Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (571. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
48.538
Cevap
577
Favori
2.765.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece lig olarak yok spor paketi var her ligi dayamışlar ayda 99 tl. Kredi kartı ile 79 tl. Çok para bekle bence lig başlamasına yakın indirim yaparlar diye düşünüyorum. Bu fiyatlara genel anlamda herkes tepkili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Sadece lig olarak yok spor paketi var her ligi dayamışlar ayda 99 tl. Kredi kartı ile 79 tl. Çok para bekle bence lig başlamasına yakın indirim yaparlar diye düşünüyorum. Bu fiyatlara genel anlamda herkes tepkili.

digiturk play alıyodum ama ondada golden 1 dk sonra haberın oluyor :/ sahadan uygulaması daha hızlı calıstıgı ıcın telefonu kapatıp maçı izliyodum :D
  • Bugün Digitürk müşteri hizmetlerinden arandım, yeni paket sistemi geldiğini bilgilendirmek için aradığını söyledi müşteri temsilcisi. Mevcut paketime(HD , Giriş, Çocuk, Belgesel, Spor Sever ve Film) karşılık filmin yıldızı paketi geldiğini dizi paketi ile ilk iki ay 22,50TL kalan aylar 55TL olarak güncelleyebileceğini söyledi 12 ay taahhütle. Ben direk olmaz deyince yaklaşık 5 dakika boyunca bedava izleye bileceğim kanalları saydı, bende bu beş dakikanın sonunda müşteri temsilcisine bu kanalların hepsini 22TL ye izlediğimi taahhütümün son 4 ayın da da 40 tl olacağını söyleyince bana kem küm etti bu fiyatlar ile asla üyelik yenilemeyeceği mi belirtip Tivibu veya Dsmart kullanacağımı söyleyip telefonu kapattım.
    Buneya böyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

Yıllardır üyeliğimdeli paketleri yan oda dahil %50 indirimli izliyorum, bakalım yeni teklifler nasıl olacak...

Ana oda taahhütsüz sporun yıldızları paketi 70 tl, ücretsiz plus..

Yan oda aynı paket taahhütsüz 70 tl...Taahhüt verirseniz 4 ay ücretsiz, kalan aylar 49 tl gibi bir teklifte bulundular...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UNDYING U kullanıcısına yanıt
    Aslında ana oda için Olması gerekende bu zaten...
    Taahutsuz 70 taahutlu 40-50...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuraydin36 -- 23 Haziran 2017; 9:20:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şöyle bir taahhüdüm var. süper lig paketi yıllık, kredi kartı ile alındı. yeni paket sisteminden sonra 2 ağustostan sonra uzatmayı düşünmüyorum. Ekime kadar da plus iq taahhüdüm var. eee ben ne izlicem ağustostan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuraydin36

Aslında ana oda için Olması gerekende bu zaten...
    Taahutsuz 70 taahutlu 40-50...

Olması gereken o ama yapmıyorlar,

Bir ay düşünmek için üyeliği eski fiyattan devam ettirdim...Belki daha iyi teklifler olabilirmiş...

Olmadı iptal ederiz

• cawrash C kullanıcısına yanıt
    uzatmayı düşünmüyorsan izleyemeyeceksin :)

ailenin yıldızı en düşük paket o istersen onu alırsın
  • ağustos'ta bitecek paketim için sporun yıldızları ile yenileme yapmayacağım, adam soyuyorlar resmen.

ailenin yıldızı ile devam edeceğim eğer lig tv için indirim yaparlarsa geçerim yoksa bu sene lig tv olmadan devam.
  • Film ve sporun yıldızı paketi 3 ay %50 indirimli kalan aylarda 119 ₺ plus iq 1 yıl ücretsiz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az önce Facebook hesaplarında gördüm digitürk ün bayram boyunca film ve dizi kanalları hediye olacakmış herkese açık,
    Bugün 17.00 de başlıyormuş
    Çarşamba 08.00 e kadar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

quote:

Orijinalden alıntı: lawcoffe

Aslında basit bir hesap yapsak kdv dahil ligler yıllık $600,000,000 alındı.$ sabitlendi ortalama 3,30₺ dersek. Toplamda yıllık 600,000,000x3,30₺=1,980,000,000₺ yapar bunuda şu anki digiturk müşteri sayısına(yaklaşık 2,750,000) bölersek buda yıllık 720₺ olur :) onuda 12 ye bölsek aylık 60₺ yaparki bu da liglerin değeri olur diye düşünüyorum.(bu hesap da ticariler işletmeciler dahil değil.ayrıcabu hesaba göre herkes ligleri izliyordiye kabul yaptım. Kabaca katarlılarda bu hesabı yapmışlardır diyorum) bilmem ne dersiniz forumdaşlarım

bi kere hesaplaman çok kabaca bir hesap, birçok varsayım içeriyor ama hadi diyelim kısmen dogru yada buna yakın degerler söz konusu.

60 TL ile 2.750.000 müşteriye maç izlettirerek lig masrafını kurtarır dersek burda yapacakları en akıllıca hareket bir kere 2.750.000 müşteri sayısını arttırmaktır. bunu da nasıl yapar? 60 TL'yi düşürerek.

60 TL yerine tüm maçları 50 TL derse yada taraftar paketi gibi bir takım 35-40 TL derse müşteri sayısı artacaktır.
    tabi baska kampanyalarda yapmak zorundalar.
    3 ay bedava spor ekstra vs...

yalnız ben sunu anladım, digitürk'ün Katar'lılara satılmadan önceki yaptıkları indirimler, su son 1-2 senede yaptıkları indirimler bile bile lades imiş, yani hiçbir şekilde kar etmek istememişler, zararına da olsa çok iyi fiyatlarla eldeki müşterileri kaybetmediler ve yeni müşterilerde eklediler.
    bu da sonuç olarak digitürk satılacağı zaman digitürk'ün değerini ve lig tv üye sayısıyla süper ligin de değerinin de artmasını sağladı Katar'lıların gözünde.. güzel bir pazarlama taktiği imiş.
    Katar'lılar satın aldıktan sonra gördüler hanya'yı konya'yı, karşılarına ordu gibi başınu donanımhaber ölücülerinin çektiği bir ekip çıktı ahahaha

o yüzden ilk başlarda fire vermek istemiyor Katar'lılar ama Türkiye pazarı böyle ölücü pazar bakalım nasıl idare edecekler.
    1-2 sene yüksek fiyattan gitmek isteyebilirler, pazarı denemek isteyebilirler baktılar olmadı ya digitürk'ü satarlar yada fiyatları indirirler.

2.750.000 aboneden % kaçı donanimhaber takip ediyor %1 bile değildir, burda ki ölücülerin etkisi sıfır.

• Ben dahil etrafımda lig tv üyeliği olmayan bir sürü abone var. Hesaplamayı bu şekilde yapmanız doğru sonuçlar vermez.

• fasson kullanıcısına yanıt
    Kardeşim illakine donanımhaber takip etmek gerekli değil bu fiyatların fahiş olmasını anlamak için.

Bir anda fiyatlara bindirim yaptığı taktirde herkes noluyor lan der.

Misal benim Aralık'ta iq Plus kutu bedava hakkım doluyor.

Hadi vermesin bana bu kutuyu yine bedavaya sıkıyorsa?

85 tl fatura ödüyorum, üstüne 20 tl kutu parası isterse al kutunu da çanağını da, aboneliğini de paketlerini der kapatırım.

10 yıllık üyeyim, ama keriz değilim.

dsmart'a geçerim olur biter

• quote:

Orijinalden alıntı: cawrash

şöyle bir taahhüdüm var. süper lig paketi yıllık, kredi kartı ile alındı. yeni paket sisteminden sonra 2 ağustostan sonra uzatmayı düşünmüyorum. Ekime kadar da plus iq taahhüdüm var. eee ben ne izlicem ağustostan sonra

Benim de ekim'de şampiyonlar ligi taahhütüm doluyor. Bir tek hd taahhütü kaliyor Aralık 17'ye... Onu da otomatik yenilemişlerdi.

