Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
33.293
Cevap
401
Favori
1.684.073
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Giriş
    1706 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

Selam engelli paketlerinde 2 Ay Yazın dondurma Hakkı Varmı.?

Digiturk 9. Senem normal üye iken 2 ay yazın donduruyorduk

s.a hocam KARDEŞ OKUMUŞSUN Bİ CEVAP VERSEN İYİ OLURDU diye yazmışın

var hocam 2 ay maçlar olduğunda ailenin yıldızı paketine düşür

özelden mesaj attın ama ben sana özel mesaj atamadım yasak bana özel mesaj ondan

Yalnız Mesajın Sonundaki ;) gülücük koymamışsın neyse bende zaten 2-3 tane cihaz var benim amacım paket düşürmek değil YAYIN DONDURMAK var değil mi.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ||SAMSUNG 55" JS8500 3D 4K TİZEN SUHD SMART LED TV|| SAMSUNG CURVED SOUNDBAR HW-6001 || DİGİTURK PLUS IQ 4K ÜYESİ* D SMART HD SMART ÜYESİ |||| TİVİBU UYDU SÜPER HD PAKET ÜYESİ || || NETSPEED YALIN 16MBPS ÜYESİ 30TL|| SONY_PLAYSTATİON_4 500_GB Psn:altinbas2011 ||DAIKIN İNVERTER KLİMA || MITSUBISHİ ELECTRİC ENVİRO MELCLOUD İNVERTER KLİMA || APPLE IPHONE 11 PRO MAX GOLD 64 GB|| APPLE IPAD AİR 16GB BEYAZ || |*ŞEREFLİ BEŞİKTAŞK 1903|| || 2013 WW POLO BLUEMOTİON ŞEKER BEYAZ ||

• Binbaşı
    1706 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...dijitürk boxoffice filmlerini beğenenler tavsiye ediniz...

Kartilkisi Dunkirk WonderWomen gibi bir çok güzel filmler önce orada sonra film kanallarında ama şu var önceden ayda

7-8 Film olurdu salonda BoxOffice kanallarında şimdi 5-6 geçmiyor.!.!

Ama 15 ocak itibaren HD OLUCAKMIŞ.? Şuan SD yayın.!

|
    |
    ||SAMSUNG 55" JS8500 3D 4K TİZEN SUHD SMART LED TV|| SAMSUNG CURVED SOUNDBAR HW-6001 || DİGİTURK PLUS IQ 4K ÜYESİ* D SMART HD SMART ÜYESİ |||| TİVİBU UYDU SÜPER HD PAKET ÜYESİ || || NETSPEED YALIN 16MBPS ÜYESİ 30TL|| SONY_PLAYSTATİON_4 500_GB Psn:altinbas2011 ||DAIKIN İNVERTER KLİMA || MITSUBISHİ ELECTRİC ENVİRO MELCLOUD İNVERTER KLİMA || APPLE IPHONE 11 PRO MAX GOLD 64 GB|| APPLE IPAD AİR 16GB BEYAZ || |*ŞEREFLİ BEŞİKTAŞK 1903|| || 2013 WW POLO BLUEMOTİON ŞEKER BEYAZ ||
  • Yüzbaşı
    407 Mesaj
    15 ocaktamı HD olacak box office kanalları?

Orijinalden alıntı: RoLaN

Hala digiturk alan var mi ya?

6 yillik uyeydim.digiturk araplara gecti bi yerleri kalkti.ben de sene basinda iptal ettim zaten sadece gs maclari izliyordum.d-smart la devam ediyorum.kafam kulagim rahat.onlara para kazandiracagima kahveci vehbi abiye kazandiririm.vehbi abi hem yerli hem milli

Vehbi abi de senin verdiğin çay - maç paralarıyla para kazandırmak istemediğin digiturke ticari işletme olduğu için kat kat fazla para kazandırıyor.
    Kaçış yok, evimde sıcacık ayakları uzatarak futbol maçları, euroleage maçları, bein connect dilediğin yerdeyi kullanıyorum çok memnunum. Ücret fazla mı evet fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengineer06 -- 6 Ocak 2018; 22:20:55 >
    |
    |

• Binbaşı
    1706 Mesaj

Aynen öyle gerek Twitter Digiturk Destek Gerek Müşteri Hizmetleri Arayarak Onay Aldım 15 TÜM KANALLAR HD dedi.!

