Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (257. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.620
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dursunn

bekliyorum The service is unavailable. yazıyor

bende açıldı bekleyince ama uğraştırdı. . tabi digiye basmama engel değil bu açılma görüntü berbat çünkü bugun. .
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodolom

Arkadaslar Merhaba,

Benim ilk mesajim forumda. Amerika'da yasiyorum, 2 hafta once Digiturk WebTV aboneligi aldim, yayin kalitesinden oldukca memnunum. FB-GS macini kesintisiz olarak HD kalitesinde cok rahatlikla seyrettim, buraya kadar hersey guzel fakat tek derdim yabanci liglere yayin izni vermemesi digiturk'un. Ben alirken dikkat etmedim buna, premier lg'i ozellikle seyretmeyi planliyordum ama maalesef izin vermiyorlar buna.

Aslinda ilk aldigimda ekledigim resimdeki hatayi veriyordu, arkasindan birkac gun sonra kendi kendine bu hatayi vermemeye basladi ve butun premier lg maclarini seyredebildim 1 hafta boyunca ama su anda gene ayni hata ile karsilasiyorum. Bu maclari seyretmenin bir yolu var mi digiturk webtv aboneligimiz ile amerika'da bunu ogrenmek istemistim. Bu konuda beni yonlendirebileceginiz yontemler veya kaynaklar var ise cok sevinirim.

Simdiden cok tesekkurler,

Dogan

DIGITURK WebTV | Genel Konu

Bana da ip niz lokal ip ondan kesiliyor demişti geri zekalılar.
  • yine yayın yok
  • haram zıkkım olsun verdiğimiz paralar
  • şikayetvar da açılmıyor. O damı digiturkun acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mac3560

quote:

Orijinalden alıntı: dursunn

bekliyorum The service is unavailable. yazıyor

bende açıldı bekleyince ama uğraştırdı. . tabi digiye basmama engel değil bu açılma görüntü berbat çünkü bugun. .

bende açtım. müşteri hizmetlerini arıyorum 6 dakika oldu bakan yok telefona.
  • açıldı
  • benim 8 mbit olan bağlantı hızımı: 0.9Mbps ölçüyor diginin iğrenç sistemi.

bu karaktersiz şirket kendi yaptığı yayının kalitesini ölçer ancak.
  • Ben digitürkwebtv.com.tr ye girince beni yurtdışına yönlendiriyor.Aradım sorun uydunette dedi.Onlarda birşey demedi.Şu anda sayfa açılmıyor.Yardım lütfen.
  • dini imanı para olupda bu kadar kalitesiz hizmet veren şirket görmedim.
  • bakalım seneye kime satacaklar webtv'yi bu kadar tepkiden sonra..
  • bende web tv üyesiyim ama 8mb bitlik bağlantıda bile buffering diyor kasıyor donuyor rezalet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutforza1989 -- 23 Aralık 2011; 2:35:45 >
  • İkinci yarı için paket alıcaktım ama bu yorumlardan sonra biraz zor alırım.Halbuki Gs-Fb ve Ts-Gs maçlarını sorunsuz izlemiştim.
  • Bu sene geçen yıla göre daha iyi ama fiyatlar pahalı epey.
  • Buradaki yorumları okuduktan sonra almamaya karar verdim.

Paramla pulumla rezil olmaya niyetim yok.
    "Buffering" ile uğraşmaya da hiç niyetim yok.
  • memnun olmayan arkadaşlar paketinizi bana satabilirsiniz pm den ulaşırsanız orda ücreti konuşabiliriz
  • bana gelen maile göre söylüyorum. haftasonu tbl ve premier lig maçlarının tamamı ücretsiz. tabi web tv üyesi olup, herhangi bir pakete abone olanlaradır büyük ihtimalle.
  • ingiltere ligininde görüntü kalitesi fena yahu :S
  • Sabahtan beri ekranimda olan goruntuyu paylasiyorum. Turkiye'de su anda saat 20.42,bu goruntu turkiye saati ile 17'den beri ekranimda ve hala da bir duzelme yok :)

Rezaletin bu kadari iste - Digiturk WebTV Destek hatti e-mail adresi var ise birinizde, rica edeyim, ayni mesaji kendilerine de gondermek istiyorum. Ozur dileriz mesaji atarlar geriye, o kadar , ama gene de ben kullanici olarak gorevimi yerine getirmek istiyorum.

Bu arada forumda cok sikayetci olan arkadaslar var. Ben 1 aydir kullaniyorum ve bugune kadar 1 kere bile sorun yasamadim goruntu kalitesi acisindan. Amerika'da yasiyorum, 8mb baglantim var. Derbi maclar da bunlara dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodolom -- 26 Aralık 2011; 13:46:58 >
  • ARkdaşlar sezonluk paket almıştım ben bugünkü basket maçı bedava olacak mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.