Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (260. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.620
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayda 20 TL ye bize şu görüntüyü izletiyorsun ya DİGİTURK o verdigim paraların hepsi haram zıkkım olsun

http://img857.imageshack.us/img857/9514/adsznt.jpg
  • Adamlar bütün illegal siteleri kapattırdı gibi bir şey en son bir iki site kalmıştı onlarda artık 10 dk sonra banlanıyor yayın gidiyor bugün maçı radyodan dinledim resmen. digiturk den nefret ediyorum ama maç izlemek büyük zevklerimden biri web tv de sorunlu diyorsunuz napıcaz ya
  • Bugünkü ankaragücü-beşiktaş maçıyla ilgili bilgi vereyim ........Maçta buffer yoktu.....Yani takılma olmadan maç izlendi orada bir sorun yoktu fakat görüntü kalitesine gelince iş değişiyor ....Geçen hafta izlediğim eskişehir-beşiktaş maçında ilk 30 dakikada zaten yayın yoktu doğru düzgün ,fakat daha sonra yayın geldiğinde görüntü kalitesi 1.4-1.6 mbit olarak maçın sonuna kadar devam etti...Yani iyiydi fakat bugünkü maçta görüntü kalitesi kötüydü , anlık görüntü 500-700 kpbs arasında değişti .....Dakika 60 tan sonra ise kalite 1.4 mbite çıktı ...Dakika 60 tan sonra iyiydi ....Ama şunu söyleyim ben bu aylık paketim bitince bir daha Türkiye ligi maçlarına bulaşmam digiwebde ....Premier lig derseniz tamam sorun yok ...Görüntü kalitesi 1.6 mbitin altına düşmüyor ama bu Türkiye ligi maçlarında ne olacağı belli değil.....Maçın çoğunu çamur gibi görüntüyle izleme ihtimaliniz var ....Bir de tabii aylık 20 küsür lira veriyorsunuz bu görüntü kalitesiyle maç izlemek için ........Ben artık sadece premier ligi izleyeceğim....He o da Hd mi derseniz ...İşte çakma HD mi diyelim ona da , evet öyle diyelim ......
  • edit:bazı arkadaşlar mesaj içeriğini kaldırmamı tavsiye ettiler bende mesajı sildim arkadaşlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seco4 -- 15 Ocak 2012; 1:07:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seco4

edit:bazı arkadaşlar mesaj içeriğini kaldırmamı tavsiye ettiler bende mesajı sildim arkadaşlar....
    edit:mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seco4 -- 15 Ocak 2012; 1:08:16 >
  • quote:

arkadaşlar bir sitenin kaçak olarak verdiği web tv hizmeti.bundaki kaliteye bak bizim digitürke bak.
    bu arada bahsettiği sitede ücretli olarak veriyo bu hizmeti ama sonuçtaa kaçak.d

DIGITURK WebTV | Genel Konu

neresiymiş burası yahu
  • Ben de merak ettim bu siteyi özelden atın da bakalım
  • Dün Real-Fulyada gördüm bu kampanyayı mediamarkt girişinde 288 tl yazıyordu sanırım indirim yapmışlar 1 yıl hd hediye yazıyordu alacaktım vazgeçtim.. Kalırsa 2 hafta sonra alacağım...
  • quote:

arkadaşlar bir sitenin kaçak olarak verdiği web tv hizmeti.bundaki kaliteye bak bizim digitürke bak.
    bu arada bahsettiği sitede ücretli olarak veriyo bu hizmeti ama sonuçtaa kaçak.d

DIGITURK WebTV | Genel Konu

Ben de merak ettim bu siteyi. Bana da pm atabilir misiniz?
  • bende merak ettim bak :D ayrıca fener maçı izlemek istiyrm paket alıp ortak arayan varsa pm atsın..
  • bana da siteyi atarsanız sevinirim
  • Bende pm alabilirmiyim.
  • çok merak ettim korsana karşıyım ama banada pm atarmısın?
  • Bende pm istiyorum siteyi atabilir misiniz teşekkürler
  • banada link pm i lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerkenez78 -- 14 Ocak 2012; 19:55:14 >
  • Millet buraya korsana girmek için geliyor :)
  • Resimdeki yayını bir torrent sitesiyle birlikte yapıyorlar. siteden vip üyelik alanlar izleyebiliyor.
  • Arkadaşlar digitürk web tv si olan arkadaşlar bana bi zahmet pm ile ulaşabilirlermi.
  • Bunların ticaret zihniyeti sıfır.
    Adam gibi görüntü verseler sürümden kazansalar milleti korsana yöneltmeseler kötü mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyler7

Bunların ticaret zihniyeti sıfır.
    Adam gibi görüntü verseler sürümden kazansalar milleti korsana yöneltmeseler kötü mü?

adam gibi yayın verirsek millet webtv kullanır sadece diye korkuyolar bence
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.