BoxOffice 1-2-3 Dahil ;)

Birde Burada Okuyan herkesten Ricam DİGİTURK DERGİ

OLAYINI İYİCE BOŞLADI MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYIP ŞİKAYET ETSEK YADA BİZE ULAŞINA YAZSAK İYİ OLUCAK.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 6 Ocak 2018; 22:22:53 >
    |
    |
    plus007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1492 Mesaj
    Kapattım ve kurtuldum..
    |
    |

|
    |
    selamlar,

2 şubat tarihinde benim de taahhütüm bitiyor. anladığım kadarıyla epey değişim söz konusu olmuş. yakın zamanda yeni taahhüt yapan var mı? bilgi paylaşırsa çok sevinirim.
  • Yarbay
    4886 Mesaj
    Bir tarafim digiturk film paketi, dizi, 4k yayin vsvs al diyor, bir tarafim da kasınma otur oturdugun yerde diyor. Ne yapsam bilemedim.

Aylik 39 liraya geliyor.

|
    |
    Film dizi 4K yayinlanmiyor ki , 20 lira haybeye gitmis olur. Haftada bir mac ve iz tv haric 4K yayin veya program sanirim yok henuz

quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Film dizi 4K yayinlanmiyor ki , 20 lira haybeye gitmis olur. Haftada bir mac ve iz tv haric 4K yayin veya program sanirim yok henuz

4k haric film paketi nasildir peki ? Kime sorsam digiturk pismanliktir diyor. Filbox’u oneriyorlar.

Her filminde sanasur, mozaik, bil varmis resmen. Bein connect’i da tv’ye yansitamiyormusuz airplay ile.

|
    |
    4K cihazı ücretsiz alan oldumu hiç ?

|
    |

Orijinalden alıntı: jujuuu

4K kutu Normal Sagem Plus IQ Seri Stabil ve 4K 1 maç değil

Artık 2 maç 4K Canlı veriliyor bilginize...

|
    |
  • Yüzbaşı
    405 Mesaj
    Dün digitürk MH beni aradı. Neymiş ağustosta taahhütüm bitiyormuş o ay içerisindeki en uygun fiyatla taahhüt uzatmak istermiymişim. Dururmuyum yapıştırdım cevabı: biz ne çetin pazarlıklar ne fırtınalı diyaloglarla alıyoruz üyeliği sizinle o zaman konuşuruz deyip kapattım. İyice azıttılar diyeyim ben.

|
    |
    Beni de aradılar yıllık 759₺ sporun yıldızları oaketi 3 ay film dizi ve yazın nakil ücreti plus iq kutu mobil tv dahil kabul ettim

arkadaşlar...dünya üzerinde yeni teknoloji 4-k filim ve dizi yayını yapan bazı abonelik isteyen şifreli televizyon platformları mevcut...ülkemizdeki platformlar özellikle bein media (dijitürk) sizce ne zaman filimleri ve dizileri 4-k versiyonuyla göstermeye başlar ancak 2020 yılındamı gerçekleşir donanım haber uydu teknolojileri forumu fikriniz nedir?...
    hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...vodafone tv...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...amazon prime...bmw 2017 model...opel 2020 model...
  • Teğmen
    232 Mesaj

Neler var paketin içinde. Kredi kartına mi 759 tl

|
    |
    enokta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evet kredi kartı 12 taksit tüm spor paketi hd belgesl çocuk haber 1 film 1 dizi hd yayın plus iq kutu 1 yıl ücretsiz servis mobil lig tv 3 ay dizifilm paketi ve taşınma durumum var nakil ücreti 100₺ fakanmış o da ücretsiz olacak

Akk kalktığında belki 4k yayınlar için gelişme olabilir. Yakın zamanda uydu için zor kartilkisi....

|
    |
    kartilkisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: enokta

Evet kredi kartı 12 taksit tüm spor paketi hd belgesl çocuk haber 1 film 1 dizi hd yayın plus iq kutu 1 yıl ücretsiz servis mobil lig tv 3 ay dizifilm paketi ve taşınma durumum var nakil ücreti 100₺ fakanmış o da ücretsiz olacak

Bu fiyati bizlere neden vermiyorlar .ben 800 TL ye kadar razıyım

Sohbet
bankalar.org
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.