Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
24.390
Cevap
346
Favori
1.003.284
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1641 Mesaj
      03 Ocak 2018 23:19:40
      Selam engelli paketlerinde 2 Ay Yazın dondurma Hakkı Varmı.?

Digiturk 9. Senem normal üye iken 2 ay yazın donduruyorduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

||SAMSUNG 55" JS8500 3D 4K TİZEN SUHD SMART LED TV|| SAMSUNG CURVED SOUNDBAR HW-6001 || DİGİTURK PLUS IQ 4K ÜYESİ* D SMART HD SMART ÜYESİ |||| TİVİBU UYDU SÜPER HD PAKET ÜYESİ || || NETSPEED YALIN 16MBPS ÜYESİ 30TL|| SONY_PLAYSTATİON_4 500_GB Psn:altinbas2011 ||DAIKIN İNVERTER KLİMA || MITSUBISHİ ELECTRİC ENVİRO MELCLOUD İNVERTER KLİMA || APPLE IPHONE_6 16GB GOLD|| APPLE IPAD AİR 16GB BEYAZ || |*ŞEREFLİ BEŞİKTAŞK 1903|| || 2013 WW POLO BLUEMOTİON ŞEKER BEYAZ ||
    • Yarbay
      2747 Mesaj
      04 Ocak 2018 00:18:37

Abonelik tamamen iptal olduktan sonra da indirimli fiyat için arıyorlar mı ? Bizimki de bugün iptal oldu ekipmanı iade edicem. Önceki yıllar gibi içeriği zenginleştirmedikçe ve kaliteyi artırmadıkça ne fiyat derlerse desinler tekrar döneceğimi sanmıyorum gerçi.

|
      |
      tezekos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3790 Mesaj
      04 Ocak 2018 09:43:56
      quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Abonelik tamamen iptal olduktan sonra da indirimli fiyat için arıyorlar mı ? Bizimki de bugün iptal oldu ekipmanı iade edicem. Önceki yıllar gibi içeriği zenginleştirmedikçe ve kaliteyi artırmadıkça ne fiyat derlerse desinler tekrar döneceğimi sanmıyorum gerçi.

2 Ay ücretsiz ailenin yıldızı paketini tanımlamışlar. Sizde yok mu böyle birşey?

• Er
      10 Mesaj
      04 Ocak 2018 11:04:50
      2. Sezon başlamaya yakın yalıspordan alacaktım. Şimdi baktığımda kampanya bitmiş sanırım. Treni kaçırdım galiba

|
      |

• Teğmen
      139 Mesaj
      04 Ocak 2018 11:10:40
      Arkadaşlar, ailenin yıldızı paketine sporun yıldızı paketini ekleten var mı?Ne kadar istiyorlar acaba?

|
      |

• Yarbay
      2747 Mesaj
      04 Ocak 2018 11:40:23

Yok altı yıllık üyeydik yaz boyunca hep donuktu hazirandan beri, aralık ayında bir şekilde ikna ettiler filmin yıldızını aldım sonra paketin boş beleş olduğunu tekrar anlayınca iptal faksı çektim hiç doğru düzgün teklif de gelmedi. Aynı paketten devam edin boşuna ceza ödemeyin indirimlerinizi kullanın falan dediler hep. Dün de iptal oldu mesajı geldi. Açıkcası üzülmedim çünkü bu yüksek fiyatları hakedecek bir platform değil. Dsmarta da üye oldum bir haftalık üyeyken iptal ettiricem dedim adamlar film dizi ve diğer ek paketleri 20₺ ye verdiler. Onu diğer odaya bağladım salonda da tv nin kendi uydusu yetiyor. Digi bu ikisinin yanında görüntü kalitesi olarak çöptü zaten. Film kandllarına da herkes bayılıyor ama neyine bayılıyor anlamıyorum adamlar 2017 yapımı yerli bir tane film sokabilmişler yayına sadece. 2015-2014 yıllarına bakınca kalite diye bir şeyin aslında kalmadığı çok net.

|
      |
      tezekos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      19 Mesaj
      04 Ocak 2018 11:54:18
      Bende 2. Devre başlamaya yakın yalı spordan almayı düşünüyordum para cebinde kaldı olursa belki digiplay üyeliği alırım ya neden geri çektiklerini ki ürünü

|
      |

• Yarbay
      2393 Mesaj
      05 Ocak 2018 15:04:04
      quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

Selam engelli paketlerinde 2 Ay Yazın dondurma Hakkı Varmı.?

Digiturk 9. Senem normal üye iken 2 ay yazın donduruyorduk

s.a hocam KARDEŞ OKUMUŞSUN Bİ CEVAP VERSEN İYİ OLURDU diye yazmışın

var hocam 2 ay maçlar olduğunda ailenin yıldızı paketine düşür

özelden mesaj attın ama ben sana özel mesaj atamadım yasak bana özel mesaj ondan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 5 Ocak 2018; 15:5:7 >

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ
    • Yüzbaşı
      307 Mesaj
      05 Ocak 2018 16:34:04
      Arkadaslar iptal faxsi sonrasi bayagi aradikar kampanya icin kabul etmedim az once yine aradilar agustos 3 kadar fatura yok sonrasi 99 tl haziran 3 agustis 3 arasi dondurma olacak sizce nasil yarin arayin dedim kabul edeyimmmi ne dersiniz?

