Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.478
Cevap
575
Favori
2.761.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
64. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 2 aylik digiturk uyesiyim .film paketi istiyorum.bana fiyat ta indirim yapiyolar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giris+2 keyif paketi+hd paket+Sampiyonlar paketi 41 TL iyi mi arkadaslar..bu arada engelli üyeyim.yani tahahüt de vermicem..ne dersiniz?

• Benimde 3 şubatta bitiyor sözleşme, geçen yıl ilk 3ay 5tl, yazin iki ay 18tl kalan 7ay 50tl ödemiştim, aradılar ilk 3ay 33tl 9ay 66tl dediler bende kabul etmedim, zaten galatasaray yarıştan koptu maçlara bakasim bile gelmiyor, geçen yılki fiyattan yapsalar belki devam ederdim fakat onlarında hiç öyle bir niyeti yok, zaten masraflar çok arttı 2-3 yıldır, yıllık 700tl ediyorki artık uzatmicam. (Bu arada paketim şampiyonlar paketiydi başka hiç bir şey yok).

• Yeni üye alacak olanlara bu teklifler veriliyor mu ?
    Sinema+belgesel+süper lig hariç diğer karşılaşmalar açık alsam ne kadara açarlar sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EngineerBaris

Yeni üye alacak olanlara bu teklifler veriliyor mu ?
    Sinema+belgesel+süper lig hariç diğer karşılaşmalar açık alsam ne kadara açarlar sizce ?

http://www.n11.com/magaza/teknosel

bu magazayı takip et ucuz fiyatli digiturk alabilirsin.
  • arkadaşlar bugün aradılar ilk 4 ay ücretsiz sonra 55 tl sampiyonlar belgesel çocuk eurospor 12 ay ilk 4 ay hepsi açık kabül etmedim. Teklif nasıl sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: metindiyadin

arkadaşlar bugün aradılar ilk 4 ay ücretsiz sonra 55 tl sampiyonlar belgesel çocuk eurospor 12 ay ilk 4 ay hepsi açık kabül etmedim. Teklif nasıl sizce

başka teklif bekleme. bana bugün yapılan teklifi yukarıda yazdım. 1 kuruş aşağı inmediler. arayan kişiye göre de değişebiliyor teklifler muhtemelen kotalarına göre olabilir ama size yine de iyi teklif yapılmış. bundan ötesini yapmazlar bu sene.
  • Hocam siz o teklifi nasıl aldınız ? bugün bana telefondaki kadın hem verdiği teklifle hem de ilgisizliğiyle (bir an önce kapatmak ister gibi konuştu) sinir krizi geçirtti resmen. geçen sene izlediğim paketlere tam %100 zam koyarak kampanya diye vermeye çalışıyorlar. sizi örnek gösterme şansım var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: EngineerBaris

Yeni üye alacak olanlara bu teklifler veriliyor mu ?

http://www.n11.com/magaza/teknosel

bu magazayı takip et ucuz fiyatli digiturk alabilirsin.

sağolasın. şimdi mağaza boş, ay sonuna kadar bakınalım bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: erenesto

Hocam siz o teklifi nasıl aldınız ? bugün bana telefondaki kadın hem verdiği teklifle hem de ilgisizliğiyle (bir an önce kapatmak ister gibi konuştu) sinir krizi geçirtti resmen. geçen sene izlediğim paketlere tam %100 zam koyarak kampanya diye vermeye çalışıyorlar. sizi örnek gösterme şansım var mıdır ?

Örnek göster beni hocam tabi ama üye no falan istiyorsan veremem. Versemde değişmez bişey.O zmn öyle kmpanya vardı falan geçiştirirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Hocam siz o teklifi nasıl aldınız ? bugün bana telefondaki kadın hem verdiği teklifle hem de ilgisizliğiyle (bir an önce kapatmak ister gibi konuştu) sinir krizi geçirtti resmen. geçen sene izlediğim paketlere tam %100 zam koyarak kampanya diye vermeye çalışıyorlar. sizi örnek gösterme şansım var mıdır ?

Örnek göster beni hocam tabi ama üye no falan istiyorsan veremem. Versemde değişmez bişey.O zmn öyle kmpanya vardı falan geçiştirirler.

Haklısın, peki sen nasıl konuştun ne dedin. ben 5 yıllık üyeyim ilk defa bu kadar saçma bir görüşme yaptım. hani kadın utanmasa almıyosan alma deyip kapatacaktı. ilk defa bu kadar ilgisiz bi yaklaşım gördüm.

• Abi gercekten ilginc ama bende kota olayini duymustum. Peki ben 2 aylik uyuyim.needen bana hic yardimci olmuyolar film veya dilediğin yerde uyg. Ile ilgili acaba fikrin varmi

• Merhaba,

Ben yaklaşık 1,5 yıldır Digitürk üyesiyim. Henüz taahhüdüm bitmedi. Digitürk'ü devretmek istiyorum. Şu anda üyeliğim kapsamında Şampiyonlar paketi+Haber&belgesel paketi+müzik&eğlence paketi+hd yayın paketi+film paketi+sporsever paketi+spor ekstra paketi var. Şu anda üyeliğimi dondurdum. Aylık en son 110 tl ödemiştim. Bursa'da yaşıyorum. Devir almak isteyenler olursa bana özel mesaj gönderebilirler. Teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

Haklısın, peki sen nasıl konuştun ne dedin. ben 5 yıllık üyeyim ilk defa bu kadar saçma bir görüşme yaptım. hani kadın utanmasa almıyosan alma deyip kapatacaktı. ilk defa bu kadar ilgisiz bi yaklaşım gördüm.

