Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.419
Cevap
575
Favori
2.758.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar güzel teklif var mı, dt bu yıl pek hediye vermiyor sanki. Fiyatlar da cabası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alley2199

Bugün 3 Şubatta bitecek üyeliğimi asagidaki sartlarda bir yil taahhütle uzattim...

Konya - Digiland sistemi
    12 ay iq plus hediye
    12 ay hd hediye
    Tum super lig maçları
    Tum sinema kanalları 12 ay
    Tum belgesel kanalları 12 ay
    Tum sporsever kanalları 12 ay

Artı 3 ay cocuk kanallari ücretsiz.

Ayda 66 tl...yazın iki ay dondurma hakkı var o aylarda dilersem fatura cikmayacak...

Ve toplamda 10 yıllık üyeyim.

İyiymis hocam.. Benimde nisanda bitiyor.. Turksat üzerinden izliyorum..yedek bi çanak var.. Onu eutelsat olarak ayarlatıp böyle bir teklif koparmayı düşünüyorum.

Gerçi bunlara 1 lira bile vermek istemiyorum ya neyse.

• ne kadar fiyat politikası yüksekde olsa hala hd yayın yapan kanalları tam olarak getirememiş bile olsa en sosyal platform kesinlikle digitürk'tür.Adamlar her şeye sponsor oluyorlar ve kullanıcılarına özel ayrıcalıklar indirimler tanıyorlar.Mesela benim faturam aylık 35 tl,her ay digitürk 2 tane bedava bilet veriyor bana 35 tl'lik.Resmen digitürk beleşe gelmiş gibi oluyor bir taraftan bakınca.Başka platformları inceleyin üyelerine özel 1 tane fırsat görürsünüz ya da göremezsiniz.Bu bakımdan tebrik etmek lazım.
  • aboneliğim 3 ocakta iptal oldu yayınlar kesikti ama cihaz bendeydi genel merkez beni arasın diye not bırakmıştım bugün arandım 4 ay ücretsiz 8 ay 76.99 tl
    giriş+şampiyonlar+2 keyif(belgesel çocuk)+hd 1 ay dondurma hakkı verdi bende yarın sabah 10 da arayın dedim sizce napmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geniusm38 -- 20 Ocak 2016; 18:06:01 >
  • geniusm38 G kullanıcısına yanıt
    Aldığın teklif şuan için alınan tekliflerden güzel yani piyasanın iyi tekliflerinden diyebiliriz

fakat benim kendi düşünceme göre aylık 45 TL den fazla vermek biraz sanki yüksek gibi oluyor

ama şuan için bakarsak alınan tekliflere göre güzel

biraz daha hediye falan alabilirseniz daha güzel olur spor extra mesela :)
  • Arkadaşlar yan oda üyeliğinde bayağı bir avantajlı fiyat verdiler geçen gün. Ben bunu evime kurdurdum, babamın tv yi geçici bizim eve getirdim mutfağa koydum. Sonra digiturk gelip bağladı. Bende akşam üstü söktüm babama götürdüm monte ettim 😎😎

• smart tv uygulaması mı başarılı mı arkadaşlar.. denemeye değer mi yoksa normal uydu üzerinden yayına mı üye olalım?
  • GILMOUR kullanıcısına yanıt
    Evet hocam kanal çeşitliliği olsun kutu iq plus ise kutu farkı olsun bariz dt daha iyi ama şöyle bir şey var ben zaten 25/75 fiber e 60 lira civarı ödeyeceğim. Dt sadece giriş paketine 13 lira aliyor belgesel cocuk hd derken fatura kabardikca kabariyor. Herkese ayni fiyat da uygulamadiklari icin belki bazi kisiler cok daha ucuza izleyebiliyor ama genel olarak hep kazikliyorlar hissi olusuyor bende. Simdi zaten internete vermem gereken paraya ek 10 lira daha verip hd ye iq ozelligine cocuk kanallarina ek para vermeden izleyecegim. Belgesel, film, dizi de var ama dt ile kiyaslayamayacagim kadar geri oldugu icin onlari katmadim hesaba:) 7.aya kadar zaten sozlesmem oldugu icin dt kutu kalacak bende arada cikar guzel bi fiyat verirlerse onu da baglatirim 2 kutu olur sorun değil :)

• drwhoo kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın.
    Digitürk tarafından uygun fiyat teklifi alırsanız da değerlendirirsiniz.
    Bende digi ,Turkcell tv ve kablo tv var.
  • drwhoo kullanıcısına yanıt
    Giriş paketi 21.99 yanlız 13 lira değil

