Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.829
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hyl-t

quote:

Orijinalden alıntı: ariesnet

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

Hayırlı olsun diyelim ozaman şanslısınız

öyle gözüküyor ama ligtv hd yapayım dedim 20tl istediler 15 bıraktılar yok iki kişi değişti telefonda dedim anlayana aktarıyorlar herhalde sonuç çıkamadı bana 4443666 aramamı söylüyorlar bakalım nasıl netilenecek

Bir gün cihaz internette kalsın. Sistem cihazın internete bağlı gördüğünde 5 tl ye hd olacak. Zaten daha maçlar başlamadı. Başlayınca hd ye geçersin

sabah takar takmaz interneti bağladım yarım gün kaldı ama sorun telefon açtığımda üç kişi ile görüştüm olmadı netxi aradım durumu anlattım aramalarını bekleyeceğim

Yarım gün neden bırakıyorsun. En az bir gün kalmalı. Hatta surekli kalmalı. Diyelim internette kaldığından 5 lira ödedin sonraki ay çıkardın 7.5 lira olacak. Sistem internette görmezse faydalanamiyorsun

usb wifi ile bağladım çıkarmam ama şansımı denemek istedim daha henüz aramadılar bende acele etmiyorum bekliyorum.

Dediğim gibi sistem bu şekilde işliyor. Bir gün takılı kalacak. Nette olduğunu görmeleri lazım. Nasılsa maç yok acele etme. Ama anlaşılan sen de panik atak var duramazsın :)

bu ikinci cihaz diğerini babama verdim ona başvurmadım bile :) burda yazılanları okuyunca bende bir zarf atayım dedim.

Şu an tatildeyim cihaz işyerine gelmiş arkadaşı servise gönderecektim.fena kekledin bizi

hocam zarf digitürke hd paketi almak için ne konuda kekledim sizi. kötü birşeymi söylüyorum bulanık ortamda tedbirli olsunlar burada ucuz almak için 40 sayfa yazı yazılmış yardımlaşma için fena olmamış yani. Aktivasyon içinde yardımlaşılsın varsa bayilerin elinde kod aktivasyon yapacak onuda paylaşsınlar , arkadaşları doğru yönlendirelim.

Ama boşuna da insanları telaşa düşürme. Cihaz alındıysa 3 Ağustos kdar vakit var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayramdan önce teknosadan aldığım cihaz bugün geldi. Next bayisi ve 444 lü numara ile görüştüm. Aktivasyon yapamıyorlarmış. Digitürkten kod salı günü gelecekmiş. Çarşamba günü açarız dediler. 1 hafta bekletecekler yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JokerBey

Valla doğruyu söylemek gerekirse bu digitürke para vermek mantıklı gelmiyor gidip kahvedede izlemek mantıksızlık evde oturuyorum bilgisayar başında seyrediyorum msj atanlara yardımcı olabilirim

Ustad yalnız kahve yakınındaysa kötü oluyor. Gol sesinden bir dakika sonra sen golü görüyorsun heyecanı kalmıyor. Eğer 400 e almasam bende dusunecektim. Geçen sene 550 lira verdim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

öyle gözüküyor ama ligtv hd yapayım dedim 20tl istediler 15 bıraktılar yok iki kişi değişti telefonda dedim anlayana aktarıyorlar herhalde sonuç çıkamadı bana 4443666 aramamı söylüyorlar bakalım nasıl netilenecek

Bir gün cihaz internette kalsın. Sistem cihazın internete bağlı gördüğünde 5 tl ye hd olacak. Zaten daha maçlar başlamadı. Başlayınca hd ye geçersin

sabah takar takmaz interneti bağladım yarım gün kaldı ama sorun telefon açtığımda üç kişi ile görüştüm olmadı netxi aradım durumu anlattım aramalarını bekleyeceğim

Yarım gün neden bırakıyorsun. En az bir gün kalmalı. Hatta surekli kalmalı. Diyelim internette kaldığından 5 lira ödedin sonraki ay çıkardın 7.5 lira olacak. Sistem internette görmezse faydalanamiyorsun

usb wifi ile bağladım çıkarmam ama şansımı denemek istedim daha henüz aramadılar bende acele etmiyorum bekliyorum.

Dediğim gibi sistem bu şekilde işliyor. Bir gün takılı kalacak. Nette olduğunu görmeleri lazım. Nasılsa maç yok acele etme. Ama anlaşılan sen de panik atak var duramazsın :)

bu ikinci cihaz diğerini babama verdim ona başvurmadım bile :) burda yazılanları okuyunca bende bir zarf atayım dedim.

