Şimdi Ara

DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.640
Cevap
37
Favori
274.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet doğrudur

221 222 kanal olması lazım kolay kurulum yapmayı deneyebilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Evet doğrudur

221 222 kanal olması lazım kolay kurulum yapmayı deneyebilir misiniz?
    30 kasım a kadar tüm kanallar hediye mi verildi
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Evet doğrudur hocam.

• Ortak anten var, 204'ün üzerine hiçbir zaman çıkmadı. Çıkmıyor. Apartman ayrı çanağa da izin vermiyor. Yok mudur bunun bir çözümü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Evet doğrudur hocam.
    Metin hocam ben yüzde 50 indirimli kamu kampanyasından yararlanıyorum yaklaşık 8-9 senedir. Uzun zamandır paket güncelleme yapmadım. Şartlarda bir değişiklik mi oldu? Taahhütsüz izleme muhabbeti bitti mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxplanck M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Mevcut üyelikler aynı şekilde devam edecek, engelli üyeliklerde tahhüt var artık yeni üyeliklerde. Kamu kampanyası özelinde bir şey söylenmedi.

• BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Sinyal güçlendirici kullanıyor musunuz?

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Bakmadım ama var diye biliyorum... Akşam bir bakayım...

Bahsettiğiniz güçlendirici aşağıda linkini verdiğim türden değil mi?
    https://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/tv-uydu-canak-anten-sinyal-guclendirici-line-anfi-P290589541
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Evet doğrudur hocam.

• Muhteşem Cuma bein connect indirimleri başlamış. Maalesef 3 ekran ve peşin ödeme seçeneği var sadece. DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU]

• BİLGİLENDİRME //

Son yapılan düzenleme ile muhteşem cuma kampanyasından mevcut üyeler de yararlanabilecektir.

DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU]

• Taraftar paketi aldik bakalim 😀

• Bilgilendirme

4 Aralık 2019 - 3 Ocak 2020 döneminde Digiturk çağrı merkezinden satın alacağınız Taraftar, Sporun Yıldızı ve Yıldız Dolu paketlerde Axess’e özel 150 TL’ye varan chip-para hediye!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Promosyon Kodu Al” butonunu tıklayın ve kampanya kodunuzu alın.

Kampanya detayları:

Axess Mobil chip-para kampanyası kapsamında 4 Aralık 2019 - 3 Ocak 2020 tarihleri arasında Digiturk çağrı merkezinden 1 yıllık Taraftar, Sporun Yıldızı ve Yıldız Dolu paketini alan yeni Digiturk üyelerine 150 TL chip-para hediye edilecektir. Kampanyadan yararlanan mevcut üyeler, yukarıda yer alan paketler ile üyelik yenileme yapmaları durumunda 75 TL chip-para hediyesine hak kazanacaklardır.

Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir. Ve tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.

Axess‘e özel chip-para kampanyası 0212 473 73 73 no’lu Digiturk çağrı merkezinden yapılacak 700 TL ve üzerindeki yıllık Taraftar, Sporun Yıldızı ve Yıldız Dolu Paket alımlarında geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Promosyon Kodu Al” butonunun tıklanarak kampanya kodunun alınması gerekmektedir. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Alınan kodun 0212 473 73 73 no’lu Digiturk çağrı merkezine iletilmesi gerekmektedir. Alınan kodlar 1 kez kullanılabilecektir.

Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.

Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar toplamında, kampanyadan bir defa yararlanabilir.

Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

Chip-para kampanyası diğer Digiturk kampanyaları ile birleştirilemez.

Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir ve dilediğiniz Axess üye işyerinde kullanılabilir.

Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya kapsamındaki işlemlerin Axess üyesi Digiturk üye işyerlerindeki Akbank POS’ları üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 4 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Akbank A.Ş. ve Digiturk tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU]

• Bilgilendirme

Digitürk : Ocak 2020 itibari ile paket fiyatlarımızda düzenleme yapılacaktır. DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU]

• Evet arkadaşlar 3 OCAK İTİBARİYLE TÜM ÜYELERE ZAM GELECEKMİŞ...!
    Tüm paketlere ve birde engelli üyeler içinde net bir bilgi aldım 2 yerden teyit ettirdim eski üyeler Yani %50 liste fiyatından yaralanmaya devam edebilecek ama zamdan etkileyecekler.!
    1 OCAK İTİBARİYLE İSE %25 indirim alabilir engelli üyeler diyorlar şimdi paket değiştiren karlı dedi hatta zorunluluk gelirse paket değiştireceksiniz diyor.!

Alıntı

• Arkadaşlar

Sizlerden ricamız engelli üyelik kullanıp bu konuda destek vererek digiturk ün bu konuda geri adım atmasına yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Engelli üyelik kullanan arkadaşlar lütfen iletişime geçerse gerekli bilgilendirmeyi yapacağım. Teşekkürler

• Sadece mac için aldim 115 tl ödüyorum birakin zammi 80 tl ustu bir kuruş desin iptal ettiriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sözleşme yeniledim de 5 ay 129 TL den kalan 7 Aysa 159 TL den ilk 3 ay 4k ve avantaj paketi yüzde 50 indirimli sizce indirim az mı olmuş daha iyi indirim alabilirmiyim yoksa iyimi ona göre faks çekmiştim iptal edicegim faksı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanctn98 -- 24 Aralık 2019; 8:47:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkanctn98

Ben sözleşme yeniledim de 5 ay 129 TL den kalan 7 Aysa 159 TL den ilk 3 ay 4k ve avantaj paketi yüzde 50 indirimli sizce indirim az mı olmuş daha iyi indirim alabilirmiyim yoksa iyimi ona göre faks çekmiştim iptal edicegim faksı
    Bu para büyük para asla degmez millet bedava izliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende digiturk varken IPTV aldım ilk 3 aylık almıştım sıkıntı yoktu bı 1 yıllık daha alıyım dedim direk serveri cokerttiler yani digiyi bırakırsak yayınlarda gider

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.