Şimdi Ara

DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.639
Cevap
37
Favori
274.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl desem PC olarak da şuan için PC 'm yok bı ara ikinci el sadece televizyona bağlamak için almıştım oda sıkıntılı çıkınca vazgeçmiştim ondanda yoksa internette link olarak bulunabilir ya işte ben internette link vs film sinema çekimi falan oluyo diye daha çok buna yöneldim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Iptv kullananın kendine saygısı yoktur aynı şeye benziyor araba alıyorsun 100 bin lira veriyorsun ama otoparka vermiyorsun paraya kıyıp.
  • Bende resmi olarak digi uyesiyim ama tr sartlarina gore fiyat ayarlamalari lazim katarlilara satildiktan sonra fitata bindirdikce bindiriyorlar saniyorlar kerkeste para onlardaki gibi gani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar kampanyası Referans ile yeni üyelik olarak 1 ay fatura ücretsiz üstelik sezon sonuna kadar süper lig maçları hediye

Arkadaşlar kampanya son zamanları,

Elimde son 1 kod var ciddi olarak düşünüyorsanız özel mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.

• 3 ocakta sozlesmem bitiyor alma amacim sadece 3 kulübün maçı yenilemek için istedikleri para 139 tl ilk 3 sy 69 tl 9 ay 139 bu araplar kafayi yemiş avrupa araplari sömürür araplarda bizi çektim faks bitti iş.

• Hocam Merhabalar

En uygun 6 ay 64,5 tl 6ay 129 tl 3 ay dizi film hediye şeklinde teklif alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

En uygun 6 ay 64,5 tl 6ay 129 tl 3 ay dizi film hediye şeklinde teklif alabilirsiniz
    Bu fiyata 4k verirse alirim yakinda ararlar bakalim.

• Hocam Merhabalar

Maalesef dahil değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 30 Aralık 2019; 16:12:10 >
  • 5 ay 79 7 ay 130 teklif ettiler reddettim digiturk macerasi bitti bnm için bu paralari asla hak etmiyor

• Bilgilendirme

17 Ocak sabah saat 09:00 itibariyle “beIN Movies Oscars HD” kanalı 1 numarada yayına başlayacaktır.

Kanalda Oscar ödüllü, Oscar’a aday ve aday adayı olmuş seçkin filmler izleyiciyle buluşacaktır.
    “92. Oscar Ödül Töreni” 9 Şubat’ı 10 Şubat’a bağlayan gece kanalda canlı olarak yayınlanacaktır.

Kanal, ”Filmin Yıldızı & Yıldız Dolu” paketinde yer alacak, Türkiye ve Kıbrıs bölgelerinde Eutelsat ve Türksat üyelerimize açık olacaktır. Kanala bu bölgeler dışından hiçbir şekilde erişilmemesi gerekmektedir.

Kanalda Türkçe/İngilizce altyazı ekleme-kaldırma seçeneği ve Orijinal Dil/Türkçe dublaj seçenekleri olacaktır.

9 Şubat’ı 10 Şubat’a bağlayan gece 00:00’da başlayacak olan “Oscar Özel Canlı Yayını” ile kanal, Türkiye ve Kıbrıs’taki tüm üyelere açık olacaktır.
    Kırmızı halı ve Oscar Ödül Töreni yayınında orijinal dil ve simultane tercüme seçenekleri olacaktır.

Ek olarak;
    · Oscar adaylık anonsu 1 numaralı beIN HD kanalından 13 Ocak’ta canlı olarak verilecektir. Anons, beIN Connect’ten de tüm üyelere (Standalone üyeleri dahil) sunulacaktır.
    · beIN Movies Oscars HD kanalı, beIN Connect’te Eğlence Paketi üyeliği olan Standalone üyelere ve Filmin Yıldızı & Yıldız Dolu paketi olan uydu üyelerine, kırmızı halı/ödül töreni canlı yayını ise beIN Connect‘te tüm üyelere (Standalone üyeleri dahil) ve tüm uydu üyelerine açık olacaktır.
    · Kanalda yayınlanan filmlere beIN CONNECT’te yer alacak Oscars Kategorisinden erişilebilecektir.
    · Kırmızı halı ve ödül töreni tekrarları, 10 ve 11 Şubat’ta kanalda ve 2 hafta boyunca “beIN Connect”te olacaktır.

Kanal yayını, 11 Şubat gecesi saat 23:59’da sonlanacaktır.

• bu dostlar kampanyasina katilsak cihaz olmasimi lazim elimizde? baglanti ucreti cikarmi sitede digiturk var. hangi model kutu gelir acaba kullanilmamis gelirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayfunak T kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet doğrudur iç kurulum ücretsizdir çanak anten gerekirse 155 tl peşin ücret talep edilir.

• Yeni paket fiyatları belli oldu

DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU]

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Herhangi bi yenilik yok rezillik bu fiyatlar batıracaklar platformu.
  • engelli fiyatları nasıl oldu listeden anlamadım ben bişey 85 tl ödüyordum sporun yıldız paketine 117,5 mu oldu
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Kontrol edip bilgi vereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Kontrol edip bilgi vereceğim.
    liste fiyatı 235 tl görünüyor bu kadar da zam mı yapılır el insaf yani
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Mevcut üyelik engelli paket fiyatlarını paylaşıyorum

AİLENİN YILDIZI =24

AİLENİN YILDIZI +DİZİ PAKETİ =30

FİLMİN YILDIZI =38

FİLM DİZİ =44

SPORUN YILDIZI PAKETİ =94

FİLM VE SPORUN YILDIZI =106

YILDIZ DOLU =110

AVRUPANIN YILDIZI =42 TL

FİLMİN VE AVRUPANIN YILDIZI =54

• Az önce digi ile anlaştık 6 ay 69 tl 6 ay 129 tl tüm maçlar 3 ay film dizi kanallari açık 2 ayda dondurma hakki
    Birde bu fiyata dahil 4k cihaz yanliz ellerinde yokmus stok veya iade geldiginde göndericeklermis umarim sözlerinde dururlar.

• Hocam Merhabalar

Hayırlı olsun hocam gayet iyi.

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.