Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: chtzl , R-Kartal , kornbjk1903 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir (4 Mobil) - 8 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
48.535
Cevap
577
Favori
2.765.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15111512151315141515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni üyelik için var mı güzel bir kampanya spor için?
  • Hocam Merhabalar

Şuan için en uygun sporun kampanya

Cardfinans kampanyası ile 12 aylık üyelik 8x129 tl den 1032 tlye yani aylık 86 tlye geliyor 12 aylık ortalama

Veya ziraat bankası bankkart combo kampanyası ile 1308 tl den alıyorsunuz sonra size 150 TL combo para veriyor oradan düşünce 1158 tlye geliyor 12 aylık ortalama 96 tl

Kalkınmada Öncelikli İllerden birindeyseniz 79 TL den alabilirsiniz.
  • Arkadaşlar kredi kartına 12 ay 109 TL olan ve artı 3 ay ücretsiz hediye olan paketde ayrıca film-dizi paketi falan hediyesi oluyor mu?

İkinciside 12 ay 109 TL + 3 ay hediye olan paketin yanına aynı kanallar açık olacak şekilde yan oda istesek ne fiyat veriyorlar,bilgisi olan var mı?

-_
  • Merhaba beyler ,

3 Ekim'de taahhütüm bitiyor . Klasik faxı çektim 15 gün önce falan. Adamlar hemen aradılar saçma bir teklif sundular, yok dedim.

O günden beri tık yok. 15 gün oldu. Ne dersiniz ? Nasıl hareket etmeliyim ? 3 Ekim'e az kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lynx1907

Merhaba beyler ,

3 Ekim'de taahhütüm bitiyor . Klasik faxı çektim 15 gün önce falan. Adamlar hemen aradılar saçma bir teklif sundular, yok dedim.

O günden beri tık yok. 15 gün oldu. Ne dersiniz ? Nasıl hareket etmeliyim ? 3 Ekim'e az kaldı.
    mesela devam etmeme kararı verebilirsin. Ben öyle yapacağım.
  • Arayıp kredi kartına aylik 79 tl teklif ettiler. Bu saatten sonra sonuna kadar iptvye devam 80 tl ile 3 ay izlerim ben.
  • lynx1907 kullanıcısına yanıt
    bein aldığından beri politikası değişti kimseye taviz vermiyorlar.

hatta bende kutu arızası oldu değişim yaptılar ve ücret alacaklarını belirttiler, İptal talebinde bulundum internetten yazdım yok haklı olmama rağmen o ücreti yansıtacaklar. Benimde 3 ekimde iptal için talebim var ve döneceklerini sanmıyorum. Servis ücreti için tüketici haklarına gideceğim iptal edip ip tv alsam mı almasam mı onu düşünüyorum şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Şuan için en uygun sporun kampanya

Cardfinans kampanyası ile 12 aylık üyelik 8x129 tl den 1032 tlye yani aylık 86 tlye geliyor 12 aylık ortalama

Veya ziraat bankası bankkart combo kampanyası ile 1308 tl den alıyorsunuz sonra size 150 TL combo para veriyor oradan düşünce 1158 tlye geliyor 12 aylık ortalama 96 tl

Kalkınmada Öncelikli İllerden birindeyseniz 79 TL den alabilirsiniz.
    Yüz yüze hizmet noktalarında bu teklifi alabiliyor muyuz acaba?
  • geçenlerde reklam çıktı bilgilerimi bıraktım. en son teklif ettikleri:

taraftar paketi: 59 TL X 12 Ay (kredi kartına)
    taraftar paketinde sadece premier lig var. avrupa maçlarından sadece takımının maçlarını izleyebiliyorsun.

sporun yıldızı paketi (full paket): 79 X 12 Ay (kredi kartına)

aktivasyon kurulum ücreti yokmuş bağlatmayı düşünüyorum bu aralar aksilik olmazsa.
  • Arkadaşlar 4k kutunun kumandasının bazı tuşları çalışmıyor. Kendiniz getirirseniz 40 tl servis çağırırsanız 55+40 tl ücreti var dediler. Konu dışı oldu biraz ama kusura bakmayın. Ücretsiz bir yolu var mı bildiğiniz
  • maxplanck M kullanıcısına yanıt
    kumanda ücretsiz değişmez sanmıyorum kaldı kutu değişimi için bile ücret istediler. Piyasadan alın geçiş derim ben bozulunca hep öyle yaptım servis bile aramadım.
  • Paraf ile Digiturk Paketleri 12 Taksit ve 120 TL ParafPara Hediyeli!
    Paraf ile 03 Ekim 2019 tarihine kadar Digiturk Çağrı Merkezi üzerinden, Paraf POS’larından yapılacak yıllık Digiturk Spor paketi ve Taraftar Paketi üyeliklerinde 12 taksit ile ödeme imkânı sunulacaktır ve 120TL ParafPara hediye edilecektir.
    Bu kampanya; 20.09.2019 - 03.10.2019 (saat: 23:59) tarihleri arasında, 4.5.6. Dereceli Kalkınma Öncelikli İllerde ikamet eden müşterileri kapsamaktadır. Kampanyadan sadece ilgili ilerdeki Paraf kredi kartına sahip müşteriler yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 0212 4737373 nolu Digiturk çağrı merkezini arayarak yararlanabilecektir.
    Yıllık kullanım sözüyle seçilen Digiturk paketinin (Sporun Yıldızı ve Taraftar Paketi) yıllık tutarının Paraf ile 12 taksitte veya tek çekim olarak satın alımında, sadece yeni üyeliklerde 120 TL ParafPara kazanılacaktır. Paketlerle ilgili detaylı bilgi için.www.digiturk.com.tr
    Kampanya, Digiturk Sporun yıldızı ve Taraftar paketi kapsamında verilen içerikleri kapsamaktadır. Taraftar Paketi’nde FB, GS, BJK, TS takımlarından birisi seçilerek ilgili takımın maçları izlenebilecektir.
    Kampanya kodu aktive edildiği anda, 360 gün boyunca Digiturk Paketi içeriğinin yayın hakkı verilecektir. Kampanya kapsamında verilen 12 Aylık Digiturk Paraf kampanya paketi kodu aktive edildiğinde, ilgili içerikler izlenebilecektir.
    Kampanya kodunun kullanılmasında bir sorun yaşanması durumunda, 0 212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetleri'nden yardım alınabilir.
    Kampanya kodu nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz ve devredilemez.
    Kazanılan ParafPara’lar, Halkbank tarafından hak kazanan müşterilerin işlem yapılan Paraf Kredi Kartına gün sonu işleminden sonra yüklenecektir. Kazanılan ParafPara, Paraf Seyahat Hattında geçerli değildir.
    Daha önce Digiturk Kampanyasına katılmış müşteriler, bu kampanyadan faydalanamaz.
    Kampanyaya katılım yaptıktan sonra, kampanyanın iptali ve güvence bedelinin iadesi yapılamaz.
    Digiturk ve Halkbank kampanyaya ilişkin her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
    İade, İptal ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
    Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğe paket eklenmesi durumunda eklenen paketler Digiturk tarafından ayrıca faturalanır.
    Taahhüde aykırılık halinde ücretsiz/indirimli hizmetler BTK mevzuatına göre faturalanır.
    Digiturk paket içeriklerinde yada kredi kartından hizmet içeriğine göre çekilen tutarlardan ve ücretlerinde olabilecek değişikliklerden Halkbank sorumlu değildir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
    4.5.6. Dereceli Kalkınma Önceliklik İller Projesi TBMM tarafından kanun maddesi ile belirlenmektedir. İlgili iller; Afyonkarahisar, Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ardahan, Artvin, Bartın, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Kütahya, Malatya, Mardin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Tunceli, Van, Yozgat olarak belirlenmiştir.
    Adres değişikliği yapılması durumunda ilgili kampanyadan çıkılır. Mevcut kampanya kodları ile devamlılığı sağlanır. Sadece yukarıda belirtilen illerde kalınması durumunda kampanya geçerlidir.
    Digiturk Üyesi, bu illerden Kalkınma öncelikli olmayan bir ile taşınırsa adres değişikliği yapılmalı ve kampanyası kalkınma öncelikli iller kampanyasından çıkartılarak, güncel kredi kartı/aylık/taahhütlü kampanyalara geçiş yapılmalıdır.
    Farklı taahhütlü kampanyalardan kalkınma önceliklik kampanyasına geçiş yapılırsa taahhüt içeriği değişmeyecektir.
    KURULUM ŞARTLARI İç Kurulum olursa ücretsiz, dış kurulumlarda 80'lik - 90’lık çanak ile 17,5 TL * 12 Ay Taksitle Digiturk faturasına yansıtılır.
    KURULUM TAAHHÜDÜ BOZMA BEDELİ ise İç Kurulum 60 TL ,Dış kurulumda peşin olarak bayiye 60 TL, üyeye Digiturk tarafından taksitlendirildiyse; 80'lık-90’ lık çanak için 270 TL (60 TL + Kalan Taksitler ( 17,5*12 ay'dan kalan)) dir.

• akonay kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Yan oda 85 tl sporun yıldızı paketi standart çok nadir 64,5 tl den alan var. +3 ay dizi film hediye.
  • lynx1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun teklif isteyin.
  • İbouE İ kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Yeni üyeler için kampanya sayıldığından dolayı hayır.
  • esitgelecek kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Kalkınmada Öncelikli İllerden birindeyseniz 79 TL den alabilirsiniz bunun dışında dolandırıcılık falan olmasın dikkat edin.
  • maxplanck M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin veya direkt btk üzerinden şikayet kaydı oluşturun.
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    metin hocam merhaba,

sporun yıldızı paketi ile avrupa şampiyonlar ligi ve uefa yı izleyebilirmiyiz yoksa 2 ayrı fiyata mı onay vermemiz bekleniyor.
    sporun yıldızı için ayrı avrupa için ayrı.
    en makul fiyatlar nelerdir.

iptal faxı çektim.

değerli desteğinizi bekliyorum.

selamlar
  • 187661 1 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Sporun yıldızı paketi ile tüm spor içerikleri izlenebilecektir sıkıntı olmaz. Buna ek olarak sporun yıldızı paketi için en iyi teklif faturalı olarak 6ay 69 TL 6ay 129 tl +3 ay film dizi hediye kredi kartı 12 ay 109 TL den +3 ay ücretsiz olarak 15 şeklinde teklif alabilirsiniz
  • İptal faksı sonrası verilen teklif ;

14 ay kullanılacak 12 ay fatura çıkacak. toplam ödenecek miktar : 1.308 TL

kabul etmedim. 7 yıllık üyeyim.
  • 
Sayfa: önceki 15111512151315141515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.