Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.521
Cevap
577
Favori
2.764.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslolan giriş paketidir,giriş paketi olmadan bir hiçiz :D
  • eteksen kullanıcısına yanıt
    Dt 3 keyif paketi: belgesel, sporsever ve çocuk paketleri.
  • Yarın taahhütüm bitiyordu,26 sında iptal faxı çekmiştim.Şampiyonlar+2 keyif+spor extra+sagemcom iq plus kutu kullanıyordum.31 inde arandım aynı şekilde kullandığım paket ve kutuya 3 ay ücretsiz 9 ay 87 TL teklif etti.Kabul etmedim tabikii,bugün yine arandım arkadaşlarımız geçende size bir teklif sunmuşlar ne düşünüyorsunuz diye aradım dedi,bende çok yüksek o fiyata kabul edemem dedim,peki dedi kapattı.

Bu arada forumdan huseyinekdi nin sattığı paketdende satın almıştım şampiyonlar+2 keyif paketi n11 üzerinden 440 TLye mal etmiştim,onuda işyerime kurdurdum.Eğer evde kullandığım sagemcom kutulu pakete cazip bir fiyat teklif etseler ona devam edecektim,yeni aldığım paketide bir arkadaşım alırım senden demişti.Ama anlaşılan o pakete daha cazip bir teklif yapmayacaklar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akonay -- 2 Ocak 2016; 22:30:32 >

• akonay kullanıcısına yanıt
    Kapandı mı hocam yayınlar kabul etmediğinize göre tekliflerini şuanda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

yok hocam 3/1/2016 gün sonuna kadar devam etmesi lazım şu anda açık..
  • Film paketi olmamasına rağmen sinema kanalları açık sanırım otomatik spor eğlence paketine geçti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bhdr84

Film paketi olmamasına rağmen sinema kanalları açık sanırım otomatik spor eğlence paketine geçti :)

Yılbaşı hediyesi yarın kapanır :)
  • 2 Senedir 37.50 gelen paketinin süresi doldu. Ben 28.12.2015 tarıhınde iptal fax çektim. Sonucunda arandım ve arkadaşlara verilen teklifi sundular.Kabul etmedim ve bugün yayın kesildi
    Digiturk kendince böyle bir uygulama yaptı. Sonucunu hep beraber göreceğiz.
    Yarın tekrar arayacaklardır diye tahmin ediyorum.
    Aramasada Dsmart'a devam

• quote:

quote:

Film paketi olmamasına rağmen sinema kanalları açık sanırım otomatik spor eğlence paketine geçti :)

Sanmıyorum bana teklif sunduklarında spor eğlence paketi istemiştim. Otomatık yeni yılla beraber geçirileceğini söylediler. Böylece spor eğlence paketi ıq plus ile birlikte ilk 3 ay 0 9 ay 71 tl gelmiş oldu;)
    Yetkilinin dediği doğruymuş:) 2 gündür açık tüm kanallar:)

• Bu yeni digiland paket sistemi var.ben pek fiyatlarda avantaj göremedim ne özelliği var herkes konuşuyo gelcek mi falan diyolar

• quote:

quote:

quote:

Sanmıyorum bana teklif sunduklarında spor eğlence paketi istemiştim. Otomatık yeni yılla beraber geçirileceğini söylediler. Böylece spor eğlence paketi ıq plus ile birlikte ilk 3 ay 0 9 ay 71 tl gelmiş oldu;)
    Yetkilinin dediği doğruymuş:) 2 gündür açık tüm kanallar:)

Hocam öyle mi böyle mi demek yerine online işlemlerden paketlerinize baksanıza neden böyle mesajlar atma gereği duyuyorsunuz.

• iptal için çektiğim fax da kimlik okunmadığı için yol üzerinde bulunan bayiden iptal verdim. iptal sonrası benden 5 tl ücret istediler karşılığında makbuz istedim. veremiyoruz dediler. alma sebepleri ise evraklarımın merkeze gönderilme ücretiymiş. digiturk ü arayıp böyle bir uygulamalarının olup olmadığını sordum, tabii ki yok dediler. şikayet aldılar.
    ulan nasıl dürteceklerini şaşırdılar artık milleti.

pazartesi arayıp sonuç ne oldu diye üstlerine gidecem. maksat giden 5 tl değil. umurumda değil de, hakları yok almaya.

Gelen teklifler arasında hiç 3 ay ücretsiz sonrasında 71 tl sunumu yapmadılar. umarım yapmazlar da bende almam

• quote:

Size cevap yazmıştım saat 00:47 de yayınım açıktı,ama saat 1:05 de yayın kapandı komple.Sabah kalktığımda telefonumda bir mesaj ''....nolu üyeliğiniz için 2 aylık ücretsiz aboneliğiniz başlamıştır,iyi seyirler''

Ama enson beni aradıklarında son teklifimiz için ne düşünüyorsunuz demişlerdi,bende kabul etmemiştim,o zaman 2 ay donduralım sonra yeni sezon için tekrar görüşelim demişlerdi,onuda kabul etmemiştim gerek yok komple kapatalım deiştim.Ama şimdi bu durumla karşı karşıyayım,adamlar 2 ay ücretsiz abonelik başlatmışlar...
  • kapisiz kullanıcısına yanıt
    Bir de iptal faksi ceker cekmez yayinlari kesmelerine anlam veremedim.cunku 03 icak a kadar izlememe izun vermeleri gerekmez miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: akonay

quote:

Size cevap yazmıştım saat 00:47 de yayınım açıktı,ama saat 1:05 de yayın kapandı komple.Sabah kalktığımda telefonumda bir mesaj ''....nolu üyeliğiniz için 2 aylık ücretsiz aboneliğiniz başlamıştır,iyi seyirler''

Ama enson beni aradıklarında son teklifimiz için ne düşünüyorsunuz demişlerdi,bende kabul etmemiştim,o zaman 2 ay donduralım sonra yeni sezon için tekrar görüşelim demişlerdi,onuda kabul etmemiştim gerek yok komple kapatalım deiştim.Ama şimdi bu durumla karşı karşıyayım,adamlar 2 ay ücretsiz abonelik başlatmışlar...

Hocam online işlemlere paketler kısmına bakın bakalım ne yazmışlar ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akonay

quote:

Hocam online işlemlere paketler kısmına bakın bakalım ne yazmışlar ?

Hocam siz dedikten sonra girip baktım,online işlemlerdeki paket ve servislerim menüsü yok kaldırmışlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: kapisiz

Bir de iptal faksi ceker cekmez yayinlari kesmelerine anlam veremedim.cunku 03 icak a kadar izlememe izun vermeleri gerekmez miydi?

Hocam BTK nın kararıymış bana son teklif için aradıklarında öyle demişlerdi.Ama eğer iptal faksına yazarsanız üyeliğimin iptalini ancak fatura kesim tarihine kadar yayınları izlemek istiyorum diye kapatmıyorlarmış.Aynı zamanda teklif vermek için arayan vatandaş talebim üzerine açmıştı yayınımı..
  • Bana şu tatil gunlerini yayinsiz gecirtti ya şu digitürk... Trt kanallarina kaldik...

• Sinema Dizi Paketi 1 Yıllık 144 TL
    Spor Extra Paketi 1 Yıllık 153 TL Teklif ettiler

Böylelikle Sinema paketi aylık: 12 TL Spor extra paketi 12,75 gelecek.
    Teklif edilen fiyatlar uygun mudur acaba? Kabul edeyim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoNeST -- 3 Ocak 2016; 20:41:27 >
  • arkadaşlar iptal faxı çekerken yayınlarım şu tarihte kapatılsın diye not düşün yoksa hemen kapattıklarıda oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.