Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.692
Cevap
580
Favori
2.772.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iptal faksı cek gerekırse spor ekstranın tahuttut bozma ucretını odeycegını sole ıptal etmeye niyetlı oldugunu sole ıllakı daha ucuz fıyat teklıf ederler
    bundan sonrada dıgıturkte butun paketlerının tahutlerının aynı tarıh olmasına dıkkat et elın guclenır
  • drwhoo kullanıcısına yanıt
    2 yılda geldiğimiz noktaya bakin 12.99 dan 21.99 a artmış sadece giriş paketi..Çok para aslında..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T@rhuncu T kullanıcısına yanıt
    Kardeşim öncelikle geçmiş olsun ben 7 yıllık üyeyim geçen yıl Bende sizin konumunuzdaydım spor Extra paketim nisanda bitiyordu ama diğerleri ocak 2015 ti bende sorun yaşatmadılar hatta kendileri Dedi onu ayarlıcaz aynı tarihte bitecek ceza vs yok dediler dolayısı ile paketim şuydu...
    Giriş+9 Süper Lig Maç+Spor Extra+Avantaj Paketi
    IQ Plus 1 Yıl Hediye 1 Yıl Mobil Lig TV hediye artı
    6 ay Çocuk kanalları 103TL anlaştım ve hiç ceza vs
    Vermedim onlar otomatik ayarlıyor neticede sizi iptal birimi arıyor diceksinki ben giriş ve sporextra ile devam ederim ne cezası kardeşim de onlar zaten seni kazanmak için yardımcı oluyor ;) bizzat yaşadım kazandım yani Digiturk kolay kolay mşt kaybetmek istemez...
    Yeterki istemesini bilelim tatlı-sert dil vs

• Az önce Digitürk tarafından arandım üyeliğim 02.04.2016 da bitiyor 2,5 ay civarı sürem var. İşte ocak ayına ait kampanyaları varmış faydalanmam için aramışlar taahhütü 2 ay geriye çekip 3 Şubat tan itibaren Giriş+ Şampiyonlar+3 ay film hediye ilk 2 ay %50 indirimli 38 tl 10 ay 77 tl yani aylık ortalama 70 tl civarı teşekkür ettim kapattım. 10 yılı aşkın üyeyim hiç bu kadar erken aramazlardı ve bu yıl fiyatlar uğraştıracak gibi geldi bana. Şimdi aylık 45 tl civarı veriyorum.
  • İti an çomağı hazırla tam yukarıdaki yazıyazdım Digiturk aradı işte 02.nisanda taahhüt bitiyor size iyi bir teklifimiz var Dedi buyrun Dedim bak hele aynı paket 120TL miş avantaj paketi yok hediye yok hadi bacım böyle saçma teklif için Aramayın Dedim İptal birimi arasın 3 ay beleş aynı paket ve 1 yıl mobil lig TV 103TL
    Veririm yoksa kapatın zaten verdiğim az değil dedim
    bu yıl uç uçmuşsunuz 2 yılda 9.90TL olan spor Extra 21.90 oldu giriş paketi 13.90TL
    21.90TL oldu dedim el insaf 321 milyon dolar Nasıl çıktığı belli oluyor biz futbol severleri kaybedersiniz gider kahvede izlerim 10TL 4 maç 40TL yapar dedim siz 927TL kaybedersiniz dedim haklısınız ileticem Dedi KAPATTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 21 Ocak 2016; 17:51:39 >

• altinbas07 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ilginize. Siz iptal faksı çektikten sonra mı böyle bir anlaşma yaptınız, yoksa vaziyetinizi öğrenmek için aradığınızda mı?

Ben henüz iptal hususunda bir işlem başlatmış değilim zira.

Bana yardımcı olmaya çalışan @senolbayar ve @Xquba'ya da teşekkür ederim.
    Anladığım kadarıyla siz böyle Bi durumda ne yaparım gibi aramışsınız siz Taahhütünüz bitmeye yakın fax Çek'in korkmayın net olun onlar size yardımcı olacak söyleyin taahhüt bozmuyorum gününde kapatın deyin ;) giriş ve sporextra ile devam deyin ;)

Hocam 103 lira nedir ya.yan oda falanmı var sende öyleyse eyvallahta yani tek aboneliğe 103 veriyorsan zaten digitürk seni üzmez el üstünde dolaştırır :-) biz 50 60 lira koparmaya çalışıyoruz ondan azar yiyoruz.sana tabi iyi muamele çekerler :-D

• quote:

Orijinalden alıntı: matarese

Sonunda ben de taahhütümü yeniledim arkadaşlar.

Giriş + şampiyonlar + hd + sagemcom iq plus kutu
    4 ay film+dizi+tüm keyif paketleri, 3 ay spor extra hediye.

6 ay * 38, 6 ay 76 lira, aylık ortalama 57tl ye 3 Şubat 2017'ye kadar uzattım taahhüdü.

