Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.829
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam next butun bayılere mesaj atarken sizede atmış galiba herşeyden haberiniz var.İyi niyetle yazdığınızı biliyorum şakasına takılıyorum.Ama butun olaylara hakımsınız bayii gibi buda ayrı mevzu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 22 Temmuz 2015; 16:08:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

hocam next butun bayılere mesaj atarken sizede atmış galiba herşeyden haberiniz var.İyi niyetle yazdığınızı biliyorum şakasına takılıyorum.

bugün sabah bir adet daha alım için gittim karaköye telefonda rica minnet zor kod aldılar oda bir tane konudan bu şekilde haberdar oldum. neticede kılpayıda olsa bir cihaz da aktivasyon yaptırdım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyl-t

quote:

Orijinalden alıntı: ariesnet

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: supertwister

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: semamca_07

quote:

Orijinalden alıntı: No_FeaR2266

Beyler bi arkadasa alacaz ama bu urunu satan bi yer yokmu suan

n11.comda var 499 lira yeni üye olanlara 11 lira indirimle 488 e geliyor eğer cep telefonuna n11 uygulamasını yükleyip cepten sipariş verirsen 11 lira daha indirim yapıyor.ben beklicem 1 2 gün daha olmazsa bu şekilde alıcam.

internetden alırken nx2 kodunu isteyin açıkta kalmayın. ben satarım next açmak zorunda anlayışlı satıcılardan uzak durun.

Teknosadan satın aldığım ürün Next NX 2014 olarak geçiyor. 499 TL (50 tl bonus hediyeli) NX ile NX2 arasında bilmediğimiz bir fark mı var. Serviste yapılması gereken bir işlem mi olacak?

teknosadakiler kayıtlı sorun çıkmaz diğer yerlerdeki iki çeşit satıldığından nx2 kodu olması gerekir benim aldığım yer fatura üzerine yazmıştı.
    şuan yeni alacaklar için yazdım next mesaj atmış bayilere satış haftaya kadar durdurulmuş diye. şuan ürün alsanızda kod yoksa aktivasyonda sıkıntı çıkacaktır iki gün önce yazdım bu durumu alacaklar acele etsin diye

İnsanların kafasını karıştırma şampiyonlar paketi n2.

Digerinde bir ay bedava digiturk var sadece

Şampiyonlar paketi alan herkes n2 almış oluyor. Ürün ayni

http://next.com.tr/digiturk/

burda kafa karıştırmaya çalışmıyoruz tedbirli olsunlar diyoruz iki gündür yazıyorum acele etsinler aktivasyon için beklemeden yapsınlar diye benim ki acele edilmesi için bir çağrıydı
    next bütün bayilere mesaj atmış satış salı gününe kadar durdurulmuştur diye salı günü bekleyip göreceğiz hangi fiyatdan satılacak şimdiden nx1 paketine zam geldi

ben satın aldım geçen hafta teknosadan bekliyorum aktive için beklemeyim mi 3 ağustosta gitsem yapmak zorunda değiller mi...

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

n11.comda var 499 lira yeni üye olanlara 11 lira indirimle 488 e geliyor eğer cep telefonuna n11 uygulamasını yükleyip cepten sipariş verirsen 11 lira daha indirim yapıyor.ben beklicem 1 2 gün daha olmazsa bu şekilde alıcam.

internetden alırken nx2 kodunu isteyin açıkta kalmayın. ben satarım next açmak zorunda anlayışlı satıcılardan uzak durun.

Teknosadan satın aldığım ürün Next NX 2014 olarak geçiyor. 499 TL (50 tl bonus hediyeli) NX ile NX2 arasında bilmediğimiz bir fark mı var. Serviste yapılması gereken bir işlem mi olacak?

teknosadakiler kayıtlı sorun çıkmaz diğer yerlerdeki iki çeşit satıldığından nx2 kodu olması gerekir benim aldığım yer fatura üzerine yazmıştı.
    şuan yeni alacaklar için yazdım next mesaj atmış bayilere satış haftaya kadar durdurulmuş diye. şuan ürün alsanızda kod yoksa aktivasyonda sıkıntı çıkacaktır iki gün önce yazdım bu durumu alacaklar acele etsin diye

burda kafa karıştırmaya çalışmıyoruz tedbirli olsunlar diyoruz iki gündür yazıyorum acele etsinler aktivasyon için beklemeden yapsınlar diye benim ki acele edilmesi için bir çağrıydı
    next bütün bayilere mesaj atmış satış salı gününe kadar durdurulmuştur diye salı günü bekleyip göreceğiz hangi fiyatdan satılacak şimdiden nx1 paketine zam geldi

ben satın aldım geçen hafta teknosadan bekliyorum aktive için beklemeyim mi 3 ağustosta gitsem yapmak zorunda değiller mi...

bence bekleme hemen aktivasyon yaptır

• hyl-t H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun diyelim ozaman şanslısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Neyi bekleyeceksin hocam zaten kaç gün kalmış yaptır gitsin.İşin tüketici boyutunda tabiki yapmak zorundalar ama presödürle uğraşmadan yaptırın gitsin.

