Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (806. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mdiler27 , xxpp Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir (6 Mobil) - 8 Masaüstü6 Mobil
5 sn
48.516
Cevap
577
Favori
2.763.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Algi yonetimi ve başarılı bir satis stratejisi var su anda.

900-1000 liralar normal geliyor 800 lu rakamlar ucuz gibi algılanıyor yarin 750 dese herkes atlayacak kivama geldi is.

2 ay sonra bitiyor taahhudum ben direk iptal edecegim. 600-650 arasi ancak devam ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal dilekçesi için bir örnek var mi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

master of honor jennifer i izledin mi?

arkadaşım...master of horror jennifer erotik-korku sinemasımı? zira filmin adından sanki öyle algıladım benim uydu alıcımda lokal iptv listesi yüklü içlerinde pink horror adında sırbistan ülkesinin korku kanalı mevcut herifler 24 saat gündüz-gece sürekli dehşet yapımları gösteriyo üstelik filimlerin korku ve erotik sahneleri sansürsüz yayınlanıyo kanala aşık oldum...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/75620/masters-of-horror-jennifer-18-bolum

• 3 ocakta bitecek abonelik için iptal faksı sonrası ilk teklif 15 günlük fark indirimi ve önceden kalan alacağım düşünce 708/12 59₺ 2 ay dondurma 3 ay dizi film 1 yıllık teknik servis teklif etti. 90lık çanak ve film paketini 1 yıl istedim. ayrıca uefa yayın ihalesini bein alırsa ona ekstra ücret ödemem dedim. 90lık çanak ile film paketini yapamam dedi o zaman almayayım dedim. gene ararlarmı bilmem. bence hala pahalı geçen yıl teknosa sayesinde uyguna izlemiştik bu sene böyle oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasarda

Algi yonetimi ve başarılı bir satis stratejisi var su anda.

900-1000 liralar normal geliyor 800 lu rakamlar ucuz gibi algılanıyor yarin 750 dese herkes atlayacak kivama geldi is.

2 ay sonra bitiyor taahhudum ben direk iptal edecegim. 600-650 arasi ancak devam ederim.

Hocam ben bastım iptali. 550 liraya kullandığım şeyi bana 900 liraya satmaya kalktılar. Bende iptal ettim. İnternetten açıyorum netsporu bağlıyor tv ye net bir şekilde donmadan izliyorum. Paramda cebimde kalıyor. 10 defa aradılar yalvardır ama 550 tl ödediğim şeye en fazla 50 lira zam yaparım işinize gelirse dedim. Gelirse arayın yoksa aramayın sizi şikayet ederim daha da aramadılar :)
  • teklifler standart ilk 6 ay yari ucret sonraki normal ucret olay bu

• Arkadaşlar, ben de teknosa ile üyelik başlatmıştım. 3 ocakta sürem doluyordu. İptal faksından sonra sürekli aradılar. Önce 6 ay 49,50 tl 6 ay 99 tl teklif ettiler kabul etmedim. 4 ay bedava 8 ay 99 tl için nisanda 70 tl fatura çıkar dediler. Son olarak kredi kartına 69 tl için anlaştık. 1 yıl sporun yıldızı+ 1 yıl mobil+ 1 yıl teknik servis ve 3 ay film-dizi paketleri açık. Haziran temmuz dondurulacak. Bugün itibariyle bütün kanallar açıldı. Ayın 3'ne kadar olan kısmıyla ilgili tereddütlerim vardı. Israrla sordum 3 mart 2019'a kadar fatura çıkar mı? diye Hayır dedi müşteri temsilcisi. Mart 2019'a kafam rahat.
  • Arkadaşlar belki konu dışı olacak ama en altif konu burası olduğu için kirlilik yaratmak zorunda kalıyorum çok özür dilerim.

Bugün digiturk yayınım açıldı ve Humax 9504 uydu alıcı getirdiler. Ama bu alıcı tek kelimeyle rezil bir cihaz. Kumandaya çok geç tepki veriyor ve kanal geçişleri vs rezalet. Cihazın belleğinden dolayı epey şişiyor.

Digiturk mh ile görüşme sağladım ve aynı özelliklerde standart hd alıcı ile ücretsiz değişim yapılabileceğini söylediler.

Şuan halihazırda dağıtılan en iyi digiturk cihazı hangisi acaba? Ona göre model talep edeceğim. Humax 9505 nasıldır mesela? Veya başka marka model

• Ben 9505 den çok memnunun.

