Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1836. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.538
Cevap
577
Favori
2.765.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
75. Sırada  bugün en iyi #27
Sayfa: önceki 18341835183618371838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gorky

Merhabalar, iptal talebini uzun zamandir yapmiyodum. Faksla mi yapiyoruz yoksa edevletten mi❓

edevle

• milyoncubaba kullanıcısına yanıt

Sanırım iptal oldu.

Bu mesajı aldım;

Sn. Xxx, talebiniz uzerine xx nolu aboneliginize ait 1 adet uyeliginiz icin iptal islemini gerceklestirdigimiz icin uzgunuz. Sizi yeniden Digiturk ailesinde gormekten mutluluk duyacagimiz belirtmek isteriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • masterakif M kullanıcısına yanıt
    E devlet üzerinden

Yayınların kesilmemesi için bir sonra ki ayın 3 nü belirtin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehtnc1 -- 11 Şubat 2021; 22:19:54 >
  • Arkadaşlar her ayın 4 ünde hediye verilirdi ama artık gözükmüyor herkes demi yoksa bir bende mi

• Umit1111777 U kullanıcısına yanıt

Üyr numaranızı benimle paylaşma ihtimaliniz var mı ona göre bende isteyecem aynısını

İptal olmuş hocam. Ip tvye geçin tavsiye ederim.
    Bence de iptal olmuş gibi duruyor. Online işlemlerden pasif olduğunu tekrar kontrol edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: engonge23

Arkadaşlar her ayın 4 ünde hediye verilirdi ama artık gözükmüyor herkes demi yoksa bir bende mi

hediye olarak film + dizi paketi olanlara her ayın 4. gününde hediye verilmiyor

banada 6 ay dizi film verilmişti dün bitti 4 gün film paketi hediye çıktı

• Peki bu 1 maç hediyesi ne oldu oysa mı vermiyorlar

• trapper54 T kullanıcısına yanıt

Ben arayıp o teklifi kabul ettim.

Bana bile böyle bir teklif görünmüyor dediler.

Dediklerini ile yaptıkları tutmuyor.

• Arkadaşlar bir şey soracam . Diyelim ki digitürk ingiltere yada ispanya ligini aldı otomatik olarak bizde izleyebiliyor muyuz ? ( sporun yıldızı paketi)
  • Exodus33 kullanıcısına yanıt

evet izlersiniz

• Ben iptal talebimi faksla yaptim.

Gelen sms soyle:

Degerli uyemiz, XXXXXXXXX nolu aboneliginize ait 2 adet uyeliginiz icin iptal basvurunuz tarafimiza ulastigi icin uzgunuz. Talebinizle ilgili bilgilendirmek icin en kisa surede sizinle iletisime gececegiz. Bunun icin 02124737373'ten gelen cagrimizi kacirmayiniz. Iptal talebinizden vazgecmeniz durumunda 02124737373'den bizimle iletisime gecebilirsiniz.

Yan odam da vardi. Simdi arayip teklif mi yapacaklar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorky -- 12 Şubat 2021; 20:0:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorky

Ben iptal talebimi faksla yaptim.

Gelen sms soyle:

Degerli uyemiz, XXXXXXXXX nolu aboneliginize ait 2 adet uyeliginiz icin iptal basvurunuz tarafimiza ulastigi icin uzgunuz. Talebinizle ilgili bilgilendirmek icin en kisa surede sizinle iletisime gececegiz. Bunun icin 02124737373'ten gelen cagrimizi kacirmayiniz. Iptal talebinizden vazgecmeniz durumunda 02124737373'den bizimle iletisime gecebilirsiniz.

Yan odam da vardi. Simdi arayip teklif mi yapacaklar?

Arayıp tekliflerini iletirler. İster kabul edip devam edersin, istemezsen ayrılırsın.

Saygılar

• Dün faks çektim. Bugün aradılar. Gelen teklif sporun yıldızı

6x39 + 6x154 ana oda

6x0 + 6x18 yan oda ailenin yıldızı

2 sine de 6 ay dizi film hediye

yan odaya yıl sonuna kadar lig maçları hediye + 1 takım tüm maçları hediye dedi ama gelecek sezon da dahil mi onu tam duyamadım

Pazartesi tekrar arayın dedim. Bu arada plus kutuyu da ücretsiz hd ile değiştirecekler

Ne diyorsunuz arkadaşlar düşerler mi daha fazla yoksa kabul edeyim mi

• Sadettin Saran, Süper Lig yayın ihalesi konusunda da konuştu. Saran, "TFF Başkanı, 'Süper Lig maçlarıyla ilgili yeni ihale yapacağız' dedi. Biz son derece iddialıyız. İngiltere Ligi'ni 50 bin dolara aldık, şimdi 50 milyon dolar civarında. Mevcut iki kanalımız 7 milyon haneye ulaşıyor. Türkiye'de ligi de çekiyoruz, Avrupa'da da değişik liglerin çekimi biziz. Bu ihale için en iddialı şirket biziz. Şartnameyi alıp değerlendireceğiz" açıklamasını yaptı.

• Digitürkten aradılar yukarıdaki arkadaşlara verilen teklifi sordum yok öyle bir şey diyorlar yok mu bir tane üye numarası verecek
    Verdikleri teklif ailenin yıldızı ilk 3 ay 24 tl diğer aylar 39 tl dediler kapattıracam

Bana bu mesaj geldikten 4-5 gün sonra tekrar aramışlardı.

Daha uygun bir teklif ettiler, bende kabul etmiştim.

• taraftar paketi için güncel teklif alan var mı ? 2 martta üyeliğim bitecek. 7 yıllık üyeyim, sporun yıldızı kullanıyorum ama yüksek ihtimal çok fahiş fiyat çekerler yine. o fiyatlara almam artık. güncel taraftar paketinden sözleşme yenileyen var mı

• musttafaaydogan M kullanıcısına yanıt
    Ne kadar ödüyonuz şuan ?
  • 
Sayfa: önceki 18341835183618371838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.