• quote:

Orijinalden alıntı: geniusm38

aboneliğim 3 ocakta iptal oldu yayınlar kesikti ama cihaz bendeydi genel merkez beni arasın diye not bırakmıştım bugün arandım 4 ay ücretsiz 8 ay 76.99 tl
    giriş+şampiyonlar+2 keyif(belgesel çocuk)+hd 1 ay dondurma hakkı verdi bende yarın sabah 10 da arayın dedim sizce napmalıyım

Sana verilen fiyata ek sinema avantaj pakedi yada spor extra dan birini ekleseler baliklama atlardim.benimde taahhut bitti.ligtv yi 1ay hediye ve giris pakedi 20tl ye tanimladilar.beklemedeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Digiturk ve diğerleri diyoruz biz arkadaşlar. ... hiçbir platform DIGITURK le kiyaslanamaz ...

Aynen ozellikle hd konusunda. Digiturk hala bize nat geo people, id extra, fox sports gibi kanallari sd izlettirmeye devam ediyor:)

• Arkadaşlar
    HD/Dilediğin Zaman ile Digiturk Plus arasında HD yayın kalite farkı oluyor mu?
    Ücretsiz değişim önerdiler. Kararsız kaldık?

http://www.digiturk.com.tr/urunler-servisler/digiturk-uydu-alicilari
  • arkadaşlar, ben de 3 ocak'ta biten ve kapattırdığım üyeliğimi tekrar açtırdım.

giriş + sporsever + belgesel + şampiyonlar + spor extra + sagemcom hd iq plus kutu + 4 ay film + 4 ay mobil lig tv

anlaşma 4 ay bedelsiz, 8 ay 105 tl. ortalama 70 tl'ye geliyor. sizce nasıl teklif?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gri

arkadaşlar, ben de 3 ocak'ta biten ve kapattırdığım üyeliğimi tekrar açtırdım.

giriş + sporsever + belgesel + şampiyonlar + spor extra + sagemcom hd iq plus kutu + 4 ay film + 4 ay mobil lig tv

anlaşma 4 ay bedelsiz, 8 ay 105 tl. ortalama 70 tl'ye geliyor. sizce nasıl teklif?

Nerdeyse full paket iyi teklif hayırlı olsun

• Arkadaslar merhaba 2 subatta bıtıcek sozlesmem ıcın en yakın bayıye ıptal ıcın gıttım verdıklerı teklıf (giriş+sampıyonlar+hd+1 yıl sporsever hediye) aylık 58 tl kabul etmedım ve ıptal formu olusturdum dıgıturkden tekrar arıyacagız seklınde mesaj geldı. Daha guzel teklıf alanlar varmı yardımcı olursanız sevınırım tesekkurler.

Not: eski paketim (giriş+sampıyonlar+hd+6 ay hedıye sporsever+sporextra 6 ay 39 6 ay 67 TL idi)
  • Gri G kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun

bir ufak hesaplama hatası yapmışım az önceki yorumum için

fiyat biraz yüksek geldi ufak bir hesaplama yapınca bu kullanılan paketlere 50 den fazla vermemek gerek aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xquba -- 21 Ocak 2016; 11:07:04 >
  • gefe16 kullanıcısına yanıt
    Şuan ki sözleşmemdeki fiyatı yazdım hocam, lig tv şubatta bittikten sonra 7. aya kadar giriş e 12.9 belgesel e 4lira ödemem devam edecek.
  • Arkadaşlar birçok paketimin Şubat ayında taahhüdü bitiyor. Ama aynı zamanda taahhütlü spor ekstra paketim var, onunki Eylülde bitecek. Ben Digiturk'ü aradım ve fatura vaziyetini sordum. Eylül'e kadar 100 küsür lira fatura ödeyeceğimi söylediler. Bu paketleri eski fiyata kullanmak için bir yol olup olmadığını sordum, yok dediler. Üstelik sistem beni yeni fiyatlardan taahhütlü gibi gösterecekmiş, bu indirimli fiyat dediler. Şimdi ben ne yapayım, bilmiyorum. Fikri olan var mı?
  • T@rhuncu T kullanıcısına yanıt
    bence yeme bu söylemleri
    gerekirse de iptal ettir iptal dilekçesine yüksek fiyatlardan olduğunu da belirt anlaşma yoluna girerler o zaman
  • 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.