Şimdi Ara

DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.639
Cevap
37
Favori
274.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

digitürk play fiyatları ne alemde

Sezonluk paket fiyatları daha yok, haftalık paket 25 tl :D ayda 100tl, senelik 1200tl :D
  • Bana ilk 6 ay 40 sonraki 6 ay 70 lira teklif ettiler kabul etmedim. Sonra neyse uğraşmıyayım fax max kabul diye aradığımda o teklif geçerliliğini kaybetti kredi kartına 840 lirayı 12 ye bölelim dediler. Dün iptal için aradığımda da şampiyonlar paketi 85 lira 4 ay %50 indirimle 42.5 ten sonraki 8 ay 85 ten yapalım dediler. Bu gün iptal faksını çektim. Mesaj atmışlar teklifimiz için arayacağız telefonunuza bakın diye.Bu arada geçen yıl ilk 3 ay 5 lira sonraki 3 ay 40 lira sonraki 6 ay 64 liradan izledim. Aylık 44 gibi bir ortalamadan.
  • NeyimVarKi? N kullanıcısına yanıt
    fiyatlar gerçekten böyleyse iptv akarız dediğiniz gibi Türkiye şartlarına göre muazzam pahalı kimse vermez vermemeliler zaten
  • çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClassımDeğilsin

çöp

çöp nedir

neden yazıyorsun sadece çöp diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

Orijinalden alıntı: ClassımDeğilsin

çöp

çöp nedir

neden yazıyorsun sadece çöp diye

tarifeler ve digiturk çöp olan şey + sana soracak değilim neyi neden yazıyorum diye
  • insanlıktan nasibini almamış insanlar hala var maalesef
  • Turksat eutelsat ayrımı kalmıyor derken ?

Turksata tüm kanallar gelecek mi?

Sd kanalların yayınları sonlanacak mı ayrıca?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 30 Mayıs 2017; 17:42:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arapların eline gectı artık dıgı ızlenmez.
  • 10 haftanın 9unda cumartesi öğleye Başakşehir maçı koy hep Beşiktaş sonra oynasın şampiyonluk haftasında bile aynı saate maç koyma takımın çıkarlari için Avrupa'dab gelen takıma pazartesi maç oynat ne anladık ? Bir de para mı verelim tiyatroya

• Araplar parayı sever.. Parayı sevenlerde arap sever

• Adamlar hesabını yapmış. Sonuçta yeni paket sistemiyle nasıl daha fazla kazanırız diye düşünmüşler ve bu paketleri yapmışlar. Neden daha ucuza izletip daha az kazansınlar ki? İptal faxlarında indirimli teklifler devam edecektir. Ama çoğu üye 100tl umrunda olmadan Türkiye ligini ve futbolu izlemeye devam edecektir. Çünkü futbol hastası çok kişi var bu ülkede. Pazar büyük.
  • Arkadaşlar normal uydu da TRT belgesel dışında doğru dürüst belgesel kanalı yok, acaba keyif paketini alsam mı? belgesel kanallarının yanında 2 tane de sinema kanalı var diyor ayrıca bir de sinema paketi var, bu 2 kanal nedir uyduruk filmler mi yayınlanıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalmilita -- 30 Mayıs 2017; 19:09:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • metalmilita kullanıcısına yanıt
    MGM Movies

Bein Movies Turk

• 30 liraya camiptv cekiyosunuz is bitiyor tum kanallar acik izle izle dur xD versin 30 liraya digiturk ondan alalim :))

• Pahalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ıptv candır ne bunlara para verecem gidip 30 liaraya ıptv alıyorum geriye kalan paraylada mangal yakıp maç izlerim :D
  • Avucunu yalar digiturk seneye...

• Keyif paketini alır kafam rahat olur,param da cepte kalır,zaten 2 dk da bir duran süper ligi izleyeceğime.premier lig bundesliga izler futboldan keyif alırım.
  • şu tartışmalara konuşmalara bakıyorum da % 500 zam da yapsalar gideri var rahat rahat alıcı bulurlar
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.