bundan normal bir şey yok. Ki bunu arkadaşlar sana anlattıktan sonra manasız bir savunmaya geçip, "Forumdan alırsanız daha ucuz, oradan buradan alırsanız daha ucuz." gibi şeyler söylemişsin. Bu dediğin olay her oyun için geçerli. Ama güven söz konusu olduğunda çoğu oyuncu takas platformları yerine, DH satış forumu yerine veya G2A türevleri yerine bu tür siteleri tercih ediyor, buna ben de dahilim. O yüzden yok işte forumdan Dying Light alsanız 20, season pass inse 10, dlc inse 15, halamın şeyi olsa amcam olurdu falandı filandı diye atıp böyle kuruluşlara sallamaya kimsenin hakkı yok. Öyle yorumlar atmışsın ki, sanırsın GamersGate kurucusu ailenden birini öldürmüş, sen de intikam peşindesin. Zaten ettiğin beddualar, temennilerin kişiliğini ortaya çıkarıyor. Gelişmelerini dilemek yerine, azala azala bitmesini istediğin bu firmalara ettiğin beddualar döner dolaşır bir gün seni bulur ama. Özellikle doların ve euronun arşa çıktığı şu dönemlerde Voidu ve GamersGate gibi siteler ilaç gibi geliyor. Bazı oyunlarda saçma fiyatlandırmalar olabilir ama bazen de bir bakmışsın çok feci indirim gören oyunlar oluyor. Ben güncel olarak takip ediyorum ve memnunum GamersGate'den. Forumdaki naz_eg kullanıcı adlı arkadaş da sunumunu çok iyi yapıyor sağ olsun. Benimle aynı fikirde olan çok kişi vardır. O yüzden burada çıkıp da sevilen kurumları kötüleyeceksen linç yemesini de bileceksin.

Edit: XanthiN'in yorumunu yeni gördüm. Bu kadar uzun yazdım bari bu yazı kalsın hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 18 Mayıs 2018; 4:23:27 >

• Steamdaki bir oyunun bu zamana kadar aldığı en büyük indirimi görebileceğimiz bir site vardı sanki adını hatırlayan var mı

• Redshift kullanıcısına yanıt
    https://isthereanydeal.com/
    https://steamdb.info/
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

6 aydır aylık üye oluyorum. Başlarda ne güzel 14 veriyorduk, bu ay 20.4 TL çekmiş. Dedim ibretlik bir olay nasıl da gelişmişiz 6 ay gibi kısa sürede. Sistem şahane tabi ki arada ea nın ufak çaplı kurnazlikları olabiliyor. Bu sistemi Steam için yapsalar sayısız satışları olur.
    Ülkenin güncel durumunun özeti

En mantıklısı euro 6 lira 7 lira olmadan yıllık üyelik almak. Hem yarı fiyatına geliyor neredeyse.

• Falcon X. kullanıcısına yanıt
    Çok meraklıydık ya Black Ops 4'e

Activision'un saçma fiyat politikası ve son oyunlarda iyice batırmaları... Battlefield varken Black Ops 4 alacağımızı mı zannediyorlar acaba cidden

Battle.net üyeliğim var ancak Story Modu bile olmayan oyuna para vermem.

• quote:

Orijinalden alıntı: naz_eg

https://isthereanydeal.com/
    https://steamdb.info/
    Eyvallah hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Helalinden 10

Euro Truck hiç dlc'm yok sizce essentials paketi almak ne kadar mantıklı? Oyun var sadece bende, paket 17 lira olarak gözüküyor. Ya da bunun yerine şuan indirimdeki dlclerden hangilerini almak mantıklı olur online oynamayı düşünüyorum.
    Going east ile Scandinavia dlcleri yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: siklon

Going east ile Scandinavia dlcleri yeter.

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Okumadan, bir cümlenin durumuna göre cevap veriyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Forumda kimseyle karşılıklı polemiğe girmiyorum , ancak anlaşılan siz okuduğunuzu anlamakta sorun yaşıyorsunuz. Cümleyi okumadan durumuna göre mesaj vermek ne demek ? Karşılıklı uzun uzun yazdığınız mesajları okumadım , alıntı yaptığım mesajı tabi ki okudum ki cevap verebildim. Ve görüyorum ki boşuna konuya dahil oldum. Sonuçta ortada bir gerçek var , kredi kartıyla alınca karta geri iade ediliyor ve bu steamin bir geri iade politikası. En az 3-4 defa kullandım. Hatta hediye olarak aldığım başkasına gönderdiğim oyunu beğenmeyip geri gönderdiklerinde para yine benim kartıma yattı iade edene de değil. Bunu da ekleyeyim de onu da öğrenmiş olun. Ancak siz edilmediğini 6-7 ay itiraz falan birşeyler yazıyorsunuz. Görüyorum ki büyük bir yanılgı halindesiniz. Hiç kartla steamden oyun alıp iade etmemişsiniz ki varsayımlarla konuşuyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: arfyilmaz

Forumda kimseyle karşılıklı polemiğe girmiyorum , ancak anlaşılan siz okuduğunuzu anlamakta sorun yaşıyorsunuz. Cümleyi okumadan durumuna göre mesaj vermek ne demek ? Karşılıklı uzun uzun yazdığınız mesajları okumadım , alıntı yaptığım mesajı tabi ki okudum ki cevap verebildim. Ve görüyorum ki boşuna konuya dahil oldum. Sonuçta ortada bir gerçek var , kredi kartıyla alınca karta geri iade ediliyor ve bu steamin bir geri iade politikası. En az 3-4 defa kullandım. Hatta hediye olarak aldığım başkasına gönderdiğim oyunu beğenmeyip geri gönderdiklerinde para yine benim kartıma yattı iade edene de değil. Bunu da ekleyeyim de onu da öğrenmiş olun. Ancak siz edilmediğini 6-7 ay itiraz falan birşeyler yazıyorsunuz. Görüyorum ki büyük bir yanılgı halindesiniz. Hiç kartla steamden oyun alıp iade etmemişsiniz ki varsayımlarla konuşuyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Tamam her şeyi sen biliyorsun. Bloklayıp geçiyorum. 2500 blokladığım adama birde sen eklendin iyi oldu.

• Oyun için hazır pc toplama satan bi site vardı hem hazır toplanmış hem de sizin seçeceğiniz parçalarla toplayabileceğiniz bir yerdi. Bilen varsa linkini atabilir mi?

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Bu dediğinizi yapmayan site neredeyse kalmadı. Teknobiyotik, Sinerji, İtopya vb hepsi yapıyor dediğiniz her iki şeklide.
  • Experto Crede kullanıcısına yanıt
    Evet hocam Teknobiyotikdi hatırladım teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

Bunlardan hangisi uygun ve güvenilirdir hocam

İşin aslı arkadaşım işe başladı hiç böyle yüksek bir bilgisayarımız olmadı montaj ve render yapacak ayrıcada oyun için bakıyor bu siteleri pek bildiğini zannetmiyorum bir yardımcı olursanız sevinirim hocam

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Bunun için forumda bir alan vardı diye hatırlıyorum, sistem tavsiye galiba. Orada sorman daha mantıklı olur.

• Knisath kullanıcısına yanıt
    Cahile laf anlatmak ne kadar zor . Ortada bir gerçek var . Steam oyunu iade alıp paranı kartsa kart değilse hesabına yatırıyor ancak bunun üstünden hala tartışıyoruz. Etmiyor demek siyaha beyaz demek gibi birşey. Arkadaşın engellediği iyi olmuş zira zaten okuduğunu anlamadığına göre okumasına da gerek yok.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.