Şu an tatildeyim cihaz işyerine gelmiş arkadaşı servise gönderecektim.fena kekledin bizi

hocam zarf digitürke hd paketi almak için ne konuda kekledim sizi. kötü birşeymi söylüyorum bulanık ortamda tedbirli olsunlar burada ucuz almak için 40 sayfa yazı yazılmış yardımlaşma için fena olmamış yani. Aktivasyon içinde yardımlaşılsın varsa bayilerin elinde kod aktivasyon yapacak onuda paylaşsınlar , arkadaşları doğru yönlendirelim.

Ama boşuna da insanları telaşa düşürme. Cihaz alındıysa 3 Ağustos kdar vakit var

22 sinden önce satılanlara tabiki tedbir almışlardır bunu belirtmiştim. sorun next ve bayileri artı teknosa artı bimeks satışı durdurmuş ama bakıyorum link paylaşıyorlar bununda iki ihtimali var ya önceden kod almışlar yada ben satarım next nasıl çözüyorsa çözsün mantığı. uğraşmamak için satıcıya sorulmalı aktivasyon yapabiliyor musun neticede bu forum yardımlaşma formu bende böyle düşündüm kimseyi telaşa vermek istemem ama durum bu

• quote:

Orijinalden alıntı: exca

Bayramdan önce teknosadan aldığım cihaz bugün geldi. Next bayisi ve 444 lü numara ile görüştüm. Aktivasyon yapamıyorlarmış. Digitürkten kod salı günü gelecekmiş. Çarşamba günü açarız dediler. 1 hafta bekletecekler yani.

Ben bir saat önce konuştum problem yok demişlerdi. Neyse tatil dönüşü halledicez artik

• quote:

quote:

Valla doğruyu söylemek gerekirse bu digitürke para vermek mantıklı gelmiyor gidip kahvedede izlemek mantıksızlık evde oturuyorum bilgisayar başında seyrediyorum msj atanlara yardımcı olabilirim

Ustad yalnız kahve yakınındaysa kötü oluyor. Gol sesinden bir dakika sonra sen golü görüyorsun heyecanı kalmıyor. Eğer 400 e almasam bende dusunecektim. Geçen sene 550 lira verdim

geçen sene bende bilgisayardan izledim yani iptv:) ama üst katımda oldukça fanatikler var gool olunca zıplamaya başlıyorlar ortalık inliyor ben aşağıda daha pozisyon bekliyorum golü kim attı hangi takım görebilmek için:) artık bu sene karar verdim aldım bakalım hayırlsı::)

• quote:

Biz üç arkadaşız.Maçları whatsappda yazışarak muhabbet edıyoruz ızlerken. herkes kendı evınde 1 imiz play kullanıyor.Biz 2 kişi golu izleyip sevınıyoruz play olan gol oldu yazıyor.Çok mu önemlı tabıkı degılde alt ust komsun gol dıye bağırırsa önemlı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kronik

Selamlar;

2 ay daha yayladayım burada tüplü televizyon var, tüplü televizyona bu aleti bağlamanın bir yolu yok mu?

teşekkürler.

forumda yazılmıştı bir aparat var 80-100 tl arası satılıyor ama sanki bir arkadaş çalıştırmıyor gibi yazdı araştırılmalı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

22 sinden önce satılanlara tabiki tedbir almışlardır bunu belirtmiştim. sorun next ve bayileri artı teknosa artı bimeks satışı durdurmuş ama bakıyorum link paylaşıyorlar bununda iki ihtimali var ya önceden kod almışlar yada ben satarım next nasıl çözüyorsa çözsün mantığı. uğraşmamak için satıcıya sorulmalı aktivasyon yapabiliyor musun neticede bu forum yardımlaşma formu bende böyle düşündüm kimseyi telaşa vermek istemem ama durum bu

Link paylaşıyor ama alabiliyorsun tabiki hayır. Link paylaşmasının sebebi ya site guncelleneceginden ya da fiyatların güncellemesinden dolayı. Ben satayım onlar düşünsün olabilir mi hiç. Satılan miktar belli. Ona göre anlaşma yapıyorlar. Ben daha önce kutulu media markt kampanyasından cihaz aldım. Kod orda da vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kronik

Selamlar;

2 ay daha yayladayım burada tüplü televizyon var, tüplü televizyona bu aleti bağlamanın bir yolu yok mu?

teşekkürler.

Yaylaya ikinci el bir lcd alacaksın ya da cihazı şimdi alıp başkası aktivasyon u yapacak.