DİGİTÜRK HUMAX 9505 SAMPİYONLAR PAKETİ GİRİŞ PAKETİ SPORSEVER COCUKSEVER HD DSMART MODÜLLÜ(MEGA HD)UYE ORİGİN ID:efecik07/// i7 4790k///MSI Z97 GAMİNG3///ASUS STRİX 1070///
    • Binbaşı
      1748 Mesaj
      05 Ocak 2018 16:44:49
      quote:

Orijinalden alıntı: alper_love

Arkadaslar iptal faxsi sonrasi bayagi aradikar kampanya icin kabul etmedim az once yine aradilar agustos 3 kadar fatura yok sonrasi 99 tl haziran 3 agustis 3 arasi dondurma olacak sizce nasil yarin arayin dedim kabul edeyimmmi ne dersiniz?

agutos eylül ekim kasım aralık ocak fatura ödeyeceksen 6 ay eder 6x99= 594 tl eder aylık 49,25 tl bedava

ama sarlar ole degıldır 8 ay 99 tl odetırler oda aylık 66 tl ye gelır oda bu sene en ıyı teklıflerden

odeme sartlarını oğren ona gıre kaabul et

• Yüzbaşı
      307 Mesaj
      05 Ocak 2018 16:51:42
      quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

quote:

Orijinalden alıntı: alper_love

agutos eylül ekim kasım aralık ocak fatura ödeyeceksen 6 ay eder 6x99= 594 tl eder aylık 49,25 tl bedava

ama sarlar ole degıldır 8 ay 99 tl odetırler oda aylık 66 tl ye gelır oda bu sene en ıyı teklıflerden

odeme sartlarını oğren ona gıre kaabul et

Hocam bayan soyledigi ocak ayi gecti subat 3 ten haziran 3 kadar bedava sonra 8 ay 99 tl dedi bende dedim dondurma yapamiuirmuyuz dedim yayinlar kapanir tv siz kalirsiniz dedi bende dondurma yapin dddim sorun degil dedim o zaman agustos 3 ten 8 ay 99 tl yapariz dedi 792.tl oluyor galiba yarin arayacak

DİGİTÜRK HUMAX 9505 SAMPİYONLAR PAKETİ GİRİŞ PAKETİ SPORSEVER COCUKSEVER HD DSMART MODÜLLÜ(MEGA HD)UYE ORİGİN ID:efecik07/// i7 4790k///MSI Z97 GAMİNG3///ASUS STRİX 1070///

• Binbaşı
      1748 Mesaj
      05 Ocak 2018 17:10:44

aylık 66 tl ye geliyor dedıgım gıbı bu sene temmuz sonu agustos basından sonra en iyi teklif
      |
      |
      alper_love kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      307 Mesaj
      05 Ocak 2018 17:13:10
      quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

aylık 66 tl ye geliyor dedıgım gıbı bu sene temmuz sonu agustos basından sonra en iyi teklif

Sonucta ayni ama subat 2019 bitecegine nisan 2019 uzamis olacak

|
      |

• Binbaşı
      1293 Mesaj
      05 Ocak 2018 17:54:48
      Dondurma yi oteleme gibi dusunun , 15 ay abonelik ama 3 ayi bedava , bedava cunku yayinlar kapali

O yuzden 12 aylik sporlu uyelikler icin 792 lira minimum fiyat zaten

Qnb finansbank inki de 8 ay 99 lira odeme ama 12 ay izleme seklindeydi , o da 792 lira toplam

Minimum bu parayi aliyorlar , aktivasyon almiyorlar artik genelde sanirim , ic kurulumu da digiturk olmayan bir yere yaptirdim , en avantajlisi buydu sanirim guncel durumda

|
      |

• Yüzbaşı
      307 Mesaj
      05 Ocak 2018 18:14:40
      Kararsizim.alsammi almasammi?

|
      |

• Onbaşı
      36 Mesaj
      06 Ocak 2018 00:52:59

Arkadaşlar digiturk üyesi değilim. Sporun yıldızları 69 tl teklif almak için Kendine Güvenen Kampanyadan veya en düşük paketten üyelik başvurusu yapıp biraz kullandıktan sonra iptal dilekçesi vermek mantıklı olur mu?@tncy84

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuxexes_1453 -- 6 Ocak 2018; 0:58:51 >
      |
      |
      Bahsedilenler: tncy84

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
    • Binbaşı
      1293 Mesaj
      06 Ocak 2018 09:16:51
      Olabilir ama yanlis anlasilmasin , sanirim dene ve iade et hadisesi bedava anlamina gelmiyor . Sadece cezai sart olmamasini sagliyor

• Onbaşı
      36 Mesaj
      06 Ocak 2018 14:09:33

Amacım zaten bedava kullanmak değil hocam. Yeni teklif (Sporun Yıldızı paketi) için ortam hazırlamak. Kendine Güvenen Kampanyada Aktivasyon ve kurulum için ücret ödenmiyor diye biliyorum. 15-20 günlük kullanım sonrası iptal faksı uygun teklif getirir mi acaba? Forumda bu şekilde teklif almayı düşünen arkadaşlar vardı. Acaba netice alabildiler mi?
      |
      |
      jujuuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
    • Yüzbaşı
      307 Mesaj
      06 Ocak 2018 16:06:59
      Dun arandigimi soylemistim 792 tl 60.tl.ortalamaya geliyor demislerdi dedim 66 tl.oluyor diye subat 2 ye kadar bedava oluuormus ondan dolayi 60 tl geliyormus ortalama kabil edicektim zaten kabul ettim

|
      |

• Yarbay
      3951 Mesaj
      06 Ocak 2018 17:21:09
      Hala digiturk alan var mi ya?

6 yillik uyeydim.digiturk araplara gecti bi yerleri kalkti.ben de sene basinda iptal ettim zaten sadece gs maclari izliyordum.d-smart la devam ediyorum.kafam kulagim rahat.onlara para kazandiracagima kahveci vehbi abiye kazandiririm.vehbi abi hem yerli hem milli

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
nice türkiye
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.