Şimdi Ara

digitürk'ün geri vites yapması :))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biliyorsunuz digitürk yıllardır maç özetleri için çok ucuk fiyatlar istiyordu hiçbir kanalda alamiyordu süper lig ihalesi yaklaştı
    bedava dagıtıyorlar şuan kanallara müzik kanallarında bile maç üzeti görüyorum power tv vs

bu geri vites hakkında ne düşünüyorsunuz

• benim de dikkatimi çekti ntvsporun özet yayınlaması
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

benim de dikkatimi çekti ntvsporun özet yayınlaması

çok saglam şirketler var rakip olarak elerinden gidebilir ihale cine5 gibi patlarlar alamazlarsa ihaleyi
  • Insallah su ligtvden kurtuluruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digitürk zaten Lig yayın ihalesini kaybederse çok büyük abone kaybı yaşar, önümüzdeki ihale zaten rakamlar çok uçuk olacak diye düşünüyorum.

Her ihale sonrası rakamlar çok yukarı çıkıyor, umarım kulüplerin kasasına giden bu rakamlar ligin kalitesini arttırır.

Digitürk yeni sahibi çok güçlü ve ciddi rakamlara çıkabilirler, rakibi de onun kadar iddialı gelirse tahminlerimizin çok üstünde rakamlara gider ihale...

Mevzunun sonu bize dokunuyor, umarım fiyatlar yukarı çıkmaz...
  • Bence geri vites yok Digitürk'ü BeIN Grubu aldı adamlar zeki ne kadar futbolu sevdirirsem o kadar dekoder satarım kafasındalar.
  • Zaten izleyemiyoruz inşallah çok uçuk paralara gider digitürke de gitmez.
  • Lig maçları,Avrupa maçları falan hepsinin tek çatıda toplanıp 50 liradan satsalar bile herkes alır
  • geri vites falan yok. Digitürkü alan adamlar beinsport mu ne öyle bi arap kanalı adamlar ticareti iyi biliyorlar. Tüm dünyada izleniyor adamların kanalları. Futbolu özetini adam ne kadar görürse o kadar futbola ilgi duyar ve yeni dekoder alma ihtiyacı hisseder.

Bizim ülkede her şey tekel olsun rekabet olmasın paraları ben götüreyim mantığıyla gittiği için öyleydi ama şimdi daha farklı.
  • "Insallah su ligtvden kurtuluruz" cular gelmiş... Sorsan yoktur ha ligtv si falan , link link diye geziyordur...

Hayırdır birader lig tv den kurtulunca bedava yayın mı olacak ? Alacak şirket daha da geçirip satacak bize.Digiturk de lig tv birkere oturmuş artık.Tamam pahalı ama onun dışında eksiği varmı ? Yorumcuları iyi , spikerleri iyi , alet edevatları iyi 3d , 4k bütün yayınlar var.Ayrıca en iyi sinema , belgesel vs kanalları digiturk de.Digiturkun batması demektir lig tv yi kaybetmesi.

Ha tamam çok adiler kuruluş olarak katılıyorum ama başka yokki bu kadar kaliteli bir platform.En güzeli tek bir şirketin değil birkaç şirketin birden alması dogru olacak olan budur.Mesela atıyorum turkcell de alsın , digiturk de alsın , tivibuda alsın.İşte o zaman rekabet olur fiyatlar düşer firmalar müşteri kaybetmekten korkacagı için geçirme politikası yapamaz.İsteyen istediği platformda izler.Ama atıyorum turkcell alırsa sadece oda aynı şekilde geçirme politikası izleyecektir sonra keşke digiturkde kalsaydı lafları havada uçuşacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Devian

"Insallah su ligtvden kurtuluruz" cular gelmiş... Sorsan yoktur ha ligtv si falan , link link diye geziyordur...

Hayırdır birader lig tv den kurtulunca bedava yayın mı olacak ? Alacak şirket daha da geçirip satacak bize.Digiturk de lig tv birkere oturmuş artık.Tamam pahalı ama onun dışında eksiği varmı ? Yorumcuları iyi , spikerleri iyi , alet edevatları iyi 3d , 4k bütün yayınlar var.Ayrıca en iyi sinema , belgesel vs kanalları digiturk de.Digiturkun batması demektir lig tv yi kaybetmesi.

