Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (809. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.416
Cevap
573
Favori
2.757.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk once taahut yapmayin sonra cayma hakkini kullanip taahutlu o fiyattan alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Yan oda sporun yıldızı 54,50₺ olmuş . Zam gelmiş paketlere

bende 49,50 yazıyor yan oda fiyatı nerden baktınız

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3gün sonra sağolsunlar! aradı müşteri hizmetleri. 4 ay 0 tl 8 ay 99 tl. yazın da dondurma hakkıfalan yok. sadece kendimin yıl dolduğu için 1 aydondurma hakkım varmış. uğraşamam bu lanet katarlılarla. iyice şeyini çıkardılar. kimse kusura bakmasın böyle dandik biryayın için 800 tl veremem 12 aya!

• quote:

senin engelli paket mi bu 140 tl yazıyor da

benim engelli 70 tl idi şimdi 75 tl yazıyor

• Normal paket . 140₺ olan taahhütsüz fiyat

• alper_love A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar kampanyayı dört gözle bekliyorum ben de çok umudum olmasa da
  • Yok mu kampanya ile ilgili bilgi

• Arkadaslar kampanya olacakmi ne zaman olacak belli degil bana arkadasinndedigi bekle 20 aralik 20 ocak arasi kampanya cikacak ondan faydalanirsin dedi bakalım plmazsa bende onun indirimfen yararlanarak alicam dedigim gibi kolpada olabilir fazla umitlenmeyin derim

• Kim dedi kampanya olacak diye yahu ?

• kampanya yok yeni yil icin sadece artis olmaz

film dizi 41 tl

spor 63 tl

ailenin yildizi 20 tl

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Ailenin yildizi paketi alayim 4kli ilk ay spor kanallarida hediye 2 ay kullanayim sonra kapatmak istoyorum mu diyim indirim icin hocam?cektigimiz cilelere bakin.dsmart dfix kullaniyorum 15 tl.ama sampiyonlar ligi ve lig maclari icin mecburen digiturk alacagiz gibi

• quote:

Kim dedi kampanya olacak diye yahu ?

Isyerinde bir arkadasim var onun arkadasi digi de calisiyormus o demis ama kolpami bilemem

• Bir kere aradılar bir daha aramadılar. Beklemeye devam bakalım ne çıkacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    spor içeriği nedir ayrıntılı olarak? ayrıca turksat mı? hd mi? 2 ay dondurma var mı?
  • ilk once aln cayma hhakki var o zaman iptal edin ,sizi arayip donerler

• lig tv hd eutelsat

• Arkadaşlar benim taahhütüm 2 şubatta bitecek acaba faks çekmesem kendiliğinden iptal olur mu ya da devam edip fatura çıkarırlar mı illa faks çekip mi iptal etmek gerekiyor telefondan olmuyor mu bu? Açıkçası fiyatlar bana pahalı iptv almayı düşünüyorum yada bein connectle tvden izleyebilir miyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tsshadow T kullanıcısına yanıt
    Fax çekmeden iptal olmaz direk bir sene daha uzar tahütüt 99 tl fatura gönderirler iptal etmek yada uygun teklif için Fax çekmen lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsshadow

Arkadaşlar benim taahhütüm 2 şubatta bitecek acaba faks çekmesem kendiliğinden iptal olur mu ya da devam edip fatura çıkarırlar mı illa faks çekip mi iptal etmek gerekiyor telefondan olmuyor mu bu? Açıkçası fiyatlar bana pahalı iptv almayı düşünüyorum yada bein connectle tvden izleyebilir miyim

Kullanim sözü tarihi bittikten sonra kendiliğinden iptal olma durumu veya fatura durma olayı yok. İptal başvurusu için faks çekmeniz veya bayiden iptal talebi oluşturmanız lazım. İptal için yazilı imzali dilekçe istedikleri için telefonla olmuyor. İptal edilmezse fatura gelmeye devam eder. İptal talebi sonrası 2 ay içerisinde cihazı teslim etmeniz lazım. Bein connect kullanmaniz için digiturk üyeliğinizin devam etmesi lazım. (Ekleme: yazarken bir önceki verilen cevabı görmemişim kusura bakmayin. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz093548 -- 21 Aralık 2017; 15:23:56 >

• 
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.