Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1838. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
48.511
Cevap
577
Favori
2.763.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 18361837183818391840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türksat uydusunda çoğu kanal HD artık. İzleyebilirsiniz.
  • feykbey kullanıcısına yanıt

Çok iyi fiyat

Sporun yıldızı ortalama aylık 79 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de dün taahhütümü yeniledim, burda yazılanlar kadar iyi olmasa da çok uğraşmak istemediğim için faks sonrası yapılan ilk teklifi kabul ettim.

Filmin Yıldızı (420TL yıllık)

Plus kutu (6 ay ücretsiz, 6 ay 20TL)

6 ay dizi paketi hediye

6 ay avrupanın yıldızı paketi hediye

sezon sonuna kadar fenerbahçe taraftar paketi hediye

---------

Kredi kartından aylık 35TL çekilecekmiş, plus kutunun 20TL si de 7. aydan itibaren faturaya yansıyacakmış yani ortalama aylık 45TL'ye geliyor, geçen sene de aynı fiyata taahhüt yenilemiştim.

Ayrıca geçen seneden beri 4k Plus kutu talep ediyorum, bu sene de taahhüt yenilerken 4k plus kutu istedim ama servis ile konuşup yine ellerinde olmadığını ve inanılmaz bir sıra olduğunu söyledi. Bu kutuyu alabilmek için ne yapmak lazım bir türlü çözemedim.

• Beni ısrarla aradılar sonunda açtım. Güzel dilekler temenniler sonunda teklif yıllık 1200 TL. Buradaki bazı üyelerin aldığı yıllık yaklaşık 180 TL olan paketi verirlerse kabul ederim yoksa haketmiyorlar.

İçerik cazip değil ve Turksat yayın kalitesi kötü.

• yibo90 kullanıcısına yanıt

Düzeltirler hocam turksatı ana uydusu yapıcak büyük ihtimal.

• quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

Ben de dün taahhütümü yeniledim, burda yazılanlar kadar iyi olmasa da çok uğraşmak istemediğim için faks sonrası yapılan ilk teklifi kabul ettim.

Filmin Yıldızı (420TL yıllık)

Plus kutu (6 ay ücretsiz, 6 ay 20TL)

6 ay dizi paketi hediye

6 ay avrupanın yıldızı paketi hediye

sezon sonuna kadar fenerbahçe taraftar paketi hediye

---------

Kredi kartından aylık 35TL çekilecekmiş, plus kutunun 20TL si de 7. aydan itibaren faturaya yansıyacakmış yani ortalama aylık 45TL'ye geliyor, geçen sene de aynı fiyata taahhüt yenilemiştim.

Ayrıca geçen seneden beri 4k Plus kutu talep ediyorum, bu sene de taahhüt yenilerken 4k plus kutu istedim ama servis ile konuşup yine ellerinde olmadığını ve inanılmaz bir sıra olduğunu söyledi. Bu kutuyu alabilmek için ne yapmak lazım bir türlü çözemedim.

Hayırlı olsun. Benimde bu ayın 26 sı son. Yıldız Dolu paket kullanıyorum. Bakalım bana ne teklif edecekler.

Saygılar

• 02.04.21 de taahhutüm bitiyor. Üyeliğimi iptal etmek için şimdiden ne yapmam gerekiyor ?
  • Uzun zamandan sonra selam dostlar,

4k plus kutu özelliklerine alıştığım için devam ediyorum.

Verdiğim iptal talebi üzerinden bugün anlaşma sağladık.

Eski tahhütsüz engelli üyelik üzerinden

6ay film
    6ay dizi
    Sezon sonuna kadar Galatasaray Taraftar paketi
    Sezon sonuna kadar Antalya Spor paketi

3 ay avantaj paketi

Aylık 11 tl den 4k plus kutu

Evin yıldızı paketi üzerinden hepsi 34 tl den devam ediyorum.

• Bende

ortalama 95 tl ye sporun yıldızı ve

6 ay film ve dizi paketi

ile kabul ettim.

Zaten işyerinin kırtasiye ihtiyaçlarını n11 yada trendyoldan alıyoruz oradan fatura indirimleri ile beraber ayda 15-20 lira indirim alıyoruz.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Metin kardeşim hoşgeldin. Hayırlı olsun

Bu vesileyle bende aldığım teklifi ileteyim.
    Sporun yıldızı 6 ay 39 6 ay 154 tl. 6 ay dizi film hediye. Kabul etmedim. Forumdan bir arkadaşın yukarıda bahsettiği 6 ay 39 6 ay 119 u istedim. Öyle bir kampanyaları olmadığını ilettiler. Son olarak 6 ay 7 tl 6 ay 24 olan sezon sonuna kadar taraftar paketi hediyeli olanı istedim. Onunda kapsamı değişip taahhüt süresi 24 aya çıkmış. Yani 6 ay 7 tl 18 ay 24 tl şeklinde. Maalesef onuda kabul etmedim. 3 martta yollarımızın ayrılacağını ileterek iyi dileklerle kapattık telefonu.
  • cawrash C kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Hoşbulduk :) Tahhüt 24 ay çıkma gibi bir durum yok o teklif devam ediyor zorlayın. Gerekirse referans gösterin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 18 Şubat 2021; 16:7:16 >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Bakalım Metin Kardeşim, bu teklifler ben daha iptal talebi vermeden geldi. Hele bi faxı gönderelim çarpışırız göğüs göğüse 😇
  • bhdr84 B kullanıcısına yanıt

02.04.2021 tarihinden önce banka üzerinden gireceğiniz e-devlet üzerinden iptal talebi vermeniz gerekiyor. iptal talebi sonrası size yapacakları dönüş üzerine teklifleri kafanıza yatarsa devam edersiniz yatmazsa iptal edip cihazları servise teslim etmeniz gerekecek.

• cawrash C kullanıcısına yanıt
    Alırsınız sıkıntı olmaz.
  • hoşgeldin metin bilgin hocam

• derya78 kullanıcısına yanıt
    Hoşbulduk Hocam nasılsınız?
  • Üyelik numarası paylaşmanızda sakınca var mı bana ilk başta sadece taraftar paketi vermişlerdi 2. Aramada ocak kampanyasıydı o şubatta yok dediler

• Metin beyi iyi akşamlar tekrar hoş geldisin

• Metin beyin tekrar bu sayfalarda yazması iyi oldu hoşgelmiş tekrardan sağolsun çok yardımcı oluyor
  • Burdaki fiyatlara bakınca ben bedava izliyorum

Sporun yıldızı +filmin yıldızı aylık 45 tl ye geldi

Şubat basında gittigidiyordan almistim 1 yıllık

• 
Sayfa: önceki 18361837183818391840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.