Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Orijinalden alıntı: hyl-t

quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Ürün yarın sabah saatlerinde teslim olacak bana..

Şimdiden next'e talep açayım mı ? eve gelip mi yapıyorlar herşeyi çağırayım yarın için?

Nereyi aramak lazım ?

az önce bir arkadaş yazmış şuan aktivasyon yapılmıyor diye çarşambaya gün vermişler
    4443666 aranacak

Ben ürünü Morhipo'dan aldım hocam , onlardan almadım ki ? Muhtemelen bunu aktive ederler ?

Bu şey gibi oldu onlar sendikalı bende Harranlıyım.Hocam herkese aynı nerden aldığının önemi yok.

İllaki aktif ederler herhalde ?

• Senceru kullanıcısına yanıt
    Hocam siz yine şansınızı deneyin ama eninde sonunda aktive edecekler mecbur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam siz yine şansınızı deneyin ama eninde sonunda aktive edecekler mecbur

Kargoda cihaz yarın bir gelsinde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ariesnet

quote:

konu nerede karışıyor biliyor musun teknosa medimark bimeks alırken direk NX2 alıyor onlarda 269 (yeni 299 olmuş) satılan paket yok direk kod ile alım yapıyorlar. Next bayileri önce cihazı alıyor sonra kodu alıyor bu yüzden raflarında cihaz var ama kod olmadığı için hepsi nx1 kodlar gelince kod alımı yapacaklar nx2 olacak tabi büyük ihtimalle zamlı olacak. neticede teknosadan falan alanlar zaten ayrılmış kod olduğu için zam gelse de nextin sorumluluğunda geç de olsa aktivasyon yapılacaktır nextin bende insanları mağdur edeceğini düşünmüyorum. ama bugün ve sonrası satılacak cihazlarda satıcının önceden kodu almış olması gerekir düşüncem bu

dostum nx1 seri nosu ile nx2 seri noları farklı. Yani sen 299 liralık cihazı alıp sampiyonlar paketi izleyemedim. Next müşteri hizmetleri ile görüştüğüm de cihazın seri nosunu istiyoruz ve servisi yönlendiriyoruz dedi

aynı şeyi söylediğimizin farkında mısın. teknosa bimeks gibi mağazalar nx2 aldığından seri numaraları nexte kayıtlıdır benim dediğimle aynı. ama sabah gittim direk bayiden aldım 30 cihaz arasından bir cihaz aldı yükledi nexti aradı kod istedi, farklı konuşmuyoruz.

• Demek ki servisten cihazı almıyoruz.

Diğer satış noktalarindan alanlar için problem yok. Onların seri numaralarına kodlar tanımlı olacak.

• Cihazı teknosaya gidip aldım aktivasyon için next bayine gitsem hemen yaparlar mı?

• Arkadaşlar ben cihazı direk servise götürüp kartı alıp sözleşme imzaladım. Daha sonra eve gelip digitürk ü arayıp kanalları açtırdım.yapmam gereken başka birşey var mı next i aramak gibi mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Cihazı teknosaya gidip aldım aktivasyon için next bayine gitsem hemen yaparlar mı?

Önce next müşteri hizmetlerini ara kayıt oluştur. Sonra servisi ara

• Arkadaslar cihazi aldim, aktivasyon yapildi, kanallar acildi ancak kalite SD kalitesinde.

1 gun bekledim internete bagladim cihazi, sonra digiturku aradim HD yapmak icin. Benden 15 lira istediler. Boyle sacmalik olamaz

5 liraya halledenler nasil yapti paylasabikir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fearless

Arkadaslar cihazi aldim, aktivasyon yapildi, kanallar acildi ancak kalite SD kalitesinde.

1 gun bekledim internete bagladim cihazi, sonra digiturku aradim HD yapmak icin. Benden 15 lira istediler. Boyle sacmalik olamaz

Digiturk u aradığın saati ve konuştuğun kişinin adı soyadını al next i ara.

• lig tv 2 ve lig tv 3 , lig tv'den çok daha kaliteli duruyor (sd olarak). bence lig tv de 2 ve 3 gibi olsaydı hd'ye gerek kalmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

Arkadaşlar ben cihazı direk servise götürüp kartı alıp sözleşme imzaladım. Daha sonra eve gelip digitürk ü arayıp kanalları açtırdım.yapmam gereken başka birşey var mı next i aramak gibi mesela

Yok hocam islemlerin bitmis nexti niye arayasin artik.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

Arkadaşlar ben cihazı direk servise götürüp kartı alıp sözleşme imzaladım. Daha sonra eve gelip digitürk ü arayıp kanalları açtırdım.yapmam gereken başka birşey var mı next i aramak gibi mesela

Yok hocam islemlerin bitmis nexti niye arayasin artik.

Hocam next in telefon numarası mesai saati dışı dedigi icin next bayilerini teker teker aradım. Hepsi bana bugun itibariyle kod verilmediğini kampanyanın bittiğini söyledi. Ee şimdi ne olucak bu cihaz elimdemi kaldı?

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    ürünü nerden aldiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

ürünü nerden aldiniz?

Teknosa

tm hocam sorun yok o zaman salı gününe yeni kodlar verilcekmis carsamba günü acarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

tm hocam sorun yok o zaman salı gününe yeni kodlar verilcekmis carsamba günü acarlar

Hocam ya verilmezse

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fearless

Arkadaslar cihazi aldim, aktivasyon yapildi, kanallar acildi ancak kalite SD kalitesinde.

Digiturk u aradığın saati ve konuştuğun kişinin adı soyadını al next i ara.

Tesekkurler cevap icin.

Bir daha aradