Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (807. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
48.538
Cevap
577
Favori
2.765.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 805806807808809
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olmazsa ben de yalıspor dan 250 tl çekle alacağım. Çeki 200 e satarmıyım acaba. 180 e bile gitse en uygun böyle oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rion.

Geçen yıl 400TL ye aldığımız paket bu sene içerisine Süper Lig tüm maçlar ve sporextra da eklenerek şişirilmiş, 828TL (69x12) gibi astronomik bir para talep ediliyor. Sadece Şampiyon takımların maçlarını izlemek isteyene seçim şansı sunulmadığı gibi normal fiyatın 1188TL (99x12) olduğu, buna indirim uygulandığı söyleniyor. Ben iptal dilekçesine de yazdım, aylık 49TL yi geçmeyecek şekilde ancak aboneliğimi yenilerim diye. Bu bakımdan sizin duyum inşallah doğrudur, gerekirse sizin aracılığınızla alırız paketi, geçen yıl Teknosa çalışanı arkadaş yardımcı olmuştu... Bekliyoruz.

Valla baskasına alma ihtimali dusuk bana biraz kolpa gibi geldi ama bakalım olmazsada sorun degil 3 ocakta kapanacak yayınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal faksını az önce çektim. Digitürk'ten herhangi bir bildirim filan geliyor mu faksın ulaştığına dair?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

İptal faksını az önce çektim. Digitürk'ten herhangi bir bildirim filan geliyor mu faksın ulaştığına dair?

Bana geldi en kısa surede sizi ariyacaz yaziyordu sms te

• valla indirim bekleyen arkadaslar digitürk ağustos ayından beri 69 tl den asagı satmadı

bu ay gelen faturlarda ocak 2018 de fıyat guncellmesı yapılacak yazıyor

ocak ayında sampiyonlar ligini de aldık deyıp fiyatları ıyıce şişirirlerse sasırmayın

benden size sölemesi inşallah indirim yaparlarda ucuza izlersiniz
  • Kullanmayınız bu kadar basit. Benim 3 Ocakta iptal oluyor inş. 4 yılın sonu iptal ettirmek için zorladılar resmen bende iptal ediyorum.

• Dun 12 ay 79 lira sporun yıldızina babamı üye ettim

Arkadaşını Öner kampanyasından

Simdi pesin ödedik parayi 12 boldular ilk fatura indirİmini babam alamadı seneyemi alicak ?

Benim indirİm 79 liramı olacak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasansenturk2

Olmazsa ben de yalıspor dan 250 tl çekle alacağım. Çeki 200 e satarmıyım acaba. 180 e bile gitse en uygun böyle oluyor.

27 lira da ayrıca geliyor. Çek 277 lira oluyor yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: hasansenturk2

Olmazsa ben de yalıspor dan 250 tl çekle alacağım. Çeki 200 e satarmıyım acaba. 180 e bile gitse en uygun böyle oluyor.

27 lira da ayrıca geliyor. Çek 277 lira oluyor yani.

Ooo..bunu bilmiyordum çok iyiymiş,bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.220-230 a rahat satılır o zaman.Olmadı kendim kullanırım. Benim rota belli oldu öyleyse. Bir kaç gün daha bekleyip yalıspor dan yapıştırıyorum.
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    millet 69/63 tl ye aliyor 3 ay film dizi cabasi

• Paket cok pahali. Avrupa maclarini izlemeyenler bosuna para oduyorlar. Ben iptal ettirecegim. Yerine kombine alirim daha iyi.

• Beş yıllık digiturk maceram şişirme fiyat politikaları yüzünden sona ermiştir. İnsanlara izlemedikleri şeyleri dayatmaları hoş bir şey değil. Ya hep ya hiç diye dayatırsan ben hiç'i seçerim digiturk. Şampiyonlar paketinin suyumu çıkmıştı. Biz yani müşterilerin varsak sen olabilirsin bunu unutma.
  • İptal faxı çektim 2.kez aradılar. 69*12 dediler. İptal edin dedim. Bu paraları veremem kusura bakmasınlar. Parayı kolay kazanmıyorum.

• digitürk abonelerin en az % 50 iptal edecekler ki o zaman anlarlar hata yaptıklarını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 19 Aralık 2017; 12:27:22 >
  • 03 Ocakta bitecek üyeliğim için teklif geldi,
    ilk ay 15,9 + 5 ay 49,5 + 2 ay fatura yok + 6 ay 99,9 toplam 14 ay için 864 TL ve aylık 62 TL yapıyor, bende kabul etmedim hem de 14 ay saçmalığına itiraz ettim,
    geri dönüş yaparlar mı bilmiyorum ama bu fiyatlar çok pahalı gerçekten.
    size gelen son teklifler nelerdir arkadaşlar
  • Ben de filmin yıldızı paketi abonesi olarak 3 ocak itibariyle digitürkü iptal edeceğim. Spor dışında hiç bir gelişme yok platformda ve olmayacak. Şampiyonlar liginin alınması bunun göstergesidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_z

03 Ocakta bitecek üyeliğim için teklif geldi,
    ilk ay 15,9 + 5 ay 49,5 + 2 ay fatura yok + 6 ay 99,9 toplam 14 ay için 864 TL ve aylık 62 TL yapıyor, bende kabul etmedim hem de 14 ay saçmalığına itiraz ettim,
    geri dönüş yaparlar mı bilmiyorum ama bu fiyatlar çok pahalı gerçekten.
    size gelen son teklifler nelerdir arkadaşlar

hocam 2 ay fatura yok derken dondurulacakmı yayınlar devam edecekmi ?

• Bugün aradılar.
    Sporun yıldızı için
    Ocak Haziran 49.5
    Haziran Aralık 99 dediler. Şimdilik birşey demedim ama 69x12 gelirse kabul edeceğim sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peerless kullanıcısına yanıt
    Onu herkese veriyorlar zaten. Sadece tv izlemeye bu paralar bu kadar rahat vereceğim denilir mi? He tamam zenginsindir bilemem ama enteresan geldi.

• Selam arkadaşlar
    2 Ocakta taahhüt bitiyor bugün iptal faksı çektim. Şu an benim paketim türksat şampiyonlar paketi.
    Eutalsat'a geçmek istiyorum ve mümkünse daha dolu bir paket istiyorum. Yıldız dolu paketi ne kadara alabilirim en uygun?
  • 
Sayfa: önceki 805806807808809
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.