• quote:

öyle gözüküyor ama ligtv hd yapayım dedim 20tl istediler 15 bıraktılar yok iki kişi değişti telefonda dedim anlayana aktarıyorlar herhalde sonuç çıkamadı bana 4443666 aramamı söylüyorlar bakalım nasıl netilenecek
  • quote:

quote:

öyle gözüküyor ama ligtv hd yapayım dedim 20tl istediler 15 bıraktılar yok iki kişi değişti telefonda dedim anlayana aktarıyorlar herhalde sonuç çıkamadı bana 4443666 aramamı söylüyorlar bakalım nasıl netilenecek

Presödürü biliyorsunuz Hocam bir şekilde verecekler.Ücretsiz yada 5 TL alırsınız sizden umutluyum

• quote:

quote:

quote:

Presödürü biliyorsunuz Hocam bir şekilde verecekler.Ücretsiz yada 5 TL alırsınız sizden umutluyum

telefon yanımda bekliyorum:)

• Bu ürünü alınca 500 TL, üzerine sd yayın için 5x12 = 60 aktivasyon ücreti ile beraber 600 TL,

Hd yayın olursa 7,5 x 12= 90 aktivasyon ücreti, zıttı pırttı derken toplam 650 TL para ödenecek değil mi,

Bana çok cazip gelmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.E.C -- 25 Temmuz 2015; 11:43:34 >
  • Teknosa.com da kullanılmak üzere 55 x 2= 110 Tl lik çek içeren hesap 75 lira

iletişim PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altair34

stoklarında ürün bulunuyor 30 tl indirim çeki ile alabilirsiniz
    http://www.electrocenter.com.tr/Next-Minix-HD-Digiturk-NX-2014-Uydu-Alicisi,PR-163.html

n11 den tam sipariş verdim ürünü senin mesajı gördüm girdim siteye üye oldum 30 lira indirimi aldım ama taksitli satışta vade farkı uyguluyorlar 9 taksitle 516 ya geliyor.n11 de 11 tl yeni üye indirimiyle 488 tl yi 9 a vade farksız bölüyorlar.yani daha uyguna geliyor.almak isteyenler elini çabuk tutsun son 8 üründe benimle 7 oldu.biraz daha bekleyip alacaktım ama emin değilim biri zam gelecek diyor biri aktivasyon süresi geçecek diyor benimde kafam karıştı en iyisi bir an önce alıp bu dertten kurtulmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semamca_07 -- 22 Temmuz 2015; 16:49:41 >

• Az önce aktivasyonumu yaptırmış bulunmaktayım. Cihaz 1 gün internete bağlı kalacak sonra digi yi arayacağım. Çoğu gitti azı kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: magicbass

Az önce aktivasyonumu yaptırmış bulunmaktayım. Cihaz 1 gün internete bağlı kalacak sonra digi yi arayacağım. Çoğu gitti azı kaldı.

1 gün internete bağlı kalmazsa olmuyormu benim evde internet yok dükkanda var ama dükkanda da televizyon çanak filan yok nasıl olacak ? ne zor işmiş bu ya!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: geng

Bu ürünü alınca 500 TL, üzerine sd yayın için 5x12 = 60 aktivasyon ücreti ile beraber 600 TL,

Hd yayın olursa 7,5 x 12= 90 aktivasyon ücreti, zıttı pırttı derken toplam 650 TL para ödenecek değil mi,

Bana çok cazip gelmedi.

Hocam kampanyanın artık sonu geldi.Ay başında 385 tl+60 tl toplam 445 tl ye alanlar oldu.Puan kampanyaları felan vardı.Ben mesela 385 tl ye herşeyiyle aldım kampanya vardı.Cihazda senin olacağını varsayarsak gayet iyi kampanyaydı.Belki şuan cazibiyeti yok görünüyor ama digitürk teklifleride pek cazip değil 500 550 tl den aşağı vermiyor yeni üyelere aynı şartları.2 gün öncesine kadar en kötü 450 tl +60 tl hd bedeliyle alınıyordu.Cihazda sizin oluyor.510 TL ye digitürk teklifi alan görmedim ben yeni üye.

• Next in sitesinden satisi kaldırmışlar. Sanirim zam gelecek. Müşteri hizmetlerini aradım 3 Ağustos A kadar aktivasyon yaparız dedi. Cihazı alanlar için problem yok

• quote:

quote:

Bir gün cihaz internette kalsın. Sistem cihazın internete bağlı gördüğünde 5 tl ye hd olacak. Zaten daha maçlar başlamadı. Başlayınca hd ye geçersin

• Tüm next bayilerinde stok var stokta sorun yok sorun aktivasyon için gerekli kodda onada digitürk zam yapacağı için satış durdurulmuş ancak alanlar tabiki mağdur edilmeyecektir mutlaka, tüketici hakları var şikayet edilir. zammı satan bayi yada satıcı cebinden karşılamak zorunda kalacaktır bence yada kodu önceden almıştır elinde vardır bu bayiye yada satıcıya sorarak ürün alınmalı derim.
  • quote:

quote:

quote:

Bir gün cihaz internette kalsın. Sistem cihazın internete bağlı gördüğünde 5 tl ye hd olacak. Zaten daha maçlar başlamadı. Başlayınca hd ye geçersin

sabah takar takmaz interneti bağladım yarım gün kaldı ama sorun telefon açtığımda üç kişi ile görüştüm olmadı netxi aradım durumu anlattım aramalarını bekleyeceğim

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.