Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10553. sayfa)

5 Kayıtlı Üye ve 28 Misafir (2 Mobil) - 31 Masaüstü2 Mobil
5 sn
353.736
Cevap
2.743
Favori
21.824.837
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
580 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar şu anda kütüphanemde olmayıp indirime giren gözüme çarpan oyunları yazacağım. Sizce şuan alınmalı mı? Yoksa diğer indirimlerde fiyatları dahada düşer mi?

Bioshock the collection 99tl--->32.67tl

Dragon Age Origins 31tl---> 7.75tl

Rise of the tomb raider 89tl--->35.60tl

Hallow knight 24tl--->15.80tl

Aragami 31tl--->12.40tl

Mass effect 31tl-->7.75tl

Just cause 3 75tl--> 18.75 tl

Mad Max 59tl--> 20tl

Korku oyunlarına pek öncelik vermiyorum oyun alırken. Bu indirimdede pek ilgimi çekmediler. İstediğim oyunları bitirdikten sonra belki bi göz atarım. Sizce bu oyunlar şimdi alınmalı mı? Yoksa kış indirimi mi beklenmeli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunceyhan

Arkadaşlar şu anda kütüphanemde olmayıp indirime giren gözüme çarpan oyunları yazacağım. Sizce şuan alınmalı mı? Yoksa diğer indirimlerde fiyatları dahada düşer mi?

Bioshock the collection 99tl--->32.67tl

Dragon Age Origins 31tl---> 7.75tl

Rise of the tomb raider 89tl--->35.60tl

Hallow knight 24tl--->15.80tl

Aragami 31tl--->12.40tl

Mass effect 31tl-->7.75tl

Just cause 3 75tl--> 18.75 tl

Mad Max 59tl--> 20tl

Korku oyunlarına pek öncelik vermiyorum oyun alırken. Bu indirimdede pek ilgimi çekmediler. İstediğim oyunları bitirdikten sonra belki bi göz atarım. Sizce bu oyunlar şimdi alınmalı mı? Yoksa kış indirimi mi beklenmeli?

Bioshock, Mass Effect ve Dragon Age bir ömür boyu yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 28 Ekim 2017; 20:1:39 >

• Arkadaşlar dolaşırken rastgeldim yaz indirimlerinde %75 indirime girmiş olan the room ve the room 2 oyunları %89 indirim alarak 1.10 lira gibi çok cüzi bir fiyata inmiş, hatta tarihindeki en düşük fiyatı görmüş.Eğer almayan va türe ilgisi olan varsa kaçırmasın derim.
  • razorrrr kullanıcısına yanıt
    Söylemeyi unutmuşum oyunların ikisininde koleksiyon kartları var onları düşürüp sattığınızda bayağ ucuza gelmiş oluyor.
    Mobilde oynamistim cok sevmistim pcye de aldim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun :D
    Tesekkurler hocam bunun bir de 3.su var mobilde pcde yok galiba goremedim hocam

• the room 1-2, Amnesia Collection ve commandos pack oyunlarını almış bulundum bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C Y R E X

arkadaşlar şuan indirimde bi oyunu alıp kardeşime hediye göndersem o da hediyeyi kabul etmese hediye ye ne olur? envanterimde mi kalır

direk para iade oluyor diye biliyorum.envantere artık herhangi bir şekilde eklenmiyor diye biliyorum

• Alacak oyun bulamiyorum arkadaslar kutuphanemi gelistirmek icin hikayesi guzel, single player (multiplayer takintim yok) eski olur, yeni olur oneriniz var midir?

Aynen steam de yok en azından bende göremedim
    Hocam 2D platformer oyun seviyorsanız spelunky %90 indirimde ben oynamadım ama incelemelerde %91 olumlu almış.Türe nekadar uzak olsamda almayı düşünüyorum.
    Tesekkurler hocam bakayim bir

• Selam beyler,

2 oyun arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Biri bizden bir oyun olan Conarium diğeri ise Sleeping Dogs Definitive Edition.

Conarium tarzı oyunları çok sevdiğim için, diğerini fiyatı çok düştüğü için düşünüyorum. Kartta 20₺ var.

Conarium %40 18,60

Sleeping %85 13,35

Sizce hangisi?

Teşekkürler şimdiden.

• muratdanis kullanıcısına yanıt
    Sleeping Dogs kesinlikle öneririm. Conarium çok kısa 5 saatte bitiyor. Değeri bilinmeyen oyunların başında yer alıyor bana göre Sleeping Dogs. İster serbestçe gezin ister görev yapın ister yan görevleri yapın oyun sıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdanis

Selam beyler,

2 oyun arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Biri bizden bir oyun olan Conarium diğeri ise Sleeping Dogs Definitive Edition.

Conarium tarzı oyunları çok sevdiğim için, diğerini fiyatı çok düştüğü için düşünüyorum. Kartta 20₺ var.

Conarium %40 18,60

Sleeping %85 13,35

Sizce hangisi?

Teşekkürler şimdiden.

Sleeping Dogs. Eğer tam herşeyi bitirmeye kafayı koyarsan 40 saat gider. Normal hikaye 15-20 saat arası ve doyurucu oyun her konuda.
  • Sağolun beyler ben de öyle düşünmüştüm.

Çekiyorum hemen :)

• Kaan Berk K kullanıcısına yanıt
    Bana da biraz sıkıcı gibi geldi. İade edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Steamden soğudum . Bana profilimde grup için küfür eden arkadaş ne zorun var ki ?
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Şahsı DH grubundan reklam yaptığı için atmıştım aynısını bana da yazmıştı. Acısının sebebi bu, takmaya değmez.

• Shift 2 aldım normalde oyun almayı düşünmüyordum ama şu sıralar ps4te Gran Turismo'nun gazıyla pcde de sim yarış oynayasım geldi. Edit Grid 2'yi de oynuyorum bi yandan. Grid Autosport önerir misiniz 14 TL?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 28 Ekim 2017; 22:46:52 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.