Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: H4RuNN , sasamkn , runo kral , runo kral , sasamkn Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil
5 sn
48.534
Cevap
577
Favori
2.765.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15091510151115121513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de türkiye de futbol izlemeyi bırakıyorum. Bir ip tv bulur oradan izlerim ya da eskiden olduğu gibi hiç izlemem. Yolunacak kaz arıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Ailenin yıldızı için en iyi teklif

8 ay 10 tl 4 ay 30 TL 2 ay taraftar paketi, 3 ay dizi film hediye şeklinde teklif alabilirsiniz en iyi.
    teşekkür ederim,
    iptal fax işini nasıl hallediyoruz çekecem sabaha da
  • quote:

Orijinalden alıntı: thuthq

Bugün arandım 3. kez. Sporun yıldızından ailenin yıldızına geçiş yaptım. İlk 8 ay 10 tl, sonraki 4 ay 30 tl olacak şekilde. 3ay dizi film hediye ve 2 ay taraftar paketi hediye edildi kabul ettim. Avrupanın Yıldızını istiyordum 49un altına inmediler, böyle yola devam ediyoruz.
    çok teşekkürler
    iptal faxından sonra bende bu teklifi isteyeceğim
    çok iyi fiyat bence
  • Hocam Merhabalar

Kesinlikle haklısınız.
  • muhammetozleyen M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Kalkınmada Öncelikli İllerden birindeyseniz 79 TL den alabilirsiniz evet doğrudur. Yıldız dolu paketi değildir sporun yıldızı paketidir.
  • darkshine666 D kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Fax plus diye bir uygulama var onunla fax çekebilirsiniz.
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    aynen hocam sporun yıldızı paketim va gayette ıyı bır fıyat 12 taksıt kredı kartına.
  • muhammetozleyen M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Doğrudur. Hayırlı olsun.
  • 3 ekimde bitecek üyeliğim için iptal fax'ı sonrası 4 defa aradılar.

1-) 6*79 6*129
    2-) 6*69 6*129
    3-) 6*69 6*129 3 ay dizi film hediye
    4-) 1308KK 12 Taksit 15 Ay kullanım (Aylık 87 TL) HD kutu ilk 6 ay %50 sonraki aylar 18TL 3 ay dizi film hediye.

Sonuç olarak kabul etmedim bende birşeyler satıyorum müşterime her aramamda farklı fiyat versem kapıdan sokmazlar beni, 4 yıllık üyeyim kaldıki 10+ hatta 15+ olanlar var bugün üye olan daha cazip/aynı fiyatı alabiliyor, sadece eskisini söküp yeni bir receiver takmaya üşeniyordum ama motive etti bu yaklaşımları
  • Bence Digiturk bu son satış politikası ile fişini çekmiş ölümünü bekliyor, benimde iptal işlemlerim tamamlandı çok sinirlendim hararetli bir görüşmem oldu müşteri hizmetleri ile sonuç olarak saçma tekliflerini kabul etmeyip cihaz iadem için mesaj da geldi sonunda. Maç keyfi yapamayacağım belki ama sonuçta param cebimde kalacak doğru bulmasamda mecburen alternatif şekilde izleme yöntemlerine başvuracağım. kaliteli yayın önerisi olanların mesajlarını bekliyorum.
  • iptaller artıyor anlaşılan

fiyatı azıcık daha az tutup sürümden kazanmak varken milleti bu kadar çıldırtan fiyat politikası güdüp insanları üyelik iptaline zorlayan bu sistemle digitürk çok iş yapamaz.
  • Bu fiyatlar ile devam etmeyeceğim. Benimde gelecek ay sürem doluyor.

Geçen yıl ana oda + yan oda için 1.400 TL ücret ödedim.

Şimdi verilen tekliflere bakıyorum. 1 üyelik için 1300 TL.

Artış %100 neredeyse. Benim maaşım bu kadar artmadı ki. Ülkede enflasyon oranı da belli. maaş artışları belli. Ödeme gücüm var ama yine de uzatmayacağım. Biz sağılacak inek değiliz. Bu artış normal değil.
  • https://www.yenisafak.com/video-galeri/dunya/avrupa-ulkelerinden-ortak-iptv-operasyonu-2198166

İptv düşünen ve arayan arkadaşlar İptvnin akıbetinin ne olacağı bence şimdilik şüphede. Yeni bir çıkış yolu bulunur mu elbet bulunur ama bu süreç biraz sancılı olacak. Onun için fazla hevesli olmayın, paralarınızı kaptırmayın.

Bundan daha önemli olan şey ise yayıncı kurumların yüksek fiyatlar çekip kullanıcıları korsan yollara itmek yerine, fiyatı uygun rakamlara çekip herkesi yasal kullanıma özendirmesi olacaktır. Sürümden kazansınlar ne olacak?

Netflix flimlere dizilere para harcamıyor mu? Telif vermiyor mu? veya Spotify parçaları korsan mı yayınlıyor? Bu iki platformda aile üyelikleri ile abonelerine kişi başı ortalama 10-15Tl/ay periyotunda hizmet sunuyor ve yeni gelen Rtük yasası ve vergiye rağmen ülkeden çıkmayacaklarını kanunlara uygun yapıya dönüşeekerini vaat ediyorlar. Demekki kazanıyor ki bunları yapabiliyor.

Keşke Digitürk/Bein Spor da 50 Tlye kadar kişisel abonelik fiyatları sunsa da herkes rahat rahat yasal bir şekilde izlese. 7 yıl Digitürk kullanmış biri olarak, eski abonelere her geçen yıl fiyatı uygun/avantajlı seviyelere getirmek yerine yeni abonelik fiyatlarından bayağı üst fiyatlarla devam ettirmeye çalıştıklarını gördüm.

Yani birçok telekomünikasyon ve iletişim şirketi gibi eldeki aboneyi yolunacak kaz olarak görüyorlar, yeni aboneyi de ürkütülülmemesi gereken kaz.

• Arkadaşlar merhabalar,deneyimli arkadaşarın yardımlarına ihtiyacım var

İlk defa dijitürk abonesi olacağım çok fazla konuya hakim değilim, esasen uygulamadan şifre yöntemi ile izleyebiliyorum ama uygulamadan girdiğimde maç geriden geliyor buda çok fazla keyifli olmuyor

Engelli indirimi ile alma şansım var, Engelli inidirimi ile sporun yıldızı aylık 85 tl taahhütsüz olarak düşünüyorum, 1 fatura hediyesi var ve sezon bitince en düşük paket olan 19 tl lik paketi devreye sokmayı düşünüyorum, sizce nasıl paket? Daha uygunu varmı acaba?

Birde ıp tv olayını konuşmuş herkes, ıp tv de maçlar kaç saniye geriden geliyor,net olarak bununla ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim.
  • 3 ekim itibariyle iptv'ye geçeceğim

eğer ki 3 ekim teahhütü olanlardan yüzde 50 si bu yeni fiyat politikasına dik durursa digitürk geri adım atar
  • Bu sene bence hiç olmadığı kadar iptal var. En az %25 üye kaybettiler diye düşünüyorum. Metin Hocam, en doğru bilgiyi verecektir.
  • 2 ekimde aboneliği taahütüm bitecek ve ben de iptal yoluna gidecem iyi teklif gelmezlerse
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Metin hocam merhabalar..hali hazırda film paketi üyesiyim..fiyatlarda bu sene ciddi bir artış var..iyi bir teklif olmazsa üyeliğimi iptal etmeyi düşünüyorum

Şu an için film paketi hakkında en iyi teklif nedir acaba ?...teşekkürler.
  • hukuk1453 H kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet doğrudur. Bayiler çok yoğun. İptal çok fazla... Bakalım ne yapacaklar?
  • EndOfTheNight kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Faturalı olarak 6ay 26 tl 6ay 52 tl 3 ay dizi hediye

Kredi kartı ile ortalama 32 tl civarında teklif mevcut
  • 
Sayfa: önceki 15091510151115121513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.