Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (572. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.478
Cevap
575
Favori
2.761.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    Yinede yüksek fiyatlar ben internetden izlemek istiyorum sadece kendi takımım ve beinsports maçlar hariç 7/24 öyle bir paket bulamadım kaldırmışlar bulamadım.
  • Game of Thrones için alacaktım engelli indirimi ingiltere ligide varmıs ıcerısınde 25 tl fiyat cektibende dusuneyım dedım kapattım
  • 2 temmuZda alıp götüreceğim cihazlarını.adamların bi yerleri kalkmış.kutuya 15 tl para istemek nedir. Paket çıkartıyım diyorum sistem izin vermiyor.neymiş yeni paket yapısı varmış.bilmemne. Bir uydu alıcı birde ip tv ye çözerim işi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ailenin yıldızı

+

Sinema

+

Dizi

Taahhüt ile ekstra ödemesiz 35 tl ile alınabilse iyi bir fiyat olacak.

Sadece sinema paketi için 20 tl fark isteniyor, pek akıllıca değil.

Birde şu anda dizi paketi 5 tl'e ek ücrete veriliyor, bu 5tl'lik dizi paketi digiplay üzerinden de verilse çok hoş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 27 Haziran 2017; 21:10:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngiltere ligini izlemek isteyen tvplus yada tivibuyu alabilir ben webden tvplus kullanıyorum belgesel kanalların hepsi var S Spor da var ingiltere maçları orada zaten geri sar ileri al vs hepsi var 6.90 fiyatı :D
  • Mevcut üyelerden yeni paket yapısına avantajlı geçiş yapan varmı?

• En önemli soru bu. Ama gözüken o ki tek bir kişi bile biraz indirim alamadı. Herkese aynı rakam söyleniyor, pazarlık yapılmıyor. Alıyorsan al almıyorsan alma.

Senelerdir kime ne tutturursa politikalarına kızıyordum heriflerin. Şimdi gayet ciddi yapıyorlar işi. Bu seferde fiyatları şişirdiler.
  • Digitürk komedyenleri işe almış galiba. Bugün aradı biri.25 tl lik pakete geçin 15 te kutu ücreti 40 tl olsun dedi. Hayır deyince kutuyu değiştirelim hd kutu alın ayda 25 dedi.teknik servis ücreti 35 tl imiş.gelip kutuyu değiştireceklermiş.Demek lazım a kaz insan komple iptal edip kutuyu verince yeni abonelikle kredikartı ile 240 a senelik fiyatı olan paketi kutu değişimi ile yıllık 335 tl ye kime çakmaya çalışıyorsun.
    Bu kafayla batar bunlar

• selam arkadaşlar geçen yıl 1 yıllık kredi kartı ile aldığım giriş+süperlig+ıq plus sagem üyeliğim 2 ağustos da bitecekti bugün diğitürk bayisine gittim orda yüzyüze müşteri temsilcisi ile görüştüm filmin ve sporun yıldızı paketini ilk 6 ay %50 indirim ile 59,50 tl kalan 6 ay 119 tl ye anlaştım 1 yıl sagem plus kutu hediye 4k kutu için çok direttim ama sistem kesinlikle ücretsiz tanımlamıyor dedi yan oda üyeliği de aldım ailenin yıldızı + hd cihaz 12.50 tl bu üyeliğe de sağem kutu veriyordu yer problemi yüzünde küçük 9505 cihaz tercih ettim ilk fatura ana üyelik için 11,38 tl çıkacak dediler 1 aylık kalan süremi ilk faturadan düştüler yetkiliye sordum fiyatlar artınca iptal talepleri çoğaldı mı dedim baya iptal eden oluyor dedi ama digitürk belli bir abone kaybını göze almış durumda dedi ve ailenin yıldızı paketine talebin çok olduğunu belirtti

• quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Mevcut üyelerden yeni paket yapısına avantajlı geçiş yapan varmı?

Maalesef. Taahhütüm biteli 3 hafta oldu ama ne yaptıysam bi türlü avantajlı teklife yanaştıramadım müşteri hizmetlerini.

Fiyat bu, hizmet bu. Alıyosan al, almıyosan dükkanın önünü kapatma moduna geçmişler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaRcoss

selam arkadaşlar geçen yıl 1 yıllık kredi kartı ile aldığım giriş+süperlig+ıq plus sagem üyeliğim 2 ağustos da bitecekti bugün diğitürk bayisine gittim orda yüzyüze müşteri temsilcisi ile görüştüm filmin ve sporun yıldızı paketini ilk 6 ay %50 indirim ile 59,50 tl kalan 6 ay 119 tl ye anlaştım 1 yıl sagem plus kutu hediye 4k kutu için çok direttim ama sistem kesinlikle ücretsiz tanımlamıyor dedi yan oda üyeliği de aldım ailenin yıldızı + hd cihaz 12.50 tl bu üyeliğe de sağem kutu veriyordu yer problemi yüzünde küçük 9505 cihaz tercih ettim ilk fatura ana üyelik için 11,38 tl çıkacak dediler 1 aylık kalan süremi ilk faturadan düştüler yetkiliye sordum fiyatlar artınca iptal talepleri çoğaldı mı dedim baya iptal eden oluyor dedi ama digitürk belli bir abone kaybını göze almış durumda dedi ve ailenin yıldızı paketine talebin çok olduğunu belirtti

Bu full paket mi oluyor ? Dizi dahil mi ? Geçtiğimiz yıl ne kadara seyrediyordunuz ? Okuduğum kadarıyla artık geçen yıl alınan fiyatlar hayal .

• Araştıra araştıra üyeliği iptal edip 99 tl ye superonline 5 i 1 yerde ye geçmeye karar verdim. Maçlarıda bi şekilde izleriz artık. Bu lige o fiyatlar fazla.yok kutu ücreti yok bilmemne kabak tadı verdiler.Size iyi forumlar beyler

• Dsmart mega pakede 17 tl veriyorum
    Tüm belgeseller, sinema kanalları, premiere lig açık...

Ben istemiyorum kardeşim la liga, italya, almanya , eurolig..Superlig istiyorum sadece, anlamıyormusun ey arap Digi

• 8 yıl 7 aylık üyeliğimi iptal ettirdim. Uydu alıcısı, kablo, kumanda vs teslim ederek Digiturk ile ilişkimi sonlandırdım.Şubat ayında verdikleri taahütlerine uymadılar. Ses kayıtlarını dinleyip, haklısınız ama o zamanki müşteri temsilcimiz standartta olmayan şeyler vermiş size deyip çıktılar işin içinden. Ben de kızıp iptal ettirdim. İptal birimi bana aylık 52.5 TL ye seyrettiğim paketi 99 TL ye sundular. Yaptıkları çok ayıp. Resmen bizi enayi yerine koyuyorlar. %100 e yakın zam mı olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Dsmart mega pakede 17 tl veriyorum

Ben istemiyorum kardeşim la liga, italya, almanya , eurolig..Superlig istiyorum sadece, anlamıyormusun ey arap Digi

hocam 17'de çok iyiymiş gerçekten :) normalde ne kadar acaba benim ekim'de dolacak ama alternatifleri aramaya başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Dsmart mega pakede 17 tl veriyorum

Ben 25 tl ödüyordum iyi sanıyordum ama siznkisi bayağı iyiymiş :)
    Nasıl başardınız ?
  • millet ya 25 tl lik pakette yada kapatma hazirliginda olay bu

• fofer kullanıcısına yanıt
    Hangi kutuyu getirdiler hocam ve eski kutunuz neydi? Memnuniyet durumunuz nedir? Yorumlarınızı bekliyorum.
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Aynen. O fiyata spor paketini alacak kişi sayısı azdır.en azından bu forumda. Ya en düşükten devam edilir veya diğerlerine geçilir.bizim lig o kadar değerli değil.zaten kimsede ses yok.esnemiyorlar.

• görüştüm ben de. Donduralım donduralım diye epey ısrar ettiler. Eylülden sonra lig başlayacağı için daha ucuz teklif gelme ihtimali var dedi. Şuan birşey yapamıyorlarmış.

Özeti: Şuan öpebilir miyiz bir bakalım. Yoksa eylülde geri vites yapacağız.

Bir şeyden eminim, aykutlu Fenerbahçe evimin içinde oynasa bu sezon 99 TL vermem:)
  • 
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.