Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.621
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kumcu*

beşiktaş maçı....çamur gibi görüntü...2 dkda bir bufferring....

Aynen öyle.
  • yayın açıldımı acaba birde tam ekran nasıl yapıyorsunuz acaba
  • lanet olsun ya bu ne biçim hizmet böyle,

8 mbit internetim var (-e kadar değil), bağlantı hızınız yetersiz diyorlar bir de. top gözükmüyor bulanıklıktan sürekli buffering... yazısı, böyle maç mı izlenir be.

arkadaşlar burada açıkça hakkımız yeniyor, tepkimizi nasıl koyabiliriz, dava falan açamaz mıyız ?
  • yapacağınız aslında çok basit.

Forumlarda bulunan şikayetlerin bir çıktısını alın. Bunun yanı sıra renkli yazıcıdan izlediğiniz her maç için görüntü bozulduğunda buffering yaptığında ekran görüntüsü alın. Sizin o anki bağlantı hızınızı gösteren çıktıyıda koyun. Sezon sonu verin THHye. Ne uğraşıyorsunuz ki?

Biraz uğraş ister ama bu adamların size para verecekleri yok değil mi? Vermeyecekler. Sizde iyi kötü izleyin sene sonunda Digiye gönderdiğiniz şikayetlerle ilgilenilmediğini gösteren çıktılarıda alın yukarda söylediklerimle birlikte lig bitince THHye verin. Paranız 3 ay sonra geri verilecektir. En azından öyle ya da böyle sezonu izleyin sonra alın THHden paranızı
  • Şu an bu beş para etmes şirketin sayfasına girebilen varmı, iyice sapıttılar onceden buffering yüzünden mac seyredemezdik simdi sitesinede girilmiyor, ayıp yav.
  • Sonra neden illegal yayin izliyorsunuz diyorsunuz adamlar camur gibi goruntu veriyor ustunede para aliyorlar.ben olsam izleyemedigim her macin ss ciktisini alir hakem heyetine giderim.iadeleri yapinca belki akillanirlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cy_x

Şu an bu beş para etmes şirketin sayfasına girebilen varmı, iyice sapıttılar onceden buffering yüzünden mac seyredemezdik simdi sitesinede girilmiyor, ayıp yav.

ben de giremiyorum
  • Bende giremiyorum ya...Yurtdısı sayfasına yönlendiriyor ondan da izleyemiyorsun zaten..Lanet olsun ligtv sana.Twitterdan msj attım cevap gelmedi...
  • açmayı başaran var mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mac3560

açmayı başaran var mı arkadaşlar

Hiçbir şekilde açılmıyor
  • aylık aylık alıyordum ama bu son tam rezillik şu yaşattıkları. .
  • bu nedir ya, bilgisayar bozuldu sandım açılmıyor lanet olsun
  • yayından şikayet ediyorduk, geçen hafta gibi sayfa açılmıyor, ipad çalışır inşallah...
  • allah belasını versin bunların site bile açılmıyor. hep beşiktaş maçlarında oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dursunn

allah belasını versin bunların site bile açılmıyor. hep beşiktaş maçlarında oluyor

beklersen açılıyor hocam ama her aşamada bekletiyor. . bir açılınca hiç oynamamak lazım demin yayın ikiye geçeyim dedim üyelik girişi yapın dedi herşeye en baştan başlamak zorunda kaldım. .
  • The service is unavailable. web sitesi ipad uygulaması da çalışmıyor. rezillik......
  • The service is unavailable.

İnşallah iflas edersin digi..
  • Şerf.....ler zarar ediyorlarmış defolun gidin paramızla rezil ediyorsunuz bizi adam gibi bu sene maç seyrettirmediniz bize. Digitürk

Beşiktaş maçını izleyemiyoruz. Hem digitürke para veriyoruz İllegal izlemek zorunda kalıyoruz
  • bekliyorum The service is unavailable. yazıyor
  • Paranla rezil olmak böyle bişey herhalde site açılmıyor bile
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.