Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ürün teknosa da var gidip alabilirsiniz. İnternet üzerinden satış yok sadece. Teknosa ya gitmeden gideceğiniz şubeyi arayıp stok bilgisi alın sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

verirler hocam bende teknosadan aldim yarin gelicek cihaz arayan bi kac kisiye sali gunu kod gelicek denmis sonucta nextte musteriyi magdur durumda birakmaz merak etmeyin isterseniz yarin tekrar arayin nexti hatta suan teknosa da satis yok digi zam yapicak buyuk ihtimalle sali gunu nexte satisi durdurun demis olabilir cunku bimekste de yok gelisim avmde de

Ben mağazadan aldım. Şuan hala satışta 499 tl. Sizde mi aktifleştiremediniz

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    benim yarin gelicek hocam ben aktiflestirme icin aramadim arayanlar soyledi bu arada suan satista degil internetten uzerinden satis yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teen wolf -- 22 Temmuz 2015; 20:09:09 >
  • quote:

benim yarin gelicek hocam ben aktiflestirme icin aramadim arayanlar soyledi bu arada suan satista degil internetten uzerinden satis yok

Bakalım inşallah elimizde patlamaz. Strese girdim yemin ederim. Burası türkiye herşey beklenir yani. Bi hevesle gittim aldım suan üzüldüm yani. Next i arayınca bilgi alıcam bakalım ne diyicekler cok merak ediyorum. Bana bayiler tamamen kalktı dedi kod verilmicek dedi öyle olsa carsamba günü verilcek derlerdi. Bilmiyorum yani karışık bi durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

quote:

Bakalım inşallah elimizde patlamaz. Strese girdim yemin ederim. Burası türkiye herşey beklenir yani. Bi hevesle gittim aldım suan üzüldüm yani. Next i arayınca bilgi alıcam bakalım ne diyicekler cok merak ediyorum. Bana bayiler tamamen kalktı dedi kod verilmicek dedi öyle olsa carsamba günü verilcek derlerdi. Bilmiyorum yani karışık bi durum.

Hocam 100 tl lik cihazi 499 tl yemi kullandiracaklar size.Panik yapmayin aktif edilecek mecbur.Iade alirlar en kotu ihtimal.Ki aktive edilir emin olun.

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    bayileri bosverin yarin nexti arayin daha alipta aktif etmeyen kac kisi var hocam digi kodlari verir tekrar nexte

• quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

quote:

Hocam 100 tl lik cihazi 499 tl yemi kullandiracaklar size.Panik yapmayin aktif edilecek mecbur.Iade alirlar en kotu ihtimal.Ki aktive edilir emin olun.

İnşallah. Neler gördük yani şuan elimizde patlarsa hiç şaşırmam. Ama bakalım yarın next i arıyım. Bendede hiç şans yok arkadaş. İndirim kodunu kaçırdım. Şimdi bu tuhaf yani. Hayırlısıyla aktif etseydimde hd de yaptırıp rahata kavussaydım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 22 Temmuz 2015; 20:22:23 >

• Arkadaslar internete 1 gun kalması tüm aylar için geçerli olacakmı? Yoksa her ay 1 gun nette kalması mı gerek 5tl hd farkı vermek için? Kesin bilen biri bizi aydınlatsın lütfen. Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar benim led tv var. Uydu kendi icinde. Bu cihaz alinip baglanabilirmi? Icindeki uyduyu devre disi birakabiliyormuyuz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

Arkadaşlar ben cihazı direk servise götürüp kartı alıp sözleşme imzaladım. Daha sonra eve gelip digitürk ü arayıp kanalları açtırdım.yapmam gereken başka birşey var mı next i aramak gibi mesela

Yok hocam islemlerin bitmis nexti niye arayasin artik.

Hocam next in telefon numarası mesai saati dışı dedigi icin next bayilerini teker teker aradım. Hepsi bana bugun itibariyle kod verilmediğini kampanyanın bittiğini söyledi. Ee şimdi ne olucak bu cihaz elimdemi kaldı?

