Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: İbrahimEsad , 19yusuf05 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.416
Cevap
574
Favori
2.757.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14201421142214231424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Uyumlu olmasına uyumlu en kötü servis konusunda bilgisiz olursa sıkıntı çıkarır. Bu durumda şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın çözülür fakat uğraşırsın. Yani iş servis te bitiyor başka sıkıntı olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni galiba Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

• gökbörü. kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın.

ben referans göstermediğim için aynı kampanyayı 103 TL'den aldım. Lakin bana da öyle bir kampanya yok, sadece taraftar paketi var dediler ilk önce. Müşteri hizmetleri çok bilgisiz.
  • Arkadaşlar Beinconnect için 3. olacak ortak arıyorum. GS-FB tamam, diğer takımlardan ortak olabilir.
  • arnold_ kullanıcısına yanıt
    Kamu kampanyasindanmi yararlandiniz devam ediyormu arkadaslar kamu kamoanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak12345 -- 8 Ağustos 2019; 8:49:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    sizin illerde eksiklik var Misal ben Bartındayım. Bartın o illerin içindeymiş :D
  • baho8282 kullanıcısına yanıt
    digitürk sitesinden kopyala yapıştır yapıyorum illeri kampanyalar kısmından demekki sormak lazım

bende okuyunca umutsuzca sansımı denemıstım. Gecen Metin Bey yazmıştı illeri onda Bartın vardı. Nerden baktı bılmıyorum ama. Sadece Bartınlı arkadaşlar varsa faydalanır diye belirtmek istedim.
  • baho8282 kullanıcısına yanıt
    İyisini yapmışsınız başka şehirlerde sorgulama yaparlar bu sayede

• Arkadaşlar selam arçelik bayi sporun yıldızı paketini 934 TL'de satışını yapıyor ,
    ama zarfın üstünde şöyle bir not var arçelik , beko ve grunding markalı tv ler için uyumludur diyor , ben LG kullanıyorum aldığım zaman sorun yaşarmıyım ?
    Birde Digitürk Modül diyor , bu modül olayı nasıl oluyor bana kutu gelmiyormu tv'ye mi bağlanıyor ?
    Çanak Takılmıyor mu ?
    - Dün digitürk müşteri hizmetleri kullanamazsınız sadece üstünde yazan markaları cihazlar dedi ,
    - Bugün müşteri hizmetleri kullanabilirsiniz sorun olmaz dedi

Alırsam bi mağduriyet yaşarmıyım , yoksa sorun kullanabilirmiyim ?

yeni kullanıcı olucağımdan dolayı 109 x 12 olarak teklif var farklı bi teklif gelmiyor ,
    istanbulda ikamet ediyorum , diğer illerdeki olaylardanda yararlanamıyorum

şimdiden cevaplarınız ve bilgilendirmeniz için teşekkürler

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

• Onderrrr kullanıcısına yanıt
    size modul getiriyorlar tv nızde modul gırısı olmalı ktu getırmıyorlar

modul butun tvlerde uyumlu ustundekı yazdıgına bakmayın gecmıs mesajlarda modullu uyelık alıp lg tv de kullanan arkadaslar var

tv nızde modul gırısı varsa alıp ızleyebılırsınız teknık servıs sıze modul getırıp kartı tanıtıp yayınlarınızı acıyorlar

TV nizdeki uydu yayınından alıyorsunuz çanak anten yoksa kurulum yapılmalı tabiki de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 8 Ağustos 2019; 10:29:44 >
    Hocam biraz önce aradı bayan sordum dediklerinizi yan oda icin sporun yıldızı artı 6 ay dizi film hediye 64,50 TL taahhüt yokmus bende yeni yan üyelikler de bu fiyatı verebiliyormusunz dedim yeni yan oda alacaklara 85 TL ama geçen seneden sporun yıldızı yan odaniz mevcutsa bu fiyat verilir dedi bilginiz olsun

• torres71 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam eyvallah bilgi için

• 2 arama biraz önce gerçekleşti

ana oda için sporun yıldızı 03.09.2019 taahutut bıtıyor bu ayı bedava verıyorlar 5 ay 30 7 ay 129 tl
    yan oda için ailenin yıldızı aylık 10 tl hedıyler 2 odaya da 6 ay sinema+dizi yan odaya taraftar

ailenin yıldızı için de ana odaya 6 ay 5 tl 6 ay 30 tl 6 ay sinema dizi ve 2 ay taraftar
    yan oda üstekiyle aynı aylık 10 tl

öğleden sonra tekrar arayacaklar sadece Beşiktaş maçlarını izlediğim için 2. teklife daha yakınım

kafamda karışmadı değil sporun yıldızımı alsam fiyat da makul

öğleden sonra kararımı vereceğim
  • Merhabalar; Bu yil digiturk baglatmayi dusunuyorum. Yeni üyeler için spor paketleri ne durumda? Hangisini önerirsiniz?

• e55e55e55 E kullanıcısına yanıt
    Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/139475227

verdiğim linki tıkla bir kaç sayfa önce @Metin Bilgin arkadasın yazıdgı mesaj var teklıfler bunlar ılk uyelıkde cok avantajlı teklıfler olmuyor maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 8 Ağustos 2019; 11:10:55 >
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    sadece cep ve tabletlerde ızlenebılen aylık 30 tl lık digitürk play üyeliği
    Hocam Merhabalar

Bence kabul edebilirsiniz gayet iyi.

• Onderrrr kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Tvniz cı modül girişli ise bir sıkıntı olmaz. Servis gelip kurulumu yapıyor.

• ana oda teklifinden sonra yan odaya 10 tl 6 ay sinema dizi ve 2 ay taraftar pakedi üyeliği verildi. henüz düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 14201421142214231424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.