Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.522
Cevap
577
Favori
2.764.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 12611262126312641265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar,

Bitince devam etmek istemezseniz iptal talebi vermeniz gerekiyor aksi takdirde faturalı olarak devam eder.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu n11deki ürünü alan varmı? Ordan 900tlye alınca kurulumda falan ekstra ucret isteniyor mu acaba yada faturada herhangi bir ek ücret.bide avrupanın yıldızını eklemek istesek ekleyebiliyor muyuz ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknessww

Bu n11deki ürünü alan varmı? Ordan 900tlye alınca kurulumda falan ekstra ucret isteniyor mu acaba yada faturada herhangi bir ek ücret.bide avrupanın yıldızını eklemek istesek ekleyebiliyor muyuz ??
    Uydun yoksa isterler, ek paket alabilirsin. Bu sekilde alinca ek paket olmadığı sürece ek ücret ödemezsin

• ultrailker kullanıcısına yanıt
    Evde tek çanak kullanıyorum uydu yayınlarda Tr kanalları var Turksat uydusu sanırım? N11'den bu kodu alırsam Turksat çanağım olduğu için hd yayın alamazmıyım?

• radko kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Çanağı eutelsat yönüne çevirerek eutelsat kurulumu alabilirsiniz.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Metin bey selamlar futbol sevdalısı olarak her sene bu zamanlarda buralarda bulusuyoruz.Her ne kadar süper ligi beğenmeyip b.klasalarda izlemekten kendini alıkoyamıyor insanlar biz futbol ülkesiyiz... Bende takımımın maçlarını izlemekten çok keyif alıyorum. Gecen sene ilk defa 79 tlden üyelik aldım kk ile 79 tl gayet uygundu benim için şampiyonlar ligi maçını da izledim problem değildi.
    Geçen gün aradılar uykuluydum, gece çalışıyorum gündüz uyuyorum. Aylık 109 dediler avrupa ligi dahil değil. Dedim mümkün değil bu fiyata almam daha iyi teklifiniz varsa arayın. Bir daha arayan soran olmadı bende sanki üyelik hayatım boyunca devam edicekmis gibi tamamen unuttum.4 gün sonra taahhüt doluyor ve online işlemlere bir girdim baktımki 1308 tl yazıyor paketimde.Ya bir yanlışlık var ya da gerçekten kafasına göre yıllık 1308 tlyi tanımladı manyak herif.
    20 mayıstan beri okudum forumu ancak sizden ricam benim için kredi kartı ve faturalı kampanyalarını bir tek yazıda toparlasanız, ayrıca n11 kampanyasını gördüm mantıklı bir hareket mi? Ek olarak bende gecen seneden kullandıgım güzel uydu var onla izlemeye devam mı edicem n11de yoksa smart tvye mi kurucaklar(uyduyu tercih ederim alışılmış düzen sonucta)
    Ne izlemek istiyoruz? Tüm süper lig maçları ve mutlaka avrupa ligi maçları. Herşeyin yıldızı olan paket istemiyorum çok pahalı gelir bana sporun yıldızı fiyatlarını söyleyin lütfen, eğer avrupayı dahil etmezlerse de ilerde bir caresine bakıcaz artık ek filan
    Son olarak iptal faksı nasıl cekilir ve onun için gec mi kaldım? Sizce ben ne yapmalıyım arayıp mı iptal edin diyim 4 günüm kaldı.Şimdiden teşekkürler saygılar

• FallenKings kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Sizin için en uygun fiyat n11 kampanyası üzerinden mevcut. Mevcut üyeliğe kod alarak ekleyebilirsiniz.

• Bende digiturkun uydusu yok n11den alınca uydu alıcısı ücreti ne kadar oluyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar,

Dizileri izlemek için dizi ek paket almanız gerekiyor 12 tl tahhüt yok istediğiniz diziyi izleyip sonra iptal edebilirsiniz.
    teşekkürler hocam
    Ben dun aldım ama 24 saat içinde dönüş yapılcak diye mesaj geldi müşteri temsilcisi ile konustuktan sonra

• Arkadaslar bu n11 de ki sporun yildizi paketini alsam meshur 150 liralik arcelik paketime dahil edebiliyor muyum ?
    malum haziran basinda bitti bizim spor olayi.ancak aralik sonuna dek normal kanallar acik..
    birde n11 de soru cevap kisminda avrupa maclari dahil degil bu pakete demis satici.bu kesin bilgi mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 15 Haziran 2019; 10:32:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Arkadaslar bu n11 de ki sporun yildizi paketini alsam meshur 150 liralik arcelik paketime dahil edebiliyor muyum ?
    malum haziran basinda bitti bizim spor olayi.ancak aralik sonuna dek normal kanallar acik..
    birde n11 de soru cevap kisminda avrupa maclari dahil degil bu pakete demis satici.bu kesin bilgi mi ?
    150 liralik arcelik pakedi nedir hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Aralık ayında 150 liraya sporun yıldızı , avrupa maçları ve aile paketleri hepsi 1 yıllık olarak satıldı. Ama spor paketleri haziranda bitti

• Shafter kullanıcısına yanıt
    899 TL olan paketi edebilirsiniz.
    999 olan paket CAM modül paket.
  • Arkadaşlar başıma gelen olayı kısaca özetleyeyim. N11 üzerinden 899 TL değerinde Arçelik Kampanya Kodunu satın aldım. Digitürkü aradım ve sözleşmem bitince ararsam geçebileceğimi söylediler. Buraya kadar sıkıntı yok. Sözleşmemin bitmesine 2 gün kala ürünü aldım ve digitürkü aradım. Bu kampanya kodunun yeni üyelik üzerinden aktif olduğunu mevcut üyeliğimi devam ettiremeyeceğimi söylediler. 30 dakika dil döktüm ama anlatamadım. Şikayet kaydı bıraktım ve çaresiz birkaç gün bekledim. Sonra iptal biriminden bir arkadaş aradı daha önce ki konuşmayı dinlediğini ve müşteri memnuniyeti açısından üyeliğimin üzerine tanımlayacağını söyledi. Eğer üyeliğimi iptal etsem 3 ay aynı adrese tanımlatamıyordum. Son anda bu şekilde işlemi gerçekleştirdim ve ücret ödemeden 1 sene uzatmış oldum üyeliğimi. Bu kampanyadan yararlanacak arkadaşlar bunu göz önünde bulundursun.

• Suan aradı digiturk n11 deki 899 tl olan 2 temmuz 2020 ye kadar uzatıldı dedi.

• Üç senedir devam eden digiturk play ortaklığımıza ts ortağı arıyoruz. İlgilenenler pm atabilir.

Sence hangisini almam daha mantıklı hocam? Referans kodunuzu kullanıcam ayrıca.

• n11 dekini 899 dan aldım 25 de kupon vardı 874 e geldi.
  • togiksk T kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Ailenin yıldızı paketini alın bence. Evin yıldızı paketi için 24 ay tahhüt veriyor ve çok az kanal var.

• 
Sayfa: önceki 12611262126312641265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.