Kendileri satış yapamıyor. O yüzden öyle söylemişlerdir.yarin m. H. Arar konuşursun

• Sıkıntı olmaz uydu kablosunu alıcağın cihaza bağlar devam edersin

• Cihazın internete bağlı olması için sadece ethernet kablosunu takmamız yeterli mi? Yoksa cihazdan ekstra ayar yapmamıza gerek var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az evvel arkadaşım da aldı (Teknosa Carrefoursa Anadolu yakası.) İnternet satışı yok teknosa sitesinde silerizlerinde de dediği gibi. Bende dün almıştım teknosa mağazadan.bugun aktivasyon birkaç next bayisini aradım sifre olmadığı için aktivasyon yapamayiz dediler. Salı gelecekmiş.durumu next mh den teyit ettim. Adres ve cihaz seri no bıraktım. Salıdan sonra servis eve gelecek

• arkadaşlar ürün elimde şuanda bazı arkadaşlar salı günü başlayacak demiş aktivasyonlar, ben şimdi bir next yetkili servise gitsem kart taktırsam sözleşme imzalasam vs prosedürleri yerine getirsem salı günü sinyal yollayıp cihazı aktif etmelerini mi bekleyeceğim yoksa , next bayisine gitsemde şu anda hiç bir işlem yapmazlar mı ?

bu arada teknosadan alacaklar bulundugu mağazalar kısmında hangi mağazalarda varsa yazıyor ama internet satışı yok galiba şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamfetamin

Arkadaslar benim led tv var. Uydu kendi icinde. Bu cihaz alinip baglanabilirmi? Icindeki uyduyu devre disi birakabiliyormuyuz

Devre dışı bırakabilirsin servis yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

arkadaşlar ürün elimde şuanda bazı arkadaşlar salı günü başlayacak demiş aktivasyonlar, ben şimdi bir next yetkili servise gitsem kart taktırsam sözleşme imzalasam vs prosedürleri yerine getirsem salı günü sinyal yollayıp cihazı aktif etmelerini mi bekleyeceğim yoksa , next bayisine gitsemde şu anda hiç bir işlem yapmazlar mı ?

bu arada teknosadan alacaklar bulundugu mağazalar kısmında hangi mağazalarda varsa yazıyor ama internet satışı yok galiba şuan.

Direk servise gitme. Önce m. H. Ara kayıt yaptir

• Birde kıllınadığım şöyle de bir durum var. Benim 499 tl (+50 Tl bonus) ye Teknosadan aldığım ürün ambalajında Next nx 2014 yazmasına rağmen aile paketi ve 1 ay ligtv hediye diye yazıyor. Şampiyonlar paket, 1 yıl hediye ibaresi bulunmuyor. Alırken bu paketin içinde şampiyonlar paketi 1 yıl hediye olması lazım diyerek teknosa mh e danıştım. internette 499 tl ye satılan ürünle aynı ürün olduğunu teyit edince bende aldım.

Az once arkadaşım Acıadem carrefoursa dan almış (orda stok fazlaymış bu arada) 499 TL etiketli rafta farklı kutularda ürün olduğunu söyledi. Ancak hepsi 499 tl. Kutulardan 1 tanesi benim tarif ettiğim gibi diğerinde ise şampiyonlar paketi 1 yıl hediye diye yazıyormuş. Benim satın aldığım üründe farklılık olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supertwister -- 22 Temmuz 2015; 21:26:48 >
  • Ben de teknosadan ayni sekilde aldım nexti aradım en erken sali dedi aynı durumu sordum paket standart sorun olmaz dediler merak etme dostum

• Bjk bonus kredi kartim var. Teknosa kampanyasindan yararlanmam icin yapmam gereken bir sey var mi?

• Arkadaşlar resimdeki alet next cihazda çalışır mi?kablosuz icin

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.