• ben ilk defa kullanıcam digitürk.bu sene aldık bu aletle beraber seneye 500 değilde alet bizde olduğu için mesela 400 liraya filan yine 1 yıllık üyelik alabilecekmiyiz sizce? yada bu uydu cihazı 2.elde para edermi satmaya kalksak?
  • ariesnet kullanıcısına yanıt
    konu nerede karışıyor biliyor musun teknosa medimark bimeks alırken direk NX2 alıyor onlarda 269 (yeni 299 olmuş) satılan paket yok direk kod ile alım yapıyorlar. Next bayileri önce cihazı alıyor sonra kodu alıyor bu yüzden raflarında cihaz var ama kod olmadığı için hepsi nx1 kodlar gelince kod alımı yapacaklar nx2 olacak tabi büyük ihtimalle zamlı olacak. neticede teknosadan falan alanlar zaten ayrılmış kod olduğu için zam gelse de nextin sorumluluğunda geç de olsa aktivasyon yapılacaktır nextin bende insanları mağdur edeceğini düşünmüyorum. ama bugün ve sonrası satılacak cihazlarda satıcının önceden kodu almış olması gerekir düşüncem bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyl-t -- 22 Temmuz 2015; 18:21:15 >
  • Ürün yarın sabah saatlerinde teslim olacak bana..

Şimdiden next'e talep açayım mı ? eve gelip mi yapıyorlar herşeyi çağırayım yarın için?

Nereyi aramak lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: semamca_07

ben ilk defa kullanıcam digitürk.bu sene aldık bu aletle beraber seneye 500 değilde alet bizde olduğu için mesela 400 liraya filan yine 1 yıllık üyelik alabilecekmiyiz sizce? yada bu uydu cihazı 2.elde para edermi satmaya kalksak?

Sonunu düşünen kahraman olamazBu seneyi izledikte gelecek sene kaldı.En basit örneği seneye eski üye olacağın için teklif alırsın buna yakın yeni üyelik avantajlı olursa yenisini alırsın.Cihazida 50 tl ye satarsın birine.2 .el olarak.kimse almaz gerçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 22 Temmuz 2015; 18:21:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: semamca_07

ben ilk defa kullanıcam digitürk.bu sene aldık bu aletle beraber seneye 500 değilde alet bizde olduğu için mesela 400 liraya filan yine 1 yıllık üyelik alabilecekmiyiz sizce? yada bu uydu cihazı 2.elde para edermi satmaya kalksak?

Kampanyaları takip edeceksin. Kapatırım diyeceksin ve Başka arkadaşlara verilen teklifleri öğreneceksin. Zaten önümüzdeki sene yeni ihale olacak. Ayrıca bu sene maçlar başka platformlarla da paylasilabilinir. Katarlı grup Kendi kanalından dünyaya yayın yapabilir. Böyle olursa Server işin içine girebilir. V.b.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ariesnet -- 22 Temmuz 2015; 18:22:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Ürün yarın sabah saatlerinde teslim olacak bana..

Şimdiden next'e talep açayım mı ? eve gelip mi yapıyorlar herşeyi çağırayım yarın için?

Nereyi aramak lazım ?

az önce bir arkadaş yazmış şuan aktivasyon yapılmıyor diye çarşambaya gün vermişler
    4443666 aranacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyl-t -- 22 Temmuz 2015; 18:23:03 >
  • quote:

quote:

Nereyi aramak lazım ?

az önce bir arkadaş yazmış şuan aktivasyon yapılmıyor diye çarşambaya gün vermişler
    4443666 aranacak

Ben ürünü Morhipo'dan aldım hocam , onlardan almadım ki ? Muhtemelen bunu aktive ederler ?
  • blueman7 kullanıcısına yanıt
    güzel sözevet sonunu düşünen kahraman olamaz ama 50 lira bonusu 3 gün önce keriz gibi kaçırdık en azından onu kurtaralım sezon sonu
  • quote:

quote:

quote:

Nereyi aramak lazım ?

4443666 aranacak

Ben ürünü Morhipo'dan aldım hocam , onlardan almadım ki ? Muhtemelen bunu aktive ederler ?

Bu şey gibi oldu onlar sendikalı bende Harranlıyım.Hocam herkese aynı nerden aldığının önemi yok.

• quote:

konu nerede karışıyor biliyor musun teknosa medimark bimeks alırken direk NX2 alıyor onlarda 269 (yeni 299 olmuş) satılan paket yok direk kod ile alım yapıyorlar. Next bayileri önce cihazı alıyor sonra kodu alıyor bu yüzden raflarında cihaz var ama kod olmadığı için hepsi nx1 kodlar gelince kod alımı yapacaklar nx2 olacak tabi büyük ihtimalle zamlı olacak. neticede teknosadan falan alanlar zaten ayrılmış kod olduğu için zam gelse de nextin sorumluluğunda geç de olsa aktivasyon yapılacaktır nextin bende insanları mağdur edeceğini düşünmüyorum. ama bugün ve sonrası satılacak cihazlarda satıcının önceden kodu almış olması gerekir düşüncem bu

dostum nx1 seri nosu ile nx2 seri noları farklı. Yani sen 299 liralık cihazı alıp sampiyonlar paketi izleyemezsin. Next müşteri hizmetleri ile görüştüğüm de cihazın seri nosunu istiyoruz ve servisi yönlendiriyoruz dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ariesnet -- 22 Temmuz 2015; 18:31:05 >

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.