Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (818. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.164
Cevap
564
Favori
2.740.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SERSERİ6935

Selam Arkadaşlar.

Şubat 2 de üyeliğim bitiyor dün faks çektim.
    Bugün aradılar ana ve yan oda teklifi aşağıda ki gibi eleman yanlış mı hesapladı bilmiyorum ama iş icabı kapatmak zorunda kaldım akşam gene arayacak

ana oda+yan oda sporun yıldızı 3 ay film dizi hediye
    ......şubat ayı 0 tl
    mart ayı 0 tl
    nisan ayı. 49.50 tl
    mayıs ayı. 49.50 tl
    hairan ayı 99.50 tl
    temmuz ayı 99.50 tl
    kalan 6 ay 148 tl
    -------------------
    genel toplam.. 1186 tl
    aylık 2 cihaz 99 tl
    geliyor.
    yani 1 ev 49.50 tl
    kaçmaz bence ama galiba yanlış hesapladı akşam arayınca üstüne basa basa telefondan 2 kere tekrarlatacağım aynısını verirse alırım.

bu fiyatlardan yeniden üyeliğimi uzattım
  • Yıldız dolu paket, eski avantaj paketlerini de içeriyor mu arkadaşlar? Beinconnect ile ayda 5 box office filmi izlenebiliyordu, bu paket öyle midir?

Tüm kanallar açık alınan son teklif sizce ne olmalı? 6 yıllık üyelik şubatta bitecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wwtr W kullanıcısına yanıt
    Yıldız Dolu Paketi 139TL olup içeriği ise Tüm Kanallar AÇIK

Bu fiyata Cihaz (tabi anlaşmaya bağlı.?)Dahil DEĞİL.!15TL IQ

Avantaj Salon Paketi isterseniz Dahil DEĞİL.! 12TL

Yani TÜM KANALLAR 139+12=151TL AYLIK.!
    Dip not> Buna 4K cihaz 20TL hariç ve Plus IQ 15TL Hariç.?! ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 14 Ocak 2018; 21:58:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altinbas07 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. İptal talebinden sonra ne kadar inecekler o da önemli. Yoksa direkt liste fiyatları cep yakıyor.
  • wwtr W kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek...
    Aynen doğru söylüyorsunuz bencede çok lakin ben 129TL ikeN İPTAL FAX SONRASI 3 AY BELEŞ 9AY 129TL DEMİŞLERDİ.?
    Şimdi ise bence 3AY ödemesiz geri kalan aylar 139TL+12TL AVANTAJ PAKETİ=151TL olur yani şöyle hesap edersek...
    151*9=1359TL/12 AY= 113,25TL gelir size tabiki bunda yine CİHAZ HARİÇ anlaşırsan Bedava ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 15 Ocak 2018; 12:35:33 >
  • 2 Subat'ta taahhutum sona eriyor. Aradim, kredi karti kampanyasindan aylik 79 TL önerdiler. Bu fiyata sporun yildizlari pakedi ve bir suru ivir zivir dahil. Iptal talebi olusturdum bakalim, yarin da faks cekecegim.

Ilgilenen arkadaslar icin kredi karti kampanyasi 19 Ocak'ta sona eriyormus.

• Bu konuya bakıyorum artık ilerlemiyor yani müşteri hizmetleri artık kimseye fiyat teklif etmiyor heralde

• Bende 24 eylülde 79 tl 12 ay taksit kredi kartı kampanyasına katıldım vestel kutu takıldıktan sonra şikayetlerim başladı yayınlarda takılma oluyor sinyalde problem yok digiyi arıyorum teknik servis gelecek 35 tl bende kabul etmedim iptal ettiriyorum acaba yayınlarda sürekli takılma yaşayan arkadaş varmı kredi kartıkampanyasına katılıp sonra iptal ettirip izlemediği günlerin iadesini alan oldumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 16 Ocak 2018; 10:28:17 >
  • 12x69 kredi kartina teklif ettiler az once, hd sporun yildizi+1 film 1dizi kanali acik+3 ay film dizi kanallari hepsi acik hediyeli+mobil bein connect+mart 2019 uyelik sonu olarak+haziran temmuz fatura yok. 828 tlye geliyor 4 yillik uyeyim nasil kabul etmeli miyim?

• Kabul edin .

• Yan ora fiyatı ne kadar acaba arkadaşlar şuan.

• 4 ay ücretsiz 2 ay fatura yok 8 ay 99 tl 792 tl. Yazdığınız hersey var. 2 nisan 2019 üyelik son.

• AĞIDAKİ TEKLİFİ BANA DA YAPTILAR : 12x69 kredi kartina teklif ettiler az once, hd sporun yildizi+1 film 1dizi kanali acik+3 ay film dizi kanallari hepsi acik hediyeli+mobil bein connect+mart 2019 uyelik sonu olarak+haziran temmuz fatura yok. 828 tlye geliyor.
    KABUL ETTİM ,KABUL ETTİM, KABUL ETTİM.
  • menvenes kullanıcısına yanıt
    Ocak 2018 digiturk son fiyatlar

ailenin yildizi 20x12

film 30x12

film dizi 41x12

sporun yildizi 69x12

kredi kartina

• ahmetyilmaz34 A kullanıcısına yanıt
    Hocam bana o fiyati vermeyebilir senin durum biraz farkli anladigim kadariyla, ayrica zirt pirt aramalarindan biktim uygun gibi geldi kabul ettim.

• Arkadaşlar 4k tvlerde görüntü kalitesi nasıl? Yeni tv aldım ancak tv sağlayıcı için kararsız kaldım.

• arkadaşlar...bein media box office filimleri halen standart dijital yayına devammı ediyo yani yüksek çözünürlüklü yayına henüz geçemedimi? yıl olmuş 2018 şayet düşündüğüm gibi böyleyse yazıklar olsun dijitürke çünkü dünyanın kaliteli şifreli platformlarına özel extra paralı filim paketleri bildiğim kadarıyla high definitaion versiyonla abonelerinin gözlerini şenlendiriyo...donanım haber uydu teknolojileri forumu bilgilerinize sunarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 17 Ocak 2018; 12:34:9 >
  • Yaklaşık 7 yıllık aboneliğimi bitirdim. Tahahhütsüz olarak sözde indirimli fiyatlarla devam eden Eutelsat modüllü aboneliğim sırası ile 48-53-58-61 TL olunca bunun neresi indirim dedim. Son zamanlarda gerçekleşen yayın tekrarları Türk sinema kanalında her hafta sonu aynı Kemal Sunal filimleri kabak tadı vermeye başladı. Hiç bir tekliflerini dikkate almadan aboneliği sonlandırdım. Bir daha kapısı önünden dahi geçmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba bir sorum olacaktı ;1 hafta il dışına çıkacağım maçları izlemek için bein connect uygulamasını tv ye yansıtabilirmiyim(telefon iphone)
  • quote:

Orijinalden alıntı: plusnettr

Yaklaşık 7 yıllık aboneliğimi bitirdim. Tahahhütsüz olarak sözde indirimli fiyatlarla devam eden Eutelsat modüllü aboneliğim sırası ile 48-53-58-61 TL olunca bunun neresi indirim dedim. Son zamanlarda gerçekleşen yayın tekrarları Türk sinema kanalında her hafta sonu aynı Kemal Sunal filimleri kabak tadı vermeye başladı. Hiç bir tekliflerini dikkate almadan aboneliği sonlandırdım. Bir daha kapısı önünden dahi geçmem.

Modül üyeliğini nasıl aldınız 4 yıl önce ben alamamıştım vermediler. Hala veriyorlar mı alabilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.