Ben hiç bişey demedim kendileri böyle teklif yaptılar bende kapatırsanız kapatın modundaydım onlar benim peşimden koştu ben onların değil.

• SERSERİ6935 S kullanıcısına yanıt
    hocam deli para bu. hemen iptal faxını çek.daha fazla kendini soydurma. aldığın teklifi burda paylaşırsın. bence sakın kabul etme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forgetLove

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: forgetLove

Evet koca 1 yılın ardından tekrar beraberiz.. :)

ekürilerim(yıllık taahhütleri biten ) forumdaşlar da yakında damlar..

yeni paketler varmı ne içerir ne değildir bilmiyorum henüz incelemedim.

ancak geçen yıl aldığım ve şubat ayında bitecek olan paketlerim ve ücretini paylaşmak istedim.

giriş+şampiyonlar paketi+ salonlar hariç full paket (çocuk paketi nedense 9 ay açıktı) +6ay mobil lig+2 ay dondurma hakkı.

üç ay ödemesiz 68 tl ödüyorum. fiyat çok fazla düşürmeye çalışacağım..7*68/12= 40 tl

hadi canımm dediğinizi duyar gibiyim

Ben senden çok daha avantajlı kullanıyormuşum onu anladım

Selam. Tezekos napiyoz bu sene
    Walla herkes fiyatlar artmış diyor bakalım, bana da sanki o fiyatlari bir daha gormeyecegim gibi geliyor..

kuralı oyununa göre oynayın teklifler çorap söküğü gibi geliyor. Aslinda neler yaşandı uzun uzadıya anlatırdım ama aramızda -iyi niyetli olmayan -insanlar da var maalesef.gidip sikayet ediyor.Üye no vs pm yoluyla istemeyin lutfen bu yüzden. Geçen yil cok iyi anlasma yapan arkadaslarimiz bunların şikayetleri yuzunden dt tarafindan tek tarafli fesedildi.

o kötü niyetli arkadaşların şikayetlerine maruz kaldım digitürk iptal etti ama yer mi : yemez tekrar geri aldım bakalım bu sene nasıl olacak :)

• Şu an bu paketi kullanıyorum. Malum zamlar geldi. Neredeyse 60 TL oldu paket. Bu yüzden ya paketi ay sonunda iptal ettirip 40 TL ceza ödeyip D-smarta geçicem. Yada internette ekletip 2 sene taahhütle yeni bir teklif alacağım.

Su an internet alırsam 20,99'a Başlangıç + Bir paket hediye oluyor geri kalanların ise fiyatları aynı kalıyor. Bende 20,99'a Başlangıç + 1 Paket + HD alıp geri kalan 2 Paketim + Film koparıp 46,99'a almayı dusunuyorum. Ay sonunda iptal dilekcesi göndericem.

Yada diyorum direk iptal edip yeni üyelik teklifi mi alsam?

• Arkadaslar 3ay ucretsiz 9ay 77tl yazinda sporu kapatirsan (35tl ay)hd kutu 4ay dizi film hediye bole bi fiyat verdiler.daha iyi bi teklif yada farkli bisi alan varmi?
    Kapattirmamak icin Taahhutsuz yapalim 1ay 22 odersin dendi.

• Xaero X kullanıcısına yanıt
    d smarta hiç bulaşma derim. iptal faxı çek. izlediğin paketleri 40-45 tl arası fiyata alabilirsin bence. 60 tl, maçlar olmadığı için çok yüksek bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi episode59 -- 5 Ocak 2016; 11:32:18 >
  • Taahhütüm 3 Ocak itibarı ile bitmişti. Digiland paket sistemini beklemek için üyeliği dondurmuştum tabi kanallar kapanmıştı.

Az önce arayıp bir teklif daha sundular, ancak durum pek içacıcı değildi ve kabul etmedim.

Giriş + Belgesel + Sporsever + Şampiyonlar + Spor Ekstra + HD

Bana temsilci HD'yi, Belgesel ve Sporsever paketini hediye ettiğini söyledi. Ve şuanki kampanyanın ilk 6 Ay %50 indirimli olabileceğini ilk 3 ay, 5 ay vs ücretsiz teklif sunamadıklarını söyledi.

İlk 6 Ay - 48 TL
    Sonraki 6 Ay - 96 TL

Toplam: 864 TL
    Ortalama: 72 TL

Bu şartlar altında kabul edemeyeceğimi söyledim ve kanallar kapandığı için şuan tv izleyemediğimizi ve çatıdan digitürk antenini birkez sökersemde bir daha bedava verirsenizde takmayacağımı söyledim ama kesinlikle daha iyi bir teklif sunmadı. Aksine sökerseniz tekrar abone olursanız gelip teknik servisimiz ücretsiz kurar diyor

Bana paket fiyatlarını düşürmek için yok Spor ekstrayı çıkaralım şu kadar düşer, yok Sadece Galatasarayın maçlarını izleyin şu kadar düşer diyerek paket çıkararak fiyatı aşağıya çekmeye çalıştılar ama tabi kabul etmedim.

10 Gün önce aradığınızda 3 ay ücretsiz kalan aylar 87,99 TL demiştiniz dedim yeni yılla birlikte o kampanya bitti fiyatlara zam geldi vs vs deyip durdu.

Digiland'a güvenip o zaman bu teklifi kabul etmemiştik ama sanırım eldekinden de olduk.

Ben sizden daha iyi bir teklif bekliyorum dediğimde de Üyeliğinizi Mart'ın 3'üne kadar donduruyorum iptal etmek isterseniz tekrar fax çekebilirsiniz dedi.

• 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.