Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
31.986
Cevap
398
Favori
1.618.513
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Giriş
    1083 Mesaj
    An itibariyle üyeliğimi : ağustos fatura yok , 4*30+7*129 olarak yenilemiş bulunuyorum.
    hiçbir taktik uygulamadım. iptal faksı çektim. ilk aramalarına cevap verdim sonraki 20-30 aramaya cevap vermedim. sonra pakedimi bu fiyattan istiyorum dedim. onayladılar. ben çok fazla konuşmadım. ney ifadelerle derdimi anlattım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2 mesaj oncekı cevabı okusan arkadas yazmıs

kalkınmaya oncelıklı ıllerdeysen 59 dıger ıllerde 79 kredı kartına

faturalı olarak da 79 yada 99 tl

illerde bunlar Hatay,Kastamonu,Kırıkkale,Kırşehir,Kütahya,Malatya,Nevşehir,Rize,Sivas,Adıyaman,Aksaray,Bayburt,Çankırı,Erzurum,Giresun,Gümüşhane,Kahramanmaraş,Kilis,Niğde,Ordu,Osmaniye,Sinop,Tokat,Tunceli,Yozgat,Ağrı,Ardahan,Batman,Bingöl,Bitlis,Diyarbakır,Hakkari,Iğdır,Kars,Mardin,Muş,Siirt,Şanlıurfa,Şırnak,Van
    |
    |
    felsefesever kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: melihaga

An itibariyle üyeliğimi : ağustos fatura yok , 4*30+7*129 olarak yenilemiş bulunuyorum.
    hiçbir taktik uygulamadım. iptal faksı çektim. ilk aramalarına cevap verdim sonraki 20-30 aramaya cevap vermedim. sonra pakedimi bu fiyattan istiyorum dedim. onayladılar. ben çok fazla konuşmadım. ney ifadelerle derdimi anlattım.
    taahut bıtısı 03.09 mu ?

bugun bende ıstedım ılk aramalarıydı bu kapanya bıtmıs dedıler

dedım o zaman tesekkur ederım kapattık bakalım beklıyoruz

Kapatma için faks çeken arkadaşlar eğer arayan kişi genel müdürlükten arıyorum stediğinizi alma şansınız daha yüksek. En azından benim için öyle oldu. İlk aramayı yapan arkadaşa 5 ay 30 7 ay 129 6 ay film dizi istiyorum dedim. Öyle bir yetkim yok dedi. 2. arayan genel müdürlükten arıyorum diye giriş yaptı, kapamadan önce son arama dedi, aynı istekleri sıraladım biraz bekletti sonra kabul etti. Hatta yan odaya da ekstra 6 ay dizi film verdi. Naçizane tavsiyem, isteklerinizi açık net söyleyin daha azına razı olmadığınızı belirtin. @Metin Bilgin 'e de bu başlığa verdiği emekler için kendi adıma teşekkür ederim.
    |
    |
    Bahsedilenler: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Yeni üyeler veya yeni yan oda üyeliklerde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kartalizma23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6788 Mesaj

Hocam Merhabalar

Kalkınmada Öncelikli İllerden birindeyseniz 59 TL den

Veya 79 TL den alabilirsiniz.

|
    |
    felsefesever kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6788 Mesaj

Hocam Merhabalar

Rica ederim.

|
    |
    otnemem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    91 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

ilgilenmedin ama 2. faksı cekmıssın neyse tamam sen bedava olmassa ısıme yaramaz dıye hıc hedıye falan sormadın

eger bır daha ararlarsa o fıyatın yanına hedıyenız var mı dıye sorarsan benım adımaa sevınırım sen yıne ılgılenme yanı
    Ben ilk faksı ana oda ve yan oda için çektim. İkinci aramada ana oda için anlaştık.
    İptal işlemini iptal etti. Yan oda için anlaşamadık ve ikinci faksı çektim.

Yoksa yan odaya teklif için faks çekmedim.