Ha tamam çok adiler kuruluş olarak katılıyorum ama başka yokki bu kadar kaliteli bir platform.En güzeli tek bir şirketin değil birkaç şirketin birden alması dogru olacak olan budur.Mesela atıyorum turkcell de alsın , digiturk de alsın , tivibuda alsın.İşte o zaman rekabet olur fiyatlar düşer firmalar müşteri kaybetmekten korkacagı için geçirme politikası yapamaz.İsteyen istediği platformda izler.Ama atıyorum turkcell alırsa sadece oda aynı şekilde geçirme politikası izleyecektir sonra keşke digiturkde kalsaydı lafları havada uçuşacaktır.

italyan bir firma sanırım bedava verecek maç yayınlarını alırsa ihaleyi ama reklam olacakmış yayınlarda reklam görmek istemeyenlerde paralı olacakmış
    spotify gibi bence en mantıklısı bu biz beleş izleyecegiz firmada reklam dan götürecek parayı alan memnun satan memnun olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: oxata

quote:

Orijinalden alıntı: Devian

"Insallah su ligtvden kurtuluruz" cular gelmiş... Sorsan yoktur ha ligtv si falan , link link diye geziyordur...

italyan bir firma sanırım bedava verecek maç yayınlarını alırsa ihaleyi ama reklam olacakmış yayınlarda reklam görmek istemeyenlerde paralı olacakmış
    spotify gibi bence en mantıklısı bu biz beleş izleyecegiz firmada reklam dan götürecek parayı alan memnun satan memnun olacak

Yok öyle birşey.İtalyan firması ihalaye falan girmeyecek.İtalyan firması digiturk le anlaşmak istemiş.Yani sen maçları netten yayınla bende o yayının üstüne reklam vereyim ona karşılıkda sana senelik 650 milyon euro vereyim demiş.Reklamsız izlemek isteyen yine digiturk den izleyecek.Reklamlı izlemek isteyen de yine digiturk un sitesinden ama italyan firmasının reklamları ile izleyecek olay bu..

http://www.teknolojioku.com/haber/lig-tv-maclari-internetten-sifresiz-yayinlayabilir-37959.html

Ve düşün ki nasıl rahatsız edici reklamlar olacak artık bedavaya verecekler netten.Maç izlenmicek duruma gelir.Ama verirlerse versinler ben evimden çatır çatır lig tv den mis gibi izlemeye devam ederim yeter ki lig tv devam etsin gerisi kim reklamlı izlemiş kim izlememiş pek umrumda değil.

• sahibi el değiştirdi ona yormalı.
  • goygoy yapmayın da link verin.
  • bu durumla ihaleyi nasıl bağdaştırdınız? özet vermeyene ihale verilmeyecek mi? öyşle bir kural mı var>? yada özet verene daha ucuza mı verecekler?

adamlar 3 5 kuruş ne gelirse kardır diye ucuzdan satıyordur büyük ihtimal :)

ha ihale olacak ama bu lige çok para verenin aklına şaşarım ben :)
  • Katar da yerden para fışkırıyor ve harcama konusunda sıkıntıları var.
    Adamların kafasını bozarlarsa ihalede şov yaparlar uçuk rakam verirler ve zevk için bedavaya da dağıtırlar.
  • Digitürk'ün yerinde olsam bol gollü, bol atraksiyonlu maçları dağıtırım yayıncılara, almak isteyen çoğalır
  • Her şeyleri eyvallah kabulümdür ama ben lig tvye ayda 80 tlye para ödeyen bir adamım lig tv 2 ve 3 için ek 10 tl gibi cüzzi bir miktar para istemek şirketleri adına utanç verici bir şey olmalı
  • iyi de maç özetlerini digitürk değil ki trt satıyor benim bildiğim

ntvsporda basketbol maçları için spikerle maç özetini takasladılar hatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgeArsln.EA

Her şeyleri eyvallah kabulümdür ama ben lig tvye ayda 80 tlye para ödeyen bir adamım lig tv 2 ve 3 için ek 10 tl gibi cüzzi bir miktar para istemek şirketleri adına utanç verici bir şey olmalı

zaten aldın mı 1 senelik almak zorunda oluyorsun. Senelik 50 TL ye denk geliyor. Senelik niye almadın ayda 30 TL daha karlı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.