Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hiro Nakamura , Hiro Nakamura Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
48.525
Cevap
577
Favori
2.764.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
74. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 18351836183718381839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar. çoktandır konuya girmemiştim.metin bey vardı burda çoğu kişiye yardımcı olan. mesajlarını göremedim. forumdan ayrıldımı yoksa bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirsu -- 15 Şubat 2021; 8:56:48 >
  • kadirsu kullanıcısına yanıt

Metin hocam.forumu değil Digitürk'ü bıraktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolasbride

Metin hocam.forumu değil Digitürk'ü bıraktı

eyvallah hocam. kötü bi durum olmasın da. iyi etmiş bırakmakla.darısı benim başıma artık. 16 yıllık serüvenimi bu sezon biter bitmez bırakacağım inşallah ben de.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirsu

merhabalar. çoktandır konuya girmemiştim.metin bey vardı burda çoğu kişiye yardımcı olan. mesajlarını göremedim. forumdan ayrıldımı yoksa bilen varmı?

Metin hocam karakterli adamdı. Digitürk'ün artık müşterilerine değer vermediğini hem zam yapıp hem pek çok kanal eksilterek müşterileriyle dalga geçtiğini yazarak daha fazla digitürk konusuna girmeyeceğini açıklamıştı.

Bende 1 ay önce iptal ettim kurtuldum sonunda.

• yeni sezon şu an belirsiz olduğuna göre senelik taahhüt vermek mantıklı değil.

• bazen13 kullanıcısına yanıt
    2021-2022 sezon sonuna kadar maçlar Digitürk te hocam. Yoksa niye taahhüt verelim dediğin gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Metin hocam karakterli adamdı. Digitürk'ün artık müşterilerine değer vermediğini hem zam yapıp hem pek çok kanal eksilterek müşterileriyle dalga geçtiğini yazarak daha fazla digitürk konusuna girmeyeceğini açıklamıştı.

Bende 1 ay önce iptal ettim kurtuldum sonunda.

Alıntıları Göster

evet,kıymetli ve yardımsever bi forum üyesiydi. isabet olmuş bırakması. bu sezon o ve bizim gibi bırakan çok oldu ve olacak

• Bir sonraki çeyrek verisi açıklandığında özellikle Digitürk'ün rakamlarını çok merak ediyorum. Hangi tarihte açıklanacağını bilen var mı ???

Saygılar

• musttafaaydogan M kullanıcısına yanıt

Taraftar paketi yerine ailenin yıldızı paketine sezon sonuna kadar bedava veriyorlar bence öyle almaya bak

• bugün iptal talebini gönderdim e devletten. 6 ay hediye olan film dizi kanallarını anında kapatmışlar yamyamlar. digiturk hakikaten can çekişiyor, bu kadar online platformun olduğu yerde sürekli kanal ve içerik kaybediyorlar. şubat sonuna kadar taahhütsüz iptal hakkım vardı artık kurtulma zamanı..

• 6 ay 69, kalan 6 ay 139'a almıştık geçen yıl. tabii bu sene aynı paketi 6 ay sonrası 154tl'ye teklif ederler muhtemelen.

• Geçen sene 5 ay 35 TL 7 ay 139 TL den anlaşmıştık. Daha var bitmesine 6 ay kadar.

İki gün önce aradılar. Önümüzdeki sene zamlı fiyatlardan etkilenmeyin teklifimiz var dediler. Buyrun dinliyorum dedim.

Taahütünüzün bitmesine 6 ay var. Bugün yeni taahhüt verin. 3 ay 87 TL 9 ay 174 TL ödeyin, film kanalları hediye dediler. Böylece önümüzdeki sene zamlarından etkilenmezmişim :)

1827 TL istedi senelik. Hem de kaçırmamam gereken bir teklifmiş. :) Şaşırdınız mı dedim güldüm kapattım telefonu.

Kaç kişiye yedirirsem kardır diyor utanmazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: 1905sss

Geçen sene 5 ay 35 TL 7 ay 139 TL den anlaşmıştık. Daha var bitmesine 6 ay kadar.

