Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: xxpp Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.416
Cevap
573
Favori
2.757.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İq plus hd yayını kapsar zaten dolayısıyla 7 lira fazla yazmissiniz orda.Eski sistemde de plus iq kutuyu hediye ediyorlardı onun parasını düşün.
    Hediye paketlerle zenginlesebilirdi içerik dizi kanallari hediye edilebilirdi belli bir sure için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giriş + Şampiyonlar kredi kartına 9 taksit 76,99 TL...Aylık ortalama 57,75'e geliyor. Kabul etmeli miyim bilemedim nedir öneriniz.
  • montybrogan M kullanıcısına yanıt
    bence yanına biraz daha bişiler alırsan güzel olur mesela spor extra belgesel film paketi vs.
  • Bana da aynı teklif yapıldı hocam. Ben yanına 4 ay dizi film Kanalları ve 3 ay spor extra hediyesini ekleterek kabul ettim. Sagemcom iq plus kutu ve hd servisi de 1 yıl ücretsiz ve dahil bu fiyata. Bu fiyat pahalı deyip pazarlık ederseniz belki biraz daha uyguna getirebilirsiniz.

• digiturk u iptal ettirmiştim bir kac sene once . eger gerı donmek istersem farklı kampanya uygularlar mı?
  • Arkdaşlar, az önce aradılar (kapatma faksı çekmiştim 3-4 gün önce)

neden kapatıyorsunuz dedi! mevcut fiyatlarınız gerçekten çok yüksek dedim.!

mevcut paketlerime devam ediyorum;

giriş
    hd
    belgesel
    sporsever
    şampiyonlar

6 ay 38 tl
    6 ay 76 tl

aylık ortalama:56 tl gayet uygun son faturam 69 tl ?

bu pakette bu ortalamanın altında alan oldumu? ayrıca şu hediye lig tv mobil vs hiç girmedim, kullanmıyacağım şeyler için agzımıda karşımdakinide yormak istemedim !
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgin_yener

Arkdaşlar, az önce aradılar (kapatma faksı çekmiştim 3-4 gün önce)

neden kapatıyorsunuz dedi! mevcut fiyatlarınız gerçekten çok yüksek dedim.!

mevcut paketlerime devam ediyorum;

giriş
    hd
    belgesel
    sporsever
    şampiyonlar

6 ay 38 tl
    6 ay 76 tl

aylık ortalama:56 tl gayet uygun son faturam 69 tl ?

bu pakette bu ortalamanın altında alan oldumu? ayrıca şu hediye lig tv mobil vs hiç girmedim, kullanmıyacağım şeyler için agzımıda karşımdakinide yormak istemedim !

Geçen yıl dediğiniz ortalamanın altında alan oldu bu yılda genelde 3 ay ücretsiz gerisi ücretli teklifler verildi hayırlısı olsun. 3 ay spor extra hediye verebilirlerdi aslında isteseydiniz.

• 684tl yapar yılda. Eskisi gibi cazip teklifler vermiyor digiturk artık. .. bence birkez daha pazarlık yapın. ...
    @bilgin_yener

• engelli paket kullanıyorum daha actırmadım sampıonlar paketını acmadım . aradılar aynı fıyatı teklıf ettıler zaten ındırımlı alabılıroum dedım yanında 3 ay mobıl tv hedıye ettıler .yaw dedım ayıp zaten ındırımılı ıstersme alabılıom 3 ay umrumda degıl dedım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus007

684tl yapar yılda. Eskisi gibi cazip teklifler vermiyor digiturk artık. .. bence birkez daha pazarlık yapın. ...
    @bilgin_yener

