Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1420. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.534
Cevap
577
Favori
2.765.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oraya göre var evet. Yakında netleşir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

taahut bıtısı 03.09 mu ?

bugun bende ıstedım ılk aramalarıydı bu kapanya bıtmıs dedıler

dedım o zaman tesekkur ederım kapattık bakalım beklıyoruz

Alıntıları Göster
    taahhüt bitişi 02-09

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forza Beşiktaş JK kullanıcısına yanıt
    Peki yan oda senin ücretsiz dimi geçen sene yan oda sana verilen teklifi sordum imkansız dediler

Bende üsteledim veriyorsunuz 6 ay bedava verin diye vermediler

• sbjk kullanıcısına yanıt
    Yan ücretli biliyorum. Ben hiçbiriyle uğraşmayıp bu kadar para ödemektense 2 yıldır diğer yayınlardan izliyorum. Bahsettikleri gibi donma falan da olmuyor.

• Yeni üye olmak isteyenler için varmı avantajlı paketleri beyler?

• 3 Ağustos'ta paketim bitiyordu. Önce muşteri hizmetlerini aradım. Kapatmak istiyorum dedim. Sonra beni yuz yuze göruşme merkezine yönlendirdi. 31 Temmuz'da merkeze gittim.

Bana ister

kredi kartı kampanyası ile 15 ay izleme 12 taksit x 109 = 1308 tl ya da

faturalı olarak;

ilk 5 ay 65 tl sonraki 7 ay 129 tl olmak şartı ile. Ayrıca Mayıs sonu ligler bitince uyeliğimi donduracaklar. Haziran ve Temmuz aylarında sadece lig tv izlemeyecem. Dondurdukları 2 ayı da Ağustos Eylul de açacaklar. Böylelikle toplam 14 ay izlemiş olacam.

6 ay dizi film ekstra olarak verdiler.
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Öncelikle digiturk sitesi üzerinden fiyatlara bakalım

Kredi kartı ile 109 TL (standart fiyat 12 ay tahhüt)
    Faturalı olarak 129 tl (Eylül ya da Ekim 3 e kadar 19 tl) standart fiyat)

Bunun dışında kalkınmada öncelikli İllerden birindeyseniz sporun yıldızı paketi kredi kartı 79 TL

Veya taraftar paketi 59 TL

Kamu personeli iseniz sporun yıldızı paketi 103 TL'dir,. 3 Kamu çalışanı referans göstererek 73 TLye kullanmış olursunuz.

Yine aynı şekilde 3 Kamu çalışanı referans göstererek taraftar paketi 49 TL den alabilirsiniz.

Bunun dışında teb kredi kartı ile 1199 tl den yani aylık 99 tl den alabilirsiniz sporun yıldızı paketi

Ziraat Bankası bankkart combo kampanyası ile 1308 tl den alıyorsunuz sonra size 150 TL combo para veriyor oradan düşünce 1158 tlye geliyor 12 aylık ortalama 96 tl,

Ayrıca bazı arçelik bayileri 800 - 1000 tl civarında üyelik satıyor iyi araştırın denk getirirseniz gayet uyguna getirebilirsiniz

İç kurulum dahil. Dış kurulum çanak vs ücretli.

Ayrıca digiturk üyesi olarak referans verebilirim böylece faturalı üyeliklerde 1 ay fatura bedavaya getirmeniz mümkün.

• Hayırlı akşamlar arkadaslar dün bilgi almıştım sizden dün iptal ettirmiştir son gunumdu bu sabah aradılar ilk ay ucretsiz 5 ay 30 7 ay 129 6 ay film dizi hediye varmış dedim hemen kabul dedi tam kapatiyordum yan odamızda varmış dedi evet ama pek uyguna gelmiyormus galiba bu sene dedim size geçen sene kullandığınız 64.50 TL uygunmudur dedi 6 ayda dizi film verebilir dedi bende akşam aramalarını söyledim yani uzun lafın kısası geçen sene ile aynı fiyat verdiler yan odaya yan odası olanlar talep etsinler

• Bugün 2. aramam da 5x30 7x129 ve 6 ay dizi film hediye teklifi aldım. Kabul ettim. Akabinde yan oda kaydımı yaptırdım. 85 TL dediler ona da. Bu yıl ilk girişi 85den yapayım da seneye yan oda için de ayrı indirim talebi yaparım.
  • Taahhüttüm eylül başında bitiyor. İptal faksı çeekceğim. Acaba kalkınmada öncelikli illler paketi kapsamında 79tlden üyeliğimi yenileyebilir miyim? Yoksa o yeni üyelere olduğu için 5x39 + 7x129 a mı yöneleyim?

• Tamamdır hocam sağolun , bi düşüneyim alacak olursam irtibat kurarım sizinle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Geçen sene tamamen ücretsizdi.

• torres71 kullanıcısına yanıt
    Yan odaya sporun yıldızına mı 64.5 verdiler

Şartları nedir taahhüt var mı ?

• dismorphia kullanıcısına yanıt
    O illerden birindeysen yeniliyebilirsiniz

• cihanozturk19 kullanıcısına yanıt
    5 ay 30 7 ay 129 tl teklif var neden kabul ettiniz o fiyatı ?

Evet hocam sporun yildizi paketi için verildi fiyat taahhüt konusunu ise sormadım ana odaya bağlı olduğundan o bittiğinde buda bitiyor aynı anda aldığından dolayı dh 2, arama olmadı ama sizin için sorayım o konuyu da

64.5 tl iyi fiyat bizde deneyelim şansımızı bakalım

Ewt hocam bende burda dün arastirmistim 85 veriliyor demişti arkadaslar en uygun ben sormadım bile o nedenle ama bayan belirtti bu fiyatdan yan odanizi da devam ettirn diye birde 6 ay film dizi verelim dedi ama akşam ariyacakti bu saate kdr dönüş yapmadi

Hocam Merhabalar

Ortalamaya göre fena değil. Hayırlı olsun.

• dismorphia kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Mevcut üyeliğe de yararlanabilirsiniz. 79 TL den alabilirsiniz 6ay film dizi hediye

• 
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.