Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: YakınPlan , fatih_z Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.484
Cevap
577
Favori
2.762.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alperyaman

2 ocakta teknosadan aldığım yıllık şampiyonlar paketim bitiyor. Ne önerirsiniz? Teklif için iptal faksı çekmeme gerek var mı?

79 tl den sporun yıldızını alayım mı?

Bir de cihaz olarak 4k izleyebileceğim en iyi cihazı hangisidir, desteğinizi rica ederim.

İptal için fax çekmez iseniz üyeliğiniz güncel fiyatlar üzerinden devam eder ve çok yüksek ücretlendirmelere tabi olursunuz onun için bugün veya yarın mutlaka iptal faxı çekmeniz gerekiyor.Sizin aramanız ile iyi teklifler vermezler.
  • alperyaman kullanıcısına yanıt
    4K tek cihaz var aylık 20 tl
    Yarın faks cekin 3 Ocak’ta zamlanacak paketler aylık 69 tl den teklif alırsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim de 2 ocak itibariyle taahhudum sona eriyor. Musteri hizmetlerini aradim iptal edecegimi soyledim Alienin yildizlari paketi icin aylik 20 TL onerdi. Bana cazip gelmedi. iptal talebimi devam ettirsem fiyatta indirim teklifi gelir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 sene önce iptal ettirmistim sene başinda bir sürü mesaj gönderdiler.sporextra iptal olmasaydi yeniden üye olmayi düşunuyordum.bu fiyatlarla zor.eskisi gibi olursa tekrar düşunebilirim.eurolig,tenis,nba,la liga,premier lig ve belgesel kanallari yetiyordu.

• 3 aylık hediye film ve dizi paketi bittikten sonra 1 dizi ve 1 film kanalı taahhüt sonuna kadar pakete eklenerek kredi kartı teklifi (828 TL / 12 ay) kabul edildi.
  • Ben de az önce 12 ay + yazın 2 ay dondurmayla Kredi kartına 827 tl(12 taksit) teklif aldım.

Faturalı teklifleri ise ilk 6 ay 49 tl + yazın 2 ay dondurma + 6 ay 99 tl
  • Biraz evvel bende 69*12 + 2 Ay dondurma şeklinde üyeliğimi devam ettirdim aslında İptal edecektim ama Teledünya tam bir işkence platformu Cihazında kanal listesi kötü (Eurosport 5. /Eurosport 2 137.kanal ,Natgeo 3-4 , Discovery 200 lerde) diye modül aldım 10 snde kanal açıyor. Allahtan internetin yanında geldide ona ekstradan para ödemiyorum
  • Digiturk tivibuyu satın almış doğrumu

• quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Digiturk tivibuyu satın almış doğrumu

arkadaşım...dijitürk katarlı bein media grup şirketi...tivibu telekoma ayit platform acaba birleşik arap emirlikleri televizyon şebekesine ortakmı senin bilgin nedir?...dijitürkün tivibuyu aldığı bilgisini nerden öğrendin? bence haber kolpa olabilir yıllar önce haydut rumuzlu herif dağkartalı nickiyle turkey forumdan kovalamıştı beni ona yazıklar olsun derim...
  • Son teklifi kabul etmek durumunda kaldım..12 x 66,15

İçerik: Sporun yıldızı paketi, 3 ay dizi ve film hediye, sonrasında 1 dizi 1 film kanalı, 2 ay lig sezon arası dondurma,12 ay teknik servis, bein connect ve mevcut üyeliğimde de kullandığım ıq plus receiver.

• Yıldız dolu pakete aylık 90 tl ödüyordum plus kutu dahil.

Bir tek salon kanalları açık değil.

Taahütsüz üyeyim, ocak ayı itibari ile 5 tl zam yapmışlar 95 tl olmuş fatura

• Bugün iptal olan aboneliğim için aradılar

Sporun yıldızı paketine

4 ay ücretsiz

8 ay 99 tl dediler

3 ay film dizi de hediye dediler

Yıllık 792 tl aylık 66 tl ye geliyor

Kabul etmiyorum çok bu fiyatlar..

4 yıllık abonelik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tezekos -- 3 Ocak 2018; 12:18:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege1903

Ben de az önce 12 ay + yazın 2 ay dondurmayla Kredi kartına 827 tl(12 taksit) teklif aldım.

Faturalı teklifleri ise ilk 6 ay 49 tl + yazın 2 ay dondurma + 6 ay 99 tl

Ben de bahsettiğiniz faturalı teklifi onayladım.
    Mayıs-Haziran gibi yeni kampanyalar olabiliyor. 49 TL den ilk aylar devam ederken çıkan yeni kampanyalara da geçiş yapabileceğimiz için bu teklifi kabul ettim.
    Cihazım geçen yıldan devam ettiğim üyelikten kalan "DT - 5103 HD" modelini kullanıyorum.
    Humax 9505 e mi geçseydim acaba?
  • Selam engelli paketlerinde 2 Ay Yazın dondurma Hakkı Varmı.?

Digiturk 9. Senem normal üye iken 2 ay yazın donduruyorduk

• tezekos kullanıcısına yanıt
    Abonelik tamamen iptal olduktan sonra da indirimli fiyat için arıyorlar mı ? Bizimki de bugün iptal oldu ekipmanı iade edicem. Önceki yıllar gibi içeriği zenginleştirmedikçe ve kaliteyi artırmadıkça ne fiyat derlerse desinler tekrar döneceğimi sanmıyorum gerçi.

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Abonelik tamamen iptal olduktan sonra da indirimli fiyat için arıyorlar mı ? Bizimki de bugün iptal oldu ekipmanı iade edicem. Önceki yıllar gibi içeriği zenginleştirmedikçe ve kaliteyi artırmadıkça ne fiyat derlerse desinler tekrar döneceğimi sanmıyorum gerçi.

2 Ay ücretsiz ailenin yıldızı paketini tanımlamışlar. Sizde yok mu böyle birşey?

• 2. Sezon başlamaya yakın yalıspordan alacaktım. Şimdi baktığımda kampanya bitmiş sanırım. Treni kaçırdım galiba

• Arkadaşlar, ailenin yıldızı paketine sporun yıldızı paketini ekleten var mı?Ne kadar istiyorlar acaba?

• tezekos kullanıcısına yanıt
    Yok altı yıllık üyeydik yaz boyunca hep donuktu hazirandan beri, aralık ayında bir şekilde ikna ettiler filmin yıldızını aldım sonra paketin boş beleş olduğunu tekrar anlayınca iptal faksı çektim hiç doğru düzgün teklif de gelmedi. Aynı paketten devam edin boşuna ceza ödemeyin indirimlerinizi kullanın falan dediler hep. Dün de iptal oldu mesajı geldi. Açıkcası üzülmedim çünkü bu yüksek fiyatları hakedecek bir platform değil. Dsmarta da üye oldum bir haftalık üyeyken iptal ettiricem dedim adamlar film dizi ve diğer ek paketleri 20₺ ye verdiler. Onu diğer odaya bağladım salonda da tv nin kendi uydusu yetiyor. Digi bu ikisinin yanında görüntü kalitesi olarak çöptü zaten. Film kandllarına da herkes bayılıyor ama neyine bayılıyor anlamıyorum adamlar 2017 yapımı yerli bir tane film sokabilmişler yayına sadece. 2015-2014 yıllarına bakınca kalite diye bir şeyin aslında kalmadığı çok net.

• Bende 2. Devre başlamaya yakın yalı spordan almayı düşünüyordum para cebinde kaldı olursa belki digiplay üyeliği alırım ya neden geri çektiklerini ki ürünü

• 
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.