Muhtemelen Ekim-Aralık aralığındaki hd cezasını öder, komple iptal ettiririm.

Sadece Şampiyonlar paketi izliyorum diyorum, ingiltere ligini anlatıyor bana mh... İlgimi çekmiyor diyorum, dizi var film var diye devam ediyor. Yahu internetten film, dizi ne varsa izliyorum diyorum... Gerek yok digi paketine diyorum, hala anlatıyor da anlatıyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• john mclane kullanıcısına yanıt
    Zaten bende fiyat artışından dolayı aboneliği iptal ettim, kurulduğu günden beri lig tv üyesiyim, şimdide ligler başlayınca ararmıyım düşüncesi var kafamda, gerçi her hafta maç izlemezdim ama olmayincada bakalım ne yapıcaz, aslinda teklif edilen 60-70lt fiyatlar lig için fazla değil, lig kalitesi düşükte olsa sadece derbileri izlemek için bile senelik 600-700tl çok değil, trabzon derbilerinide sayarsak yilda 24 derbi var, bir maça stada gidilse minumum 150- 200tl harcanır, şu 2 yıldır aslinda, sabit internet, cep telefonu, digitürk fiyatları ucuz kaliyor; fakat gelirimiz düşük olduğu için bize fazla geliyor, örneğin araç sahibi olan birinin kullanım maliyeti çok arttı.

• 2 agustos'ta bitecek taahhütüm için BTK'ye şikayet oluşturmuştum digitürk beni arasın iptal edelim yada yeni paket teklif etsinler şeklinde.. geçen cumartesi aradılar konustuk degisen birşey yok, sporun yıldızları kredi kartına 948 TL ve 12 taksit, aylık 79 TL'ye geliyor.

yok ablacım dedim sende biliyorsun geçen sene aylık 49-50 TL'ye izleyen adamlar, bir anda %50'den fazla zam yiyen bir hizmete ilave 30 TL daha vermez dedim, sen-ben %50 zam aldık mı da hizmeti %50 zamlandırıyorsunuz dedim.

not alın, 25 temmuz gibi iptal işlemlerine başlayalım dedim.
    kadın son anda biraz daha bekleyin, temmuz sonuna dogru kampanya olabilir, kampanya departmanı farklı bir departman, oradan aranabilirsiniz ve bu tutarın daha aşağısına bir teklif alabilirsiniz dedi.

bende güzel haber, bekleyelim o halde dedim.
    bu arada digitürk play neden açıklanmadı dedim? işte su anda çalısmalar yapılıyor dedi.

benim anladığım, su anda digitürk buldugunu yüksek fiyattan sisteme dahil etme peşinde, temmuz sonuna dogru liglerin başlamasına yakın istedikleri hedeften uzak olursalar iyi bir kampanya yapabilirler, acele etmektense beklemekte fayda var.
    hem lig tv için hem digitürk play için beklemedeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvadankpakal -- 26 Haziran 2017; 17:15:31 >

• kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Bence de öyle hocam şu an tuttuğumuza geçirelim derdindeler. Lig başlamasına yakın indirim olacaktır.
  • Spor paketinin içinde ingiltere ligi maçları filan koymamışlar farklı pakate koymuşlar yani hem süperlig maçlarını filan ayrı hemde ingiltere ligi filan ayrı ayrı almanız gerekiyor iyi geçiriyolar imkanı yok almam iptv ye devam.
  • kikiemre61 kullanıcısına yanıt
    İngiltere ligi için ayrı paket falan almanıza gerek yok, yeni sistemde her üye izleyebiliyor en düşük pakete dahil olmasından dolayı. Yani spor paketi olan herkes her ligi izler
  • 
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.