Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (904. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ntnt41 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
48.164
Cevap
564
Favori
2.740.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 902903904905906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Benim üyelik 09.08.2018 tarihinde sona eriyor !

Az önce ilk kez aradilar ! Ve size verdikleri teklifin aynisi yani !

Ana Odaya -> 85 tl

Yan Odaya -> 54,50

Yani Iki odaya toplam 1674 tl

Yani böyle durumda ayri ayri 837 lira ödemiş olacağiz !

Siz olsaniz böyle bir teklifi kabul edermiydiniz ?

Ben dayimla ortak aldim (yani ana odasi bende yan odasi onun evinde )

Geçen sene biz

Ana odaya -> 59 tl

Yan odaya -> 54,50 tl

Yani iki odaya toplam 1362 tl

Yani geçen sene ayri ayri 681 tl ödemiştik

Ilk teklifi ben kabul etmedim !!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sampiyonlar Ligini nasıl vereceklerini aciklamamalarinin sebebi şimdiki paketlere insanları abone yapıp sonra şl için ekstra paket olarak satmak istemeleri gibi gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: 35bna

beyler kartım ödeme almıyor. sebebi şu;
    "Kontrol edidiğinde işlem yapılmak istenen iş yerine tanımlanan aylık işlem tutar ve adedin dolmasından dolayı tarafımıza yansıyan hata bulunmaktadır."

ne banka ne digitürk çözümü bilmiyor.
    yarım saat sonra arayacak digitürk ne yapmalıyım?
    Arkadaşlar bilgisi olan ?
  • Şampiyonlar liğini ya idman TV den ya da instagram dan seyrediyorum.Benim için önemli olan Galatasaray maçları.

• quote:

Orijinalden alıntı: arda2007

Şampiyonlar liğini ya idman TV den ya da instagram dan seyrediyorum.Benim için önemli olan Galatasaray maçları.
    Benim için de öyle, ama kombinem var zaten. Kombinem olmasa 70-80 neyse veririm geçerim aylık, sıkıntı değil.

• bende ilk defa digiturk alıcam yeni üyelere en uygun fiyat nedir tüm maçlara bakmak istiyorum ( bu sene şampiyonlar ligide olursa mükemmel olur )
  • İşlemi bugün gerçekleştiremedik.
    Pazartesi gününe not aldı birde o zaman deneyeceğiz.
    Ne şanssızlık ya, bir değişiklik olmaz değil mi anlaşmamızda ?
  • 35bna 3 kullanıcısına yanıt
    Hocam bence kart iyiki cekmemiş eski üyeyım dıyorsunuz 1 senelık üyelere bile 79 spor yıldızı beın connect 6 ay dizi film vs veriliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 9x109 faturalı kabul ettim.Yanında 6 ay dizi-film verdiler.Bide italya ligini almışlar ronaldo'nun maçları için.Yapcak bişey yok ağustos'ta zam gelcekmiş italya liginden ötürü tek muamma şampiyonlar ligi.Faksın 100 tl civarı katkası olmuş oldu işte.Yalnız bu sene fazla dip fiyat olmayacak galiba.Yapmak istesekde yapamıyoruz diyor karta geçmiş seneleri unutun diyor.Adamlara duyarsam daha ucuza verdiğinizi uğraşırım diyip ses kaydı aldım Neyse görcez bakalım.

• Arkadaşlar sadece film paketi var mı varsa ne kadar bilen yardımcı olursa sevinirim

• Eski uyeyim gecen sene 59 tl ye spor paketi kullandim

Bu sene fax cekmeden aradilar. 1054 liraya spor ve film paketini 1 yil boyunca teklif ettiler kabul ettim. 87 liraya geldi. 89 yapiyor normalde fakat 3 agustosa kadar olan gunu dustuler 87 civarina geldi. Eger sampiyonlar ligide digideyse ve ek ucret istemeyceklerse bu fiyata normal gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: wapcep_scrol

Eski uyeyim gecen sene 59 tl ye spor paketi kullandim

Bu sene fax cekmeden aradilar. 1054 liraya spor ve film paketini 1 yil boyunca teklif ettiler kabul ettim. 87 liraya geldi. 89 yapiyor normalde fakat 3 agustosa kadar olan gunu dustuler 87 civarina geldi. Eger sampiyonlar ligide digideyse ve ek ucret istemeyceklerse bu fiyata normal gibi
    En sevilen müşteri tipi.

Hayırlı olsun

• bence millete 89 dan 79 dan verecekler son hafta inidirm yapacaklar :) :)
  • aşağı yukarı 8-10 senedir üyeyiz.bir tam sezon ara verdik sanırım.şuan aylık 97 liradan hizmet alıyoruz.film paketi ve lig tv şeklinde kullanıyoruz.1 sene sözleşmeli kredi kartına 12 taksitli şeklinde satın alıyoruz.bence pahalı. fiyatları düzenli olarak yukarı çekiyorlar bildiğim kadarıyla.en güzeli kullanmamak bence.bizde de babam istiyor o yüzden kullanıyoruz.
  • 7-8 senelik aboneyim. iptal faksindan sonra sadece 6 ay indirimli geri kalan aylarda 110 tl gibi bisey dedi. konusturmadan kapattim. bu sene almayacagim. bence cok yuksek. sampiyonlar liginden haber gelse tamam derim belki ama su an icin almayacagim.

• 89 TL'ye Sporun Yıldızı paketini eskiden sadece yeni üyeyeler için film dahildi. Fakat artık tüm üyelere 89 tl ye spor un yıldızı +filmin yıldızı dahil.

• frostburn F kullanıcısına yanıt
    Bu henüz netleşmedi. Zamlanan fiyatlara bakarsak spor un yıldızı paketinde olur şampiyonlar ligi diye düşünüyorum.

• benim kart çekmeyince şüphelendim.
    beni arayan numara 212 473 73 73 bu tip numaraların başında 212 oluyor mu ki ?
    Oluyor, kurumsal numaraları 212 4737373

Evet resmi digiturk numarası 02124737373

• 
Sayfa: önceki 902903904905906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.