Hocam ilk defa 63 altına indiler, benimde pskolojik sınırım 55 tl cıvarıydı hemen kabul ettim.. spor extra hediye ederim ama hd paralı olur dedi.. kalsın dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: darthskywalker

digiturk u iptal ettirmiştim bir kac sene once . eger gerı donmek istersem farklı kampanya uygularlar mı?
    Bugün yeniden görüştük ama nuh diyo peygamber demiyo. Giriş + Sampiyonlar aylık 57,75...HD yayın harici hiç bir hediye vermedi. bende kabul etmedim. Hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montybrogan -- 19 Ocak 2016; 16:53:02 >
  • montybrogan M kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar yükselmiş aynı paketi Ağustos ayında kredi kartına 9*67.73 (610tl) aldım aylık 51'e geliyor.Yanında 2 ay film paketi ve 1 sene iq plus ücretsiz.
  • 12 ay hediye ettikleri iq plus kutuya 10. ayında fatura çıkarttılar, btk ya şikayet ettim, kutuyu değiştirttim. 2 şubatta lig tv sözleşmesi doluyor kapatmalarını söyledim. 7. aya kadar giriş+belgesel e 16,99 ödeyeceğim(internet kampanyasından sözleşmem var), kutuyu kaldırdım bir kenara dün turkcell tv bağlattım. Görüntü iq plus kutunun bir tık altı ama istediğin kanaldaki yayını 12 saate kadar geri sarabilmesi hoşuma gitti, vay hd ye para ver yok belgesel paralı derdi yok, 10 tl ye(25/75 fiber 59lira ben fiber+tel+tv 69 ödeyeceğim) hd+film+belgesel+dizi+çocuk kanalları+kayıt+geri sarma:) tabi kanallar henüz digitürk kalitesinde değil ama yeter bu zamana kadar kazıkladıkları.
  • Bugün aradılar, 3 Şubat'ta taahhüdüm bitiyordu. 3 mart'a kadar 1 ay bütün süper lig maçlarını açalım 21.99 tl ödeyin, taahhüt vermeyin en azından 1 ayda başka kampanya olursa ona geçin dediler.
    1 aylık 21.99 TL'lik teklife onay verdim.
    Buradaki tekliflerden bekliyordum, şaşırdım açıkçası.
  • marcio M kullanıcısına yanıt
    bende geçen ay aldım bu ay bitiyor ama anlaşamadık çok yüksek fiyat istiyorlar bakalım telefon bekliyorum hala ama artık biraz zor gibi
  • Bende dün iptal için faks çekmiştim. Aynı gün içinde yayını kestiler :) Şimdiye kadar da arayan olmadı.
  • Ne teklif ettiler size? Buradaki teklifleri söylesek önümzdeki ay, yapmazlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcio -- 20 Ocak 2016; 14:00:20 >
  • 2-3 sene önce üyelik başlattığımda kutudan hdmi kablosu yerine scart kablosu çıkmıştı öyle kullandım ilerleyen aylarda internet bağlamtısı için geldiklerinde hdmi kablosu verdiler 20 Tl ödedim. üyeliğimi iptal ettikten sonra dün kutuyu iadeye götürdüm. hdmi kablosu yerine scart kablosunu götürünce hdmi parası ödeyeceksiniz,dediler..ne anlattıysam kabul etmediler bayi sorumlusunun önünde genel merkezleri aradım onlarda yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler..eve gittim önceden parasını ödemiş olduğum hdmi kablosunu alıp onlara verdim..yeterki kurtulayım,dedim... kurtulmak ne zormuş....
  • drwhoo kullanıcısına yanıt
    1.5 senedir turkcell tv kullanıcısıyım çok erken sevinmeyin derim.Tamam 12 saat yayını geri alma özelliği çok güzel ama kağnı gibi ilerleyen bir hizmet anlayışı mevcut portalda.
    Daha geçen hafta fox hd listeden kaldırıldı yola sd ile devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GILMOUR -- 20 Ocak 2016; 15:30:15 >
  • Digiturk ve diğerleri diyoruz biz arkadaşlar. ... hiçbir platform DIGITURK le kiyaslanamaz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plus007 -- 20 Ocak 2016; 16:04:52 >
  • 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.