3 ay ücretsiz 9 ay 77 lira ile totalde aynı fiyata geliyor, yazın izlemediğim şeye 77 lira vermemek için teklifi bu şekilde revize ettik :)

Bugün yukarıdaki anlaşmayı yaptığım iptal birimindeki arkadaşla bana dönüş yapması için talepte bulunarak yeniden görüştüm. Dedim bu paketler benim içime sinmedi, buna spor extra da ekleyelim

Kredi kartıyla 1yıllık spor extra üyeliğini %25 indirimle 180tlye 9 taksit şeklinde satıyorlar. Fiyatta ne kadar dil döksem de indirim sağlayamadım, ben de geçen seferki anlaşmada hediye olarak 4 ay film dizi ve 3 ay spor extra aldığım için eklettiremediğim belgesel ve sporsever keyif paketlerini 1 yıl hediye ettirdim:) Ayrıca 1 yıllık spor extranın başlangıç tarihini de 3 aylık hediye bittikten sonrası olarak sisteme girdiler yani 3+12=15 ay spor extra +1 yıl belgesel+sporsever=180tl ye gelmiş oldu. Üstelik kredi kartıyla yıllık olarak aldığım için taahhüt açısından bir problemim olmayacak. giriş ve şampiyonlar taahhüdümün bittiği 03.02.2017 öncesi yine iptal faksı çekerek pazarlık edebileceğim.

Son durumda giriş+belgesel+sporsever+spor extra+şampiyonlar+4 ay film+dizi + sagemcom iq plus kutu aylık maliyeti 70tl oldu. Gözümde ederi maksimum 60 liradır bu içeriğin o yüzden bence pahalı ama gel gör ki evde emekli babamın tek eğlencesi de bunlar olduğu için alabileceğim en iyi fiyata almaya çalıştım bu kadar oldu :)

• mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Yok 1 tane ana üyelik Haklısınız biraz Fazla gibi 103TL ama Bunun içinde mevcut paketim=>
    Paket=>Giriş+9 Süperlig+SporExtra+Avantaj Paketi=103TL
    Hediyeler=>12 Ay IQ Plus HD Kutu+12 Ay Mobil Lig TV+3 Ay Fatura yok Bedava+6Ay Çocuk Paketi
    103*9=927TL 927/12=77.25TL geliyor....
    Bence iyi gibi psikolojikmen hediyeler 300-500TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 21 Ocak 2016; 22:11:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşalar ben de internetli olan paketlerden bakiyorum. Aldığım fiyatı paylaşayım istedim, yorumlarınızı isterim. Giriş paket + sinema paketi 10 kanal+ belgesel paketi 10 kanal + spor paketi + 16 mb sınırsınz internet = 103 tl fiyat aldim. Sizce nasıl ? Ttnet tahattüdüm bitiyor, mecburen internet dahil olacak sekilde alacağım.
    Ttnet de 24 ay tahattutlu internet paketi 60 tl civarında. E bari tv ile birlikte olsun dedim.

Anladığım kadarıyla siz böyle Bi durumda ne yaparım gibi aramışsınız siz Taahhütünüz bitmeye yakın fax Çek'in korkmayın net olun onlar size yardımcı olacak söyleyin taahhüt bozmuyorum gününde kapatın deyin ;) giriş ve sporextra ile devam deyin ;)

• Hocam çok iyi yapmışsınız , böyle bir teklif alsam direk kabul ederdim oluruna bakmadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: eleysen

Az önce Digitürk tarafından arandım üyeliğim 02.04.2016 da bitiyor 2,5 ay civarı sürem var. İşte ocak ayına ait kampanyaları varmış faydalanmam için aramışlar taahhütü 2 ay geriye çekip 3 Şubat tan itibaren Giriş+ Şampiyonlar+3 ay film hediye ilk 2 ay %50 indirimli 38 tl 10 ay 77 tl yani aylık ortalama 70 tl civarı teşekkür ettim kapattım. 10 yılı aşkın üyeyim hiç bu kadar erken aramazlardı ve bu yıl fiyatlar uğraştıracak gibi geldi bana. Şimdi aylık 45 tl civarı veriyorum.

Dün beni de aradılar. sözleşmem mart ayında bitiyor. Aynı birebir aynı teklifi yaptılar. Bugün için bir daha aramalarını söyledim. Tabiki kabul etmeyeceğim. Şubat sonu fax çekip beklerim.
  • 15 yıllık üyeyim.eski üyeler için keyif paketi zorunlu değilmiş.Süper lig 18 takım,3 ay spor ekstra,hd plus 6 ay 43.99,6 ay 87,99.aylık 66 TLye geliyor.şampiyonlar paketi olur ise yine spor ekstra 3 ay 6x38,50 6x76.99 aylık 57.5 TL.spor extrayı 1 yıl alırsam 6x10 ve 6x20 eklenecek.Bu teklifiptal faksı çektikten sonra geldi.
  • benimde paketler zamlanmış. daha önceden 95 TL ödüyordum , bu ay 150 TL geldi fatura müşteri hizmetleriyle fln konuştuğumda öyle uygun teklif vermediler. bu tarz teklifler almak için önce iptal faksı mı çekmek gerekli ? bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • Batwoone kullanıcısına yanıt
    Paket içerik ne ki.?
    95TL 150TL olmuş.?
    Birde İptal Fax Çek'in.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 22 Ocak 2016; 14:44:17 >
    sağdaki aralık ayına ait fatura soldaki ocak.ayrıca yan oda var onun fiyatı da 9.5 TL. Lig tv fiyatı uçmuş 76 TL nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batwoone -- 22 Ocak 2016; 15:23:54 >
    Pakete göre 95 hadi 100TL olsun 100TL-110TL fazla vermeyin iptal fax Çek'in derim ben...

İptal faksını çekin çekmekle kalmayın aradıklarında iptal edeceğinizi söyleyin artık ondan sonrası sizin pazarlık yeteneğinize göre değişir.
  • 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.