• en iyisi 9505hd dir,ozellikle internete giris

• Arkadaş digiturk abonesi, 2. Üyeliği alsa ve ben kendi evime kursam digiturk bunu tespit edebilir mi?

Halihazırda eutelsat canak var.

Tşk

• arkadaşlar...dünya üzerinde yeni yıla girince her şeye zam gelebilir peki digitürk paket fiyatlarıda kesin yükselirmi ve yeni kanallar platforma eklenirmi zaman gösterecek bekleyip görelim...
  • Valla isyerinde bi abi var arkadasi dt calisiyor sporun yıldızı paketini 47 tl alacak bana eger kolpa degilse aradi arkadas 20 aralik 20 ocak arasi kampanya yapacaklarmis 1 aylik onu bekleain demia benim icin bakalim ne olacak bu fiyata alabikirsem super olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

Arkadaş digiturk abonesi, 2. Üyeliği alsa ve ben kendi evime kursam digiturk bunu tespit edebilir mi?

Halihazırda eutelsat canak var.

Tşk

edemez alacak kısı yan oda uyelıgı yaptırsın eve kurdursun cıhazı

daha sonra alın sız kendı evınıze takın cıhazı

ana odada arkadas hangı paketı kullanaıyorsa sız yarı fıyatına ızleyın
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper_love

Valla isyerinde bi abi var arkadasi dt calisiyor sporun yıldızı paketini 47 tl alacak bana eger kolpa degilse aradi arkadas 20 aralik 20 ocak arasi kampanya yapacaklarmis 1 aylik onu bekleain demia benim icin bakalim ne olacak bu fiyata alabikirsem super olacak

İnşallah hocam..Bıçak kemiğe dayandı. Hergün foruma girerken bir mediamarkt veye Teknosa haberi çıkarmı diye bakıyorum (geçen yıllardaki DT Spor paketi satışı benzeri) ama nafile. 2 gün daha bekleyelim o zaman. Haber doğru çıkarsa duacınım haberin olsun
  • 3 Ocakta Taahhütüm bitiyor.Şimdi iptal faxı yolluyorum bakalım ne diyecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasansenturk2

quote:

Orijinalden alıntı: alper_love

Valla isyerinde bi abi var arkadasi dt calisiyor sporun yıldızı paketini 47 tl alacak bana eger kolpa degilse aradi arkadas 20 aralik 20 ocak arasi kampanya yapacaklarmis 1 aylik onu bekleain demia benim icin bakalim ne olacak bu fiyata alabikirsem super olacak

İnşallah hocam..Bıçak kemiğe dayandı. Hergün foruma girerken bir mediamarkt veye Teknosa haberi çıkarmı diye bakıyorum (geçen yıllardaki DT Spor paketi satışı benzeri) ama nafile. 2 gün daha bekleyelim o zaman. Haber doğru çıkarsa duacınım haberin olsun

Valla bende iptal faxsı cektim en son 69×12 dustuler kabul etmedim su an arkadasin arkadasi 47 tl var dedi ama beklesin ayın 20 de kampanya yapacaklar 1 aylık dedi beklesin demis bende tmm dedim insallah bu 47 tl kacirmam

• Şubat 2 de üyeliğim bitiyor az önce digi den aradılar size özel kampanyamız var .. eee anlatın dedim .ana ve yan oda kullanıyorsunuz sporun yıldızı ilk 2 ay 115 sonra ki 10 ay 185 size özel :)) telefonda ki kıza bir de hangi kameraya bakıyoruz onu da söyle şaka için elimizi sallayalım dedim kız 2 dakıka sustu müşterti bilgilerimde enayı mı yazıyor dedim kapadı :))
  • alper_love A kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl 400TL ye aldığımız paket bu sene içerisine Süper Lig tüm maçlar ve sporextra da eklenerek şişirilmiş, 828TL (69x12) gibi astronomik bir para talep ediliyor. Sadece Şampiyon takımların maçlarını izlemek isteyene seçim şansı sunulmadığı gibi normal fiyatın 1188TL (99x12) olduğu, buna indirim uygulandığı söyleniyor. Ben iptal dilekçesine de yazdım, aylık 49TL yi geçmeyecek şekilde ancak aboneliğimi yenilerim diye. Bu bakımdan sizin duyum inşallah doğrudur, gerekirse sizin aracılığınızla alırız paketi, geçen yıl Teknosa çalışanı arkadaş yardımcı olmuştu... Bekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.