Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir Kullanıcı, 15 Masaüstü Kullanıcı
30.627
Cevap
396
Favori
1.552.704
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Giriş
    5687 Mesaj

Hocam Merhabalar,

79 TL ise çok iyi fakat çoğu temsilci vermiyor yada çok nadir 79 TL veriyorlarsa kaçırmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Saigo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1018 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Saigo

Kredi kartına aylık 79 lira dediler arada 20 lira fark var
    Bu fiyatı telefon ilemi aldınız yoksa yüzyüze müşteri temsilcisi ile görüşerek mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

fakat kim alacak ligi alsa bile nasıl fiyatlar olur bilmiyoruz
    |
    |

Orijinalden alıntı: Tiesto5000

kafayı yemişler 1308 TL felan dıyolar :))))
    Aynen yenilemek için telefonla arayıp bu fiyatı verdiler. Aylık 79 tl teklif versinler hemen alayım.

|
    |

Orijinalden alıntı: Tiesto5000

kafayı yemişler 1308 TL felan dıyolar :))))
    adamlar battı hocam
    3.26'ya sabitledikleri dolar kuruyla ödeme yapmasına rağmen kar etmiyorlarmış.Bunlar bu yayını 100 kişiyede satsa aynı, 1000 kişiyide satsa aynı, (belki az biraz daha fazla gider olabilir).Biraz esnaf olun sürümden kazanın, iptv'ye tenezzül etmesin millet.Ama bu kendini akıllı zanneden vatandaşlar napıyo, periskop yayınlarını kesiyo aklınca maç saatinde, sitelere önlemler almaya çalışıyo, fiyatı şişiriyo.Yap aylık 50 lira, dekoder yetişmez

Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk: "beIN Sports, Türk Futbolu'ndan çıkmak istiyor. TFF'ye diyor ki, 'Ben satış yapamıyorum zarar ediyorum' ve bir hesap çıkarmışlar. TFF'ye verdiği teminatı yakarsa zararı daha az oluyor, devam ederse zararı daha çok oluyor"

|
    |

Bencede batsın hocam 1308TL nedir ya soygun resmen....

|
    |
    YasinJR10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1541 Mesaj
    2 gündür aranıyorum,kredikartı ile 109 TL teklif sundular ,ısrarla ;teklifi kabul edin sonra vazgeçebilirsiniz dendi.kabul etmedim.

|
    |
    Üyeliğim 07.07.2019 tarihinde bitiyordu. İptal için aradım, en son 100 TL teklif verdiler. İptal aşamalarını öğrenmek için sesli yanıt sistemine aktardılar, ancak hattan düştüm. Tekrar aradım, yine aynı sorulara maruz kaldım. Yine 100 TL teklif verdiler, ısrarcı olunca telefondaki çalışan arkadaş 79 TL size özel teklif var dedi. Fiyat çok uygun olunca dayanamadım sporun yıldızı paketini kabul ettim. Taahhütüm devam ettiği için 22 günlük kısmı da düştüler. Sonuç olarak 72,75 TL' ye üyeliğimi uzattım. Ayrıca 16 Eylüle kadar' da bir şey kanalları açık dedi ama ben kaçırdım.

Ancak bilgisizliğimi mazur görün şampiyonlar ligi ve uefa geçen sene geç anlaşıldığı için sporun yıldızı paketlerinde ücretizdi bu sene olmayabilir dedi. Sadece size özel değil bu paketi kullanan herkese dedi. Arkadaşın samimiyetine inandım. Yani şu an ekstra bir pakette ücretli de olabilir, yine ücretsiz olabilir dedi. Bu olay hakkında bilginiz var mı? Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mya1903 -- 13 Haziran 2019; 22:49:3 >

• Yarbay
    5687 Mesaj

Hocam Merhabalar,

Şampiyonlar ligi ve Avrupa Ligi maçları ek paket olacak deniliyor eğer böyle olursa ek paket almanız gerekecek.

|
    |
    mya1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba digitürk sporun yıldızı yan oda kampanyası bittimi ben göremedim? Bekleyip n11.com dan cam modül alırsak telefondan da bein connect ile maçları seyredebiliyormuyuz? Teşekkürler.

Anladım hocam, pek iyi bir haber değil ama olsun diğer maçlarla idare edeceğiz artık :)
    |
    |
    Metin Bilgin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam Merhabalar,

Bein connect üzerinde izleyebilirsiniz sıkıntı olmaz. Yan oda kampanyası bitti.

|
    |
    jeosem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    844 Mesaj
    yaklaşık 15 yıldır digiturk üyesiyim maçlar ve filmler için bugüne kadar çok para ödedim
    Bu ayın 23ünde üyeliğim bitecek iptal dilekçes
    gönderdim hemen aradılar size özel teklifimiz var dediler ( herkese aynı teklifi yapıyorlar) ilk 5 ay 64 tl diğer 7 ay 130 tl dediler bide 6 ay sinema kanalları hediye dediler
    Hİçbi şekilde kabul etmeyeceğimi söylemem rağmen resme yalvardılar sonunda iptal ettim.
    Lig şampiyonluğunu düzmece bir şekilde yayıncı kuruluşun belirlediğibir lig için para ödemeyeceğim
    iptal ettim mutluyum...
    |
    |

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar,

Bein connect üzerinde izleyebilirsiniz sıkıntı olmaz. Yan oda kampanyası bitti.
    teşekkürler biraz beklicez bakalım umarım n11 de uygun fiyatlı olur..
    |
    |
    Arkadaşlar spor kanalları ile pek işim yok. Normal gündelik izlenen kanallar , bir kaç güzel belgesel kanalı , yabancı dizileri izleyebileceğimiz bir kaç film ve dizi kanalı. Sizce hangi paket işimi görür?

Aylık 19 TL'ye Evin Yıldızı paketi

3 ay 9.99 sonrasında 15 ay 30 TL'ye Ailenin Yıldızı paketi mi?

Sanırım sizin istediklerinizden iki paket arasında fark evin yıldızında comedy dizi kanalı yok. ikisinde de 1 adet film kanalı var. Bu kanalda eski ama güzel filmler yayınlanıyor. Aslında Evin Yıldızı paketini alıp arada dizi ek paketini açtırabilirsiniz. Dizi ek paketinde 4 adet dizi kanalı var ve güzel diziler yer alıyor.
    |
    |
    togiksk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.