Şimdi Ara

DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.640
Cevap
37
Favori
274.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam Merhabalar

Dostlar kampanyası üzerinden dilerseniz referans verebilirim. Yalnız bayiden olmuyor müşteri hizmetleri üzerinden başvuru yapmanız lazım.

Fiyat olarak faturalı olarak ilk 3 ay 69 TL geri kalan aylar 139 TL den alabilirsiniz maalesef çok pahalı arçelik kampanyası dışında uygun zor. Kalkınmada öncelikli İllerden birindeyseniz 89 tl den alabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Selamlar, kullandığınız uygulama varmıdır hocam nasıl izleyebiliriz. yardım rica ederim
  • Metin hocam dostlar kampanyasının bittiğini söyledi kodunuzu söyleyemedim malesef
    Ekipler gelip takacak dedi kaça kadar çalışıyorlar bi bilginiz var mı akşamki maça yetişir mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizbeey -- 11 Eylül 2020; 17:15:23 >
  • denizbeey D kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Saat 8 e kadar çalışıyorlar. Kampanya devam ediyor müşteri temsilcisi yanlış bilgi vermiş maalesef.

• Doğrudur yapabileceğim birşey var mı şu an konuyla ilgili

Hocam Merhabalar

Sözleşme imzalamadan yani servis gelmeden arayıp dostlar kampanyası üzerinden faydalanmak istiyorum deyin.

Hocam Merhabalar

Maça yetişir o konuda sıkıntı olmaz muhtemelen.

• Tamam deniycem tekrar arayıp söylemeyi kredi kartından çekiceğim için mi bitti dedi acaba

Hocam Merhabalar

Dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz sıkıntı olmaz. Olmaz derlerse yapacak bir şey yok zaten kredi kartı ile fatura düşümü olmaz 1 fatura değerinde bakiye tanımlanır paket satın alma veya yenilerken kullanabilirsiniz.

• Abonelikle ilgili şikayetim var 3 hafta için iki kere abonelik ücreti aldılar

Bu husus dilekçe ile faks çekerek belirtmek istiyorum

Müşteri temsilsici abonelik sonlandırmak için faks numaralarının olduğunu, şikayetin internet üzerinden yapılacağını söylüyor

internet üzerinden yazıp gönderdim dönen olmuyor

bildiğiniz şikyetim için başvuracağım bir faks numarası var mı?

• Selamlar.

Digiturk'e yeni üye olacaklar veya yan oda başvurusu yapacaklar bana özel mesajdan veya sokra.tetus@yandex.com e-posta yollayarak ulaşırlarsa her konuda bilgilendirme sağlayabilirim.

• Selamlar.

Digiturk'e yeni üye olacaklar veya yan oda başvurusu yapacaklar bana özel mesajdan veya sokra.tetus@yandex.com e-posta yollayarak ulaşırlarsa her konuda yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sokra.tetus -- 19 Ekim 2020; 17:14:20 >
  • Merhaba,

Digitürk Plus 4K ve sadece 4K uydu alıcı kutuya sahip olanlar, önden görünüşte kutunun enini ölçüp yazabilirler mi?

• Beinconnect taraftar paketi 199 tl

Trendyol

(Seçeceğiniz takımın süperlig maçları sezon sonuna kadar,cep ve tablet üzerinden)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 20 Ocak 2021; 22:44:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sokra.tetus kullanıcısına yanıt

Sporun yıldız yada yıldız dolu fiyat ne kadar

Yeni üye

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Saat 8 e kadar çalışıyorlar. Kampanya devam ediyor müşteri temsilcisi yanlış bilgi vermiş maalesef.

Metin bey eski abonelere verilen en uygun fiyat ne bu ara

• Avrupanın yıldızı yıllık 518 tl

Aylık ortalama 43 tl

Sezon sonuna kadar takımınızın maçları hediye (20 maç)

1 aylık yıldız dolu hediye

N11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 20 Ocak 2021; 22:49:6 >
  • 20 kasım tarihinde sporun yıldızları üyeliğim bitecek,

bir sonraki sezonu kimin yayımlayacağı belirli değil, sporun yıldızlarını yıllık almam şart mı

aylık alamıyor muyum lig bitene kadar.

ve fiyatı belli midir o tarihte gene üyelik için iptal dilekçesi ya da e devletten iptal eetsem değişir mi fiyat

bilgi verebilirseniz sevinirim

• meleagros M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Aylık derken tahhütsüz demek istiyorsanız çok pahalı maalesef.

Yalnız zaten lig olmazsa yasal olarak iptal hakkınız olacaktır sıkıntı olmaz diye düşünüyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.