İki gün önce aradılar. Önümüzdeki sene zamlı fiyatlardan etkilenmeyin teklifimiz var dediler. Buyrun dinliyorum dedim.

Taahütünüzün bitmesine 6 ay var. Bugün yeni taahhüt verin. 3 ay 87 TL 9 ay 174 TL ödeyin, film kanalları hediye dediler. Böylece önümüzdeki sene zamlarından etkilenmezmişim :)

1827 TL istedi senelik. Hem de kaçırmamam gereken bir teklifmiş. :) Şaşırdınız mı dedim güldüm kapattım telefonu.

Kaç kişiye yedirirsem kardır diyor utanmazlar

Aylık 152,25 TL hemde bitime 6 ay kala. Üstelik ileride yeni zam da düşünüyorlarmış öyle mi???

Çok net söylüyorum "Fiyatlar böyle giderse şimdiden yeni yayıncısı, yada Digitürk'ün El değiştirmesini konuşmaya başlayabiliriz".

Delil mi istiyorsunuz,o zaman onu da söyleyelim. Digiturk bölümünde herkese yardımcı olan Metin diye bir arkadaş vardı,onu bile Digitürk kaçırdıysa gerisini anlatmaya bile gerek yok.

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi universteli -- 16 Şubat 2021; 11:16:34 >

• Digitürk'ü taşıyan Süper Lig onu da kaybedecekler anlaşılan.Surekli indirim ala ala TFF'den ne istersek yapabiliriz sandılar.
    Pandemi nedeniyle bir çok Stream firması pazara ya girdi ya da indirime girdi.

Saran grup sağlam.indirim yaptı.Bunlarin hala kuyruğu dik tutmaya çalışmalarını aklım almiyirYa kacacaklar ya da güvendikleri başka bir konu var.
    Benim üyelik bitti ama 3 ay bedava ilie paketintanimladilar

• iptal faksından 15 gün sonra arandım. 14 yıllık üyeyim.

Sporun yıldızı paketi için : 6 ay 39 tl + 6 ay 119 tl : toplam 948 tl teklif edildi. kabul ettim.

Aylık : 79 tl olur :) güzel fiyat.

1 yıl daha uzattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feykbey -- 17 Şubat 2021; 17:18:39 >
  • masterakif M kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım plus kullanıyordu sözleşme yenilerken ücretsiz hd cihazla değiştirdiler.Plus kullanırsanız 6 ay ücretsiz teklifi yaptılar kabul etmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feykbey

iptal faksından 15 gün sonra arandım. 14 yıllık üyeyim.

Sporun yıldızı paketi için : 6 ay 39 tl + 6 ay 119 tl : toplam 948 tl teklif edildi. kabul ettim.

Aylık : 79 tl olur :) güzel fiyat.

1 yıl daha uzattım.

Aylık 79 TL. Sporun yıldızı için bu şartlarda iyi.

Saygılar

• Ocak başında iptal etmiştim, bugün götürüp modülü de iade ettim. Bir bağım kalmadı artık Digiturk'le bu kafayla devam ederseler daha çok müşteri kaybederler Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? 

• Arkadaşlar merhaba digitürk için uydu olarak ne kullanıyorsunuz ? Bizde türksat var ama digitürk sitesine baktığımda “ türksat uydusu üzerinden sadece beinsports 1 ve beinsports haber kanallarına hd olarak erişilebilir , diğer kanallar sd formatında yayın yapmaktadır “ diye ibare gördüm şimdi biz beinsports 2,3,4 ü hd izleyemiyormuyuz ? Bağlatalı 8 gün oldu.
  • feykbey kullanıcısına yanıt
    Bu teklif banada gelirse alırım.
  • 
Sayfa: önceki 18351836183718381839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.