Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (902. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.548
Cevap
578
Favori
2.766.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 900901902903904
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet var. Ben mesela 3 ekim e kadar dondurdum. Tatil deyim kafam rahat olsun dedim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PNOUMA

Digiturk artik ne kadar gerekli arkadaslar? Gerekli mi yada? yada deger mi 17 yillil digiturk uyesiyim,sorgulamaya basladim,iptv yada tivibuya gecmeyi dusunuyorum.neden digiturkte kalayim?mac izlemiyorum zaten
    Al bendende o kadar. 2002 den beri üyeyim. Hiç maç paketi almadım. Hep standart paket genelde. Artik tekrar programlarin hepsi youtube da var zaten. Onun haricinde tum filmleri internetten çok çok daha kaliteli hem ses hem görüntü olarak indiriyoruz. Pek eskisi kadar ihtiyaç kalmadı digiturk e. Maç izleyenler hariç. Ama sahsen ben maçlara para veremem.

27 tl oduyordum dun aradılar yeni taahüt verin 50tl film paketi izleyin diye. İstemedi ya daha ucuza verin yada iptal edicem dedim. Yıllardır hersene aynı çingene pazarlığı yapiyorsunuz yeter artik dedim. Simdi gidip bayiden fax cektircem tekrar ariycaklar hep ayni terane.

• şampiyonlar ligi hangi pakete dahil olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

şampiyonlar ligi hangi pakete dahil olacak ?
    Sporextra paketinin içinde olacak diye düşünülüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

Sporextra paketinin içinde olacak diye düşünülüyor.

Alıntıları Göster
    o zaman şu an yeni paketler duyurulmadan almak saçma

deli gibi arıyorlar günde 3 defa.
  • quote:

o zaman şu an yeni paketler duyurulmadan almak saçma

deli gibi arıyorlar günde 3 defa.

Alıntıları Göster
    En mantıklısı o gibi görünüyor, siz hepsi bir arada bir paket / teklif düşünüyorsanız en iyisi beklemek
  • Yeni üyelik için kayıt bıraktım sporun yıldızı+ filmin yıldızı kredi kattına aylık 89 tl dediler sizce nasıl arkadaşlar. Tek sporun yıldızı ise 79 tl dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: commandoer

Yeni üyelik için kayıt bıraktım sporun yıldızı+ filmin yıldızı kredi kattına aylık 89 tl dediler sizce nasıl arkadaşlar. Tek sporun yıldızı ise 79 tl dediler.
    Şimdi aradılar aynı şekilde hayır dedim.

Yola gelecekler az daha sabır..

• quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

En mantıklısı o gibi görünüyor, siz hepsi bir arada bir paket / teklif düşünüyorsanız en iyisi beklemek

Alıntıları Göster
    3 agustosmuş taahhüt bitişi ondan tutuştular sürekli arıyorlar.

online işlemlerde iş emri iptal et diye bir seçenek var ona tıkladım ama herhangi bir soru çıkmadı ,altında da otomatik üyeliği yenile seçeneği var.anlamadım , sanırım arayacaklar üyeliği iptal mi ediyorsunuz diye.

iyice tutuşsunlar gerekirse kutuyu geri veririm , zaten yeni üyeye her türlü daha iyi hizmet veriyor adiler.

• merhaba 1056 tl fiyat verildi + film paketi hediye. iptal dilekçesi vermek fiyatı düşürür mü sizce
  • Faksı çektikten 1-2 saat kadar sonra mesaj geliyor, sizi arıyacağız daha iyi bir teklif için diye 1068 de bana dediler, faksı çektim.Mesaj geldi arıcaklar yine.Hiçte o kadar para bayılamam.Ben sadece takımımın maçlarını izlemek istiyorum, adamlar zorla bütün ligleri dayatıyor sonrada fazla fazla para istiyorlar.Ben takımımın maçlarını zor izliyorum vakit yok.Bedavaya para veriyoz işte.Sanki scout ekibi üyesiyim bütün gün maç izlicem

• yeni üye olarakmi yada eski olarakmi teklif edildi bide hangi paketi kullanıyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben kombinem var diye kapatacaktım digitürkü, şampiyonlar ligi maçları varsa vazgeçebilirim kapatmadılarsa.

• yüzyüze müşteri temsilcisi dedikleri telefonda verilen teklifleri verebiliyor mu? yani ben su paketi şu fiyattan istiyorum dersem yetkileri var mı buna?

öyleyse bugün bir uğrayayım.

• Zangieff kullanıcısına yanıt
    1068 tl 1 yıllık toplam fiyat mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: jaiecris

yeni üye olarakmi yada eski olarakmi teklif edildi bide hangi paketi kullanıyorsunuz
    Sporun yıldızları kullanıyorum .geçen yıl, 690 gibi bir fiyata almıştım . Bu yıl hakkı 850 -900 gibi fiyat bence.

• bende onu kullandim sporun yıldızı yani film paketi ile 1051 geldi onun yanında 100 dizi aylık 97 geldi aylık şuan zaten yeni üyelere verilen 89 yanında film dizi normalde geçerli fiyat örneğin bende 1260 online yazıldı 1068 düştüler oda suankı 89 denk geliyo geçen bayan aradı yıldız 101 tl verdi bu fiyatın altına çekmeye calıscam yada 1068 yanina dizi paketi bedava almaya calıscam spor film yıldızı 1068 online işlemlerde bu fiyat gorunuyo

• the_gunner kullanıcısına yanıt
    Evet

• quote:

3 agustosmuş taahhüt bitişi ondan tutuştular sürekli arıyorlar.

online işlemlerde iş emri iptal et diye bir seçenek var ona tıkladım ama herhangi bir soru çıkmadı ,altında da otomatik üyeliği yenile seçeneği var.anlamadım , sanırım arayacaklar üyeliği iptal mi ediyorsunuz diye.

iyice tutuşsunlar gerekirse kutuyu geri veririm , zaten yeni üyeye her türlü daha iyi hizmet veriyor adiler.

Alıntıları Göster
    Taahhüt bitişi yaklaştıkça sizi uzatmak için arayacaklardır,
    Kullanımınıza veya takdir ettiğiniz ücret aralığına kadar direnin olmadı iptal edersiniz,

İptal sonrası üye olunmaz diye bir madde de yok zaten, olmadı yeniden abone olunur yeni abone fırsatlarından yararlanırsınız, gelişmeleri bekliyoruz.

• Az önce aradılar, 1188 TL kredi kartına aylık 99 TL ye geliyor

Sporun yıldızı + 12 ay film paketi ayrica bu sene Şampiyonlar ligi de bizde dedi. Zam geldiğini söyleyip şu an en iyi teklif bu dedi. Birde plus kutlu icin aylık 12,5 TL istedi. Geçen sene 59 TL idi Çok pahalı olduğunu söyleyip kabul etmedim, gerekirse kapattıracam.

Şampiyonlar ligini artık telaffuz etmeye başladılar fiyat 89 dan 99 a çıkmış hemen

• 
Sayfa: önceki 900901902903904
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.