Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.507
Cevap
577
Favori
2.763.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Kutu değil modül ile tv ye takarak izliyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Doğrudur. Seçtiğiniz takımın maçları tablet ve telefon üzerinden geçerli olmak üzere 12 taksitle 30 TL günde 1 TL

• İptal faksı sonrası Sporun Yıldızı paketi için

1. Aramalarında;
    12 ay 109TL ödeme - 15 ay kullanım

2. Aramalarında;
    5 ay 30TL + 7 ay 129 TL ödeme + 6 ay film-dizi paketlerini hediye sunmuşlardı.

İki teklifi de kabul etmeyip ekipmanları bayiye iade etmiştim.

Ekipman iadesi sonrası

3. aramalarında;
    12 ay 109TL ödeme - 14 ay kullanım

4. aramalarında;
    5 ay 30TL + 7 ay 129 TL ödeme + 6 ay film-dizi paketlerini hediye

5. aramalarında
    veya
    5 ay 37.5 TL + 7 ay 144.5TL ödeme + 6 ay film-dizi paketleri + plus kutu teklif ettiler.

Bunu da kabul etmedim. Fiyatlar benim için ne yazık ki yüksek, uygun bulan alır devam eder.
    Ama bu fiyatları kabul etmediğim halde hala aramaları enteresan. Her seferinde son diyorlar, tamam diyorum, tekrar arıyorlar.
    Not: 8 yıllık üyeydim.
  • martenzit9 kullanıcısına yanıt
    Hocam

Galiba sizi kaybetmek istemiyorlar :)

• biraz konudan alakasız olacak ama Beinconnect uygulamasında canlı yayını kaldırdılar mı? Bulamadım güncelleme geldikten sonra
  • thuthq T kullanıcısına yanıt
    Hocam

Sağ tarafa doğru çekmeniz lazım en sonunda sanırım.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Kaybedilecek bir şey yok, sıradan bir müşteriyim. Yine herkesin bütçesi beklentisi farklıdır ve geçen seneye göre ufak bir zamla yenileyebilirdim ama her sene bunu da veririz diyerek aylık 100TL'lik faturaları görür olduk. Paket fiyatı 170 TL imiş, indirimli 129 TL imiş ama ben eski müşteri olduğum için bana 87,75 TL olacakmış. O paket fiyatı nasıl 170 TL oldu? Gitgide şişen rakamlara kendimce dur demenin vakti geldiğini düşünüyorum. Alan, yenileyen arkadaşlara da hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: martenzit9

İptal faksı sonrası Sporun Yıldızı paketi için

1. Aramalarında;
    12 ay 109TL ödeme - 15 ay kullanım

2. Aramalarında;
    5 ay 30TL + 7 ay 129 TL ödeme + 6 ay film-dizi paketlerini hediye sunmuşlardı.

İki teklifi de kabul etmeyip ekipmanları bayiye iade etmiştim.

Ekipman iadesi sonrası

3. aramalarında;
    12 ay 109TL ödeme - 14 ay kullanım

4. aramalarında;

5. aramalarında
    veya
    5 ay 37.5 TL + 7 ay 144.5TL ödeme + 6 ay film-dizi paketleri + plus kutu teklif ettiler.

Bunu da kabul etmedim. Fiyatlar benim için ne yazık ki yüksek, uygun bulan alır devam eder.
    Ama bu fiyatları kabul etmediğim halde hala aramaları enteresan. Her seferinde son diyorlar, tamam diyorum, tekrar arıyorlar.
    Not: 8 yıllık üyeydim.
    hocam tabıkı bütçe sizin size ne uygunsu mesajınızı alıntalımda kı forumdakı arkadaslar gorsunler ucuz teklıf alsınlar

bakın arkadaşlar kutuyu teslimden sonra bile arıyorlar

yüksek fiyatları kabul etmeyin 5 ay 30 7 ay 129 için bekleyin arayıp vereceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 8 Ağustos 2019; 11:31:30 >

• sbjk kullanıcısına yanıt
    Hocam

Onu vermişler zaten :)

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    metin alan arkadasa cevap vermedım :) diğer arkadaslar görsün diye alıntaladım mesajı hemen yuksek fıyatlara kabul etmesınler

beklesınler kutu teslımınden sonra bıle arıyorlar demek ıstedım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam

Onu vermişler zaten :)
    Hocam her mesaja cevap vermek zorunda mısın? Arkadaş seni etiketlememiş bile ama yine de cevap verme gereği duyuyorsun. Konuya acaba yeni bir teklif var mı diye girip bakıyorum, gereksiz bir mesaj görüyorum. Alıntılayan arkadaş zaten ne amaçla alıntı yaptığını mesajında açıkça belirtmiş. Sen hem niçin alıntı yaptığını anlamamışsın bir de üstüne üstelik bilmişlik taslıyorsun. Tarafına yöneltilen bir soru olmadıkça cevap yazmazsan konu kirliliği olmamış olur.
  • Onderrrr kullanıcısına yanıt
    Ben de yukarıdaki arkadaşları hem teyit bağlamında hem de ekleme anlamında bilgilendirme yapayım;
    TV modül uyumlu ise sorun olmaz d Smart da böyle bir uygulama var,
    Modül sadece tv ye değil, modül uyumlu bir dijital uydu alıcısına da takılabilir bu sayede de izleyebilirsiniz

• Arkadaşlar dört yıllık uyeyim ben. Galatasaray taraftar paketi sordum aylık 100 lira + aile paketi 30 lira fiyat çekti namussuzlar. Sözleşme bu ay sonu bitiyor, sizce ayrılma tehdidinde bulunsam daha insanı bir teklif verirler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • felsefesever kullanıcısına yanıt
    Ben de seninle aynı durumdaydım. Gs taraftar paketiyle başlamıştım 4 sene önce. Geçen sene taraftar paketini kaldırdıkları için mecburen sporun yıldızına geçmiştim. Bu sene tekrar taraftar paketine geçmek istedim ama arada aylık 8tl gibi bir fark olunca (kalkınma öncelikli vs. olmadığım için taraftar 79tl den veriyordu) aylık ortalama 87den sporun yıldızını istedim.
  • felsefesever kullanıcısına yanıt
    olurlar hocam iptal faksı cekıp sporun yıldızını 5 ay 30 7 ay 129 tl 1 ayda ucretsız verıyorlar

tarftar paketı olarak fazla msj atan yok ama gecmıs mesajlarda 59 tl den alanlar oldugu yazılmıstı

ama kesın olan bır sey iptal faksı cekmeden ucuza teklif alamassın

ya da en dusuk pakete gecıp 2 ay taraftar paketı hedıye verıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 8 Ağustos 2019; 12:30:39 >
  • Arçelik bayisiyle görüştüm. Lg televizyonlar için uyumlu olmadığını söyledi. Bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haluk32 H kullanıcısına yanıt
    gecmıs sayfalarda alıp kullananlar var lg tv phılıps sony tv ornekler mevcut bılgısız olduklarından

yada bu kampanya arcelık tv alınıp hedıye verıldıgınden boyle bulgı verıyorlar alıp kullanabılırsınız digitürk servıs gelıp

kurulumu yapıyor
  • Arkadaşlar şu an digitürk playde taraftar paketi hariç hiçbir paket yok mu? Tüm maçları izlemek için.
    Edit: Ayrıca 2 ekrandan başka seçenek de yok, webde izlemek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atiuser -- 8 Ağustos 2019; 13:0:26 >
  • İptal faksını çektim ve arandım, Ailenin yıldızı için 12 ay kredi kartından çekim olacak şekilde aylık ortalama 19 TL fiyat aldım.
    2 film kanalı + 3 belgesel kanalı çıkarıldıktan sonra bence bu fiyat cazip değil. Sanırım iptal edeceğim üyeliğimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 8 Ağustos 2019; 13:19:27 >
  • haluk32 H kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet uyumludur sıkıntı olmaz.

• 
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.