Şimdi Ara

DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.640
Cevap
37
Favori
274.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.beyazesyaevimde.com/urun/digiturk-ailenin-yildizi-dizi-paketi

Ailenin yıldızı ve dizi paketleri dahil.

248 tl ye geliyor

Modül yoksa kutu veriliyor.

Kurulum

Ürünü alıyorsunuz sonra size kod gönderiyorlar bu kodla 02124737373 müşteri hizmetleri ni arayıp başvuru yapıyorsunuz servis gelip kurulumu yapıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BİLGİLENDİRME

Teknik servis ücretlerine zam gelmiştir. 4 Şubat itibarı ile teknik servis ücreti 63 tl nakil ücreti 80 tl olmuştur.

• Bilgilendirme

Müjde! Yarın'dan itibaren Turksat Uydusunda Tüm Digiturk Kanalları Artık HD Yayın! DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU]

• Bilgilendirme

beIN CONNECT'ten Sevgililer Günü'ne özel 1 yıllık Eğlence Paketi + 1 aylık Süper Lig heyecanı sadece 159 TL

https://www.beinconnect.com.tr/eglence?utm_source=facebook&utm_medium=videolinkad_sevgililergunu&utm_campaign=bc_lansman_2020&utm_term=social

• BİLGİLENDİRME

29 Şubat saat 23:59 itibariyle 184 no’lu "Nat Geo People HD" kanalı platformdan ayrılacaktır

• BİLGİLENDİRME

01 Nisan saat 23:59 itibariyle 55 no’lu "TV8,5" kanalı platformdan ayrılacaktır.
    Bilgilerinize...

• Merhabalar 4k yayın eutelsattamı türksattamı acaba?4k bein geçmeyi düşünyürum önerirmisiniz evimdeki tv 75 inç 4k full hd bein kullanıyorum aylık 10₺ imiş sanırım önerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Merhabalar

Eutelsat üzerinden izleyebilirsiniz. Fakat şuan maç yok. Dolayısıyla 4k yayında yok. Boşa para vermeyin.

• BİLGİLENDİRME

DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Eutelsat üzerinden izleyebilirsiniz. Fakat şuan maç yok. Dolayısıyla 4k yayında yok. Boşa para vermeyin.
    Hocam peşin ödemeli kampanyadan almıştım haziranda bitiyordu yeni önereceğiniz bit kampanya varmıdır?4k uydu alıcı aylık 10₺ mi?müştreri hizmetleeini aradığımsa yolluyorlar mı acaba?

• Hocam Merhabalar

Evet 10 TL dir.

Tekrar arçelik bayilerinde veya internet üzerinden hazır kod satıyorlar 200 250 tl civarında bulursanız şuan için en uygun o.

• Digitürk modüllü üyelik kalkmış diye biliyordum yıllar önce ama yine sanırım başlamış.ben geçen sene peşin ödemeli almkştım n11 den haziranda bitiyor üyeliğim 1 ay daha uzattılar temmuz ayı yaptılar.Yine modül üyeliği alsam kullanabilirmiyim acaba?Tvmin markası samsung.Digitürk bayileri satıyor mu yoksa internetten mi alıcaz bu modül üyeliği?en uygun paket nedir maçları izlemek içğn?4k yayın izliyebilirmiyiz bu modülde acaba?Son olarakta uydu Tüeksat mı olacak eutelsat mı?

• Hocam Merhabalar

N11 üzerinden veya diğer internet siteleri üzerinden alabilirsiniz. Türksat veya eutelsat üzerinden izleyebilirsiniz.

• quote:

Hocam Merhabalar

N11 üzerinden veya diğer internet siteleri üzerinden alabilirsiniz. Türksat veya eutelsat üzerinden izleyebilirsiniz.
    Sporun yıldızı paketini gösteriyor tüm süperlig maçları ve avrupa maçlarını izleyebiliyor muyuz?modülden 4k yayın alabilirmiyiz acaba?türksat uydudan izlesek trt 4k yıda izleyebiliriz sanırım.birde modülü digitürk mü yolluyor biz bayiden mi alıyorız Metin bey?.ilgi ve alakanıza teşekkür ederüm iyi günler.
    DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kağnıcıoğluteknoloji38 -- 12 Nisan 2020; 16:20:18 >

• Hocam Merhabalar

Evet doğrudur izleyebilirsiniz fakat şuan için spor paketi önermiyorum. Sadece eutelsat üzerinden 4k yayın alabilirsiniz

• quote:

Hocam Merhabalar

Evet doğrudur izleyebilirsiniz fakat şuan için spor paketi önermiyorum. Sadece eutelsat üzerinden 4k yayın alabilirsiniz
    Metün bey sizinde vaktinizi alıyorum kusurabakmayon 4k sadece eutelsattamı izliyebiliyoruz?Modulü servisten kuruluma geldiklerinde mi geririyorlar acaba?birde ürünü şimdi alsak 2 ay sonra kurdursak olur mu?ilgi alakanıza teşekkür ederüm saygılar

• Hocam Merhabalar

Ne demek rica ederim. Sıkıntı yok.

Evet sadece eutelsat üzerinden izleyebilirsiniz. Modül üzerinden aylık 10 TL den 4k kanalı açtırabilirsiniz.

Başvuru yapıyorsunuz 15 gün içerisinde gelip kurulumu yapmak zorundalar 2 ay olmuyor maalesef. Servis getirip kurulumu yapıyor.

• Mevcut digitürk aboneliğim haziranda bitiyordu geçen sene n11 den almıştım prşin ödeme.Şimdi modül üyeliğini duydum tvim samsung 4k tv modül üyrliği için bir bayi ile görüştüm 1049₺ fiyat verdiler sporun yıldızı paketine?burda yorumları okudum modül için çelilkide kaldım.alıp 4k yayın açtırıp maçları 4k izlemek istiyordum uydu alıcısı kablo karmaşası olmadan siz ne dersiniz Metün bey modül üyelikle ilgili?

• Hocam Merhabalar

Bazen uğraştırıyorlar, modül almak zor. Bunun için öncelikle bölge servisiniz ile görüşerek duruma göre alabilirsiniz.

Öneririm.

• quote:

Hocam Merhabalar

Bazen uğraştırıyorlar, modül almak zor. Bunun için öncelikle bölge servisiniz ile görüşerek duruma göre alabilirsiniz.

Öneririm.
    Merhabalar Metin bey 249₺ n11 de ailenin yıldızı+dizi paketi var bunun içeriğide belgesel kanalları varmıdır acaba?birde bu üyelikten alsak örnek veriyorum gelecek sene ligler 10. Ayda başlıyacak o zaman spor extra paketide alabilirmiyiz bu paketi aldıktan sonra?Yardımlarınız için çok teşekkür ederim saygılar

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.