Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (258. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.620
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: volkantipi

ARkdaşlar sezonluk paket almıştım ben bugünkü basket maçı bedava olacak mı acaba?

buda yalan çıktı izleyemiyoruz
  • fenerbahçe maçlarını izlemek için aylık paket almayı düşünüyorum.diğer takım maçlarnı izliceklerden ortak olmak isteyen varsa pm atsın.
  • üyeliğini satan varsa onada talip olabilirim
  • yine görüntü leş gibi 10 gün tatilde insan biraz iyileştirme yapar be hay ben senin gibi şirketin....
  • Sisteme giriş yapamdım bir türlü,üye olurken verdiğim mail adresini de kabul etmiyor.Müşteri hizmetleri diyor ki dns ayarlarınızı kontrol edin.
    dedim daha önce giriş yapıyodum,izliyodum şimdi niye yapamıyorum,dns ile ne alakası var dedim.Konuşma penceresini kopyalamaya müsaade etmiyor,buraya koyacaktım ama.Tam komedi.Adamların yüzüne tükürüyorum ya rabbi şükür diyorlar.Daha da bişey demiyorum.
    Var mı böyle bir problemle karşılaşan,sisteme giriş yapamayan?
  • Arkadaşlar. Maçları izlemeye vakit bulamadığım için Digitürk Web Tv Sezonluk Lig Tv üyeliğimi satmayı düşünüyorum. İlgilenenler pm atabilir.

SATILDI..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ümitç -- 4 Ocak 2012; 17:11:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fetii_51

Sisteme giriş yapamdım bir türlü,üye olurken verdiğim mail adresini de kabul etmiyor.Müşteri hizmetleri diyor ki dns ayarlarınızı kontrol edin.
    dedim daha önce giriş yapıyodum,izliyodum şimdi niye yapamıyorum,dns ile ne alakası var dedim.Konuşma penceresini kopyalamaya müsaade etmiyor,buraya koyacaktım ama.Tam komedi.Adamların yüzüne tükürüyorum ya rabbi şükür diyorlar.Daha da bişey demiyorum.
    Var mı böyle bir problemle karşılaşan,sisteme giriş yapamayan?

ben de giremedim tam o saatlerde , biraz uğraştırdı daha sonra girebildim .......city maçının başlarını kaçırdım .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eilieili -- 3 Ocak 2012; 23:43:00 >
  • paketini satmayı düşünenler istediği fiyatı Pm atabilir. 2 tane almayı düşnüyorum.
  • Digi web tv nin kendi sitesine girince sezonluk paket ile ilgili yorumları okuyunca sizleri diginin sitesinden mesaj yağmuruna tutmayı çağırasım geldi.tüm yorumlar neredeyse mükemmel ötesi.04.01.2012 st:10.20 mesaj gönderildi.
    Bakalım yayınlayacaklarmı.
  • Fenerbahce - Ordu macin izlemek icin hesap lazim.. 3TL odiyecem.. Sadece bu maci izliyecem...

Duyurulur acil pm atiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: inviter1907

Fenerbahce - Ordu macin izlemek icin hesap lazim.. 3TL odiyecem.. Sadece bu maci izliyecem...

Duyurulur acil pm atiniz

eve bir kişi daha çağır 5-6 tl ye kafan rahat al. Telefondan bile alınıyor. Kimse hesabını vermez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ümitç

Arkadaşlar. Maçları izlemeye vakit bulamadığım için Digitürk Web Tv Sezonluk Lig Tv üyeliğimi satmayı düşünüyorum. İlgilenenler pm atabilir.

Arkadaşım paketin içeriği nedir ne kadar fiyata satıyorsun web tv üyeliğini e-mail ile veya burdan bildirirsen iyi olur...
  • Sezonluk Lig Tv paketi, play-offlar dahil.

SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ümitç -- 4 Ocak 2012; 17:10:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ümitç

Sezonluk Lig Tv paketi, play-offlar dahil.

beşiktaşlı gs li ortak varsa ümitç paketi almak istiyorum trabzonlu var şuan(ben fb maçları için alıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seco4 -- 4 Ocak 2012; 17:07:49 >
  • SATILDI
  • Şu anda Beşiktaş maçını doğru dürüst izleyemiyorum....10 mb internet hızım .....Görüntü rezalet ,anlık bakıyorum , 550 kpbs şu anda ,buffering de var sürekli.... Maçtan sonra detaylı yazacağım...Hayret bunları yazarken 2 dakikadır buffering olmadı
  • her maç seyrederken bıktım buraya yazmaktan yine gitti yayın...............:(
  • İyi seyrediyordum ama yayın gitti şuan Beşiktaş maçında
  • arkadaşlar lig tv yi kendi sitesinden sezonluk paket kısmından mesaj yağmuruna tutalım.
  • ara ara mallaşıyor niyeyse, 25 den sonra takılmaya başladı, 35 den sonra düzeldi, ikinci yarı Allah kerim
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.