Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1839. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: haritaci41 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
48.522
Cevap
577
Favori
2.764.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18371838183918401841
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Hoşbulduk teşekkür ederim. Yakın zamanda kampanyalar bilgi alıp ara ara paylaşıyor olacağım.
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin kardeşim.

Özlemiştik seni.
  • Zühtü bektaş Z kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Hoşbulduk teşekkür ediyorum.
  • masterakif M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. :) Hoşbulduk :)
  • trapper54 T kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Özel mesaj ile yazıyorum lütfen kontrol ediniz.
  • trapper54 T kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Özel mesaj atamıyorum bana yazarsanız yardımcı olurum.
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt

Metin bey tekrar hoşgeldiniz. Yeni üyelik kampanyaları hakkında da bilgi alırsanız paylaşır mısınız? 6 ay 7₺, 6 ay 24₺ evin yıldızı paketi yeni üyelere de verirler mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim babamda digitürk var ve uzun uğraşlar ile faz la iptal yazımızı gönderdik oh iptal ettik derken babam aradı beni aradılar digitürk ü yeniledim dedi 6 ay 7 6 ay 24 evin yıldızı paketi 6 ay film ve dizi paketi sezon sonuna kadar galasaray ve Avrupa maçları diye adam sevinçliydi birşey diyemedim tamam baba dedim 😀 ama sıkıntı şu sonra internetten baktım Galatasaray maçları 27 marta kadar verilmiş bunu dedim yok bana sezon sonuna kadar demişlerdi dedi babam mı yanlış anlamış yoksa adamlar yanlış girmiş olabilir mi

• matarese M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Hayır maalesef.

Yeni üyeler için 24 ay tahhüt vermeniz lazım evin yıldızı paketi için.

En mantıklısı ailenin yıldızı veya filmin yıldızı alıp 1 yıl kullanıp iptal talebi vererek teklif almak
  • engonge23 E kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Sezon sonuna kadar olması lazım. Müşteri hizmetleri üzerinden ses kayıtlarının dinlenmesi için kayıt oluşturun. Yardımcı olurlar
  • Şimdi teyit ettim 17 Mart dediler tekrar sordum babama bana sezon sonu dediler diyor dediğiniz gibi kayıt oluşturdum inşallah olurda adamı sevindiririz kendini kandırılmış gibi hissetti 🤣

• engonge23 E kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olurlar sıkıntı olmaz
  • Metin Bey Merhaba.

Benim üyeliğim 2 Martta bitiyor.

Annem için devam ettirmek istiyorum.Yaşlı olduğu için başka cihazlara uyum sağlamayabiliyor.

Futbol dizi Vs .olmadan sadece normal kanallar dedim ama ayda 24 TL ve 24 ay taahhüt gibi fiyatlar istiyorlar.

Kapatacağım dedim ama iyi teklif vermediler hala.Bekleyeyim mi.İptal edeceğim diye arayayım mı?

• @Metin Bilgin hoşgeldin kardeşim. (bjkali)

• gercekkurtulus75 G kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Tahhüt ne zaman bitiyor?

Tahhüt bitmeye yakın iptal talebi vererek teklif alabilirsiniz.

Evin yıldızı veya ailenin yıldızı üzerinden devam edebilirsiniz.

Evin yıldızı için 6ay 6.5 tl 6ay 24 tl den 6ay dizi film, taraftar paketi hediye şeklinde teklif alabilirsiniz.

Ailenin yıldızı için en iyi teklif 6ay 15 tl 6ay 35 TL den alabilirsiniz.

Bu paketlere 6ay dizi film, sezon sonuna kadar taraftar paketi 2 ay ücretsiz teknik servis dahil
  • Hocam Merhabalar

Hoşbulduk :)
  • Metin hocam merhabalar,tekrardan hoşgeldiniz.
    Ben taahhütsüz engelli paketi üyesiyim.Sporun yıldızı paketine aylık 102,00 TL fatura ödemekteyim.Tavsiye edebileceğiniz bir paket varmıdır engelli üyeler için.Ona göre müşteri hizmetleri ile konuşalım.Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankbt -- 19 Şubat 2021; 22:57:7 >
  • hakankbt H kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

İptal talebi vererek

12 ay tahhüt vermeniz durumunda 6ay 49 TL 6ay 109 TL den 6ay tüm kanalları dahil olacak şekilde alabilirsiniz.
  • hakankbt H kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Hatta pazarlığa göre daha uyguna da olabilir engelli üyeliklerde tahhüt almak için çok uğraşıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

İptal talebi vererek

12 ay tahhüt vermeniz durumunda 6ay 49 TL 6ay 109 TL den 6ay tüm kanalları dahil olacak şekilde alabilirsiniz.

Metin hocam hoşgeldin arattın kendini valla :)

bende 6 ay önce digitürkü tamamen kapatmıştım ancak evdekiler alışmış iyice geri dönmek istediler. Film ve dizi için sence en uygun nasıl dönebilirim ? Bir de plus kutu falan alabilir miyim ?

• 
Sayfa: önceki 18371838183918401841
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.