• Teğmen
    146 Mesaj

digitürk play girin orda detaylı yazıyor İngiltere ligi

|
    |
    Bahsedilenler: Metin Bilgin
  • Yarbay
    6788 Mesaj

Hocam Merhabalar

Şuan güncel değil sanırım.

|
    |
    jaiecris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    146 Mesaj

digiturk play müşteri hizmetleri görüştüm orda detaylı yazıyor metin hocam bide siz bakıp teyit edilmiş olur ekran resmini çekmedim cekseydim paylasirdim

|
    |
    Metin Bilgin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6788 Mesaj

Hocam Merhabalar

Oraya göre var evet. Yakında netleşir.

|
    |
    jaiecris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1083 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

taahut bıtısı 03.09 mu ?

bugun bende ıstedım ılk aramalarıydı bu kapanya bıtmıs dedıler

dedım o zaman tesekkur ederım kapattık bakalım beklıyoruz

Alıntıları Göster
    taahhüt bitişi 02-09

|
    |

Peki yan oda senin ücretsiz dimi geçen sene yan oda sana verilen teklifi sordum imkansız dediler

Bende üsteledim veriyorsunuz 6 ay bedava verin diye vermediler

|
    |
    Forza Beşiktaş JK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    89 Mesaj

Yan ücretli biliyorum. Ben hiçbiriyle uğraşmayıp bu kadar para ödemektense 2 yıldır diğer yayınlardan izliyorum. Bahsettikleri gibi donma falan da olmuyor.

|
    |
    sbjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7829 Mesaj
    Yeni üye olmak isteyenler için varmı avantajlı paketleri beyler?

• Er
    13 Mesaj
    3 Ağustos'ta paketim bitiyordu. Önce muşteri hizmetlerini aradım. Kapatmak istiyorum dedim. Sonra beni yuz yuze göruşme merkezine yönlendirdi. 31 Temmuz'da merkeze gittim.

Bana ister

kredi kartı kampanyası ile 15 ay izleme 12 taksit x 109 = 1308 tl ya da

faturalı olarak;

ilk 5 ay 65 tl sonraki 7 ay 129 tl olmak şartı ile. Ayrıca Mayıs sonu ligler bitince uyeliğimi donduracaklar. Haziran ve Temmuz aylarında sadece lig tv izlemeyecem. Dondurdukları 2 ayı da Ağustos Eylul de açacaklar. Böylelikle toplam 14 ay izlemiş olacam.

6 ay dizi film ekstra olarak verdiler.

Hocam Merhabalar,

Öncelikle digiturk sitesi üzerinden fiyatlara bakalım

Kredi kartı ile 109 TL (standart fiyat 12 ay tahhüt)
    Faturalı olarak 129 tl (Eylül ya da Ekim 3 e kadar 19 tl) standart fiyat)

Bunun dışında kalkınmada öncelikli İllerden birindeyseniz sporun yıldızı paketi kredi kartı 79 TL

Veya taraftar paketi 59 TL

Kamu personeli iseniz sporun yıldızı paketi 103 TL'dir,. 3 Kamu çalışanı referans göstererek 73 TLye kullanmış olursunuz.

Yine aynı şekilde 3 Kamu çalışanı referans göstererek taraftar paketi 49 TL den alabilirsiniz.

Bunun dışında teb kredi kartı ile 1199 tl den yani aylık 99 tl den alabilirsiniz sporun yıldızı paketi

Ziraat Bankası bankkart combo kampanyası ile 1308 tl den alıyorsunuz sonra size 150 TL combo para veriyor oradan düşünce 1158 tlye geliyor 12 aylık ortalama 96 tl,

Ayrıca bazı arçelik bayileri 800 - 1000 tl civarında üyelik satıyor iyi araştırın denk getirirseniz gayet uyguna getirebilirsiniz

İç kurulum dahil. Dış kurulum çanak vs ücretli.

Ayrıca digiturk üyesi olarak referans verebilirim böylece faturalı üyeliklerde 1 ay fatura bedavaya getirmeniz mümkün.

|
    |
    Dark Saga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    55 Mesaj
    Hayırlı akşamlar arkadaslar dün bilgi almıştım sizden dün iptal ettirmiştir son gunumdu bu sabah aradılar ilk ay ucretsiz 5 ay 30 7 ay 129 6 ay film dizi hediye varmış dedim hemen kabul dedi tam kapatiyordum yan odamızda varmış dedi evet ama pek uyguna gelmiyormus galiba bu sene dedim size geçen sene kullandığınız 64.50 TL uygunmudur dedi 6 ayda dizi film verebilir dedi bende akşam aramalarını söyledim yani uzun lafın kısası geçen sene ile aynı fiyat verdiler yan odaya yan odası olanlar talep etsinler

Bugün 2. aramam da 5x30 7x129 ve 6 ay dizi film hediye teklifi aldım. Kabul ettim. Akabinde yan oda kaydımı yaptırdım. 85 TL dediler ona da. Bu yıl ilk girişi 85den yapayım da seneye yan oda için de ayrı indirim talebi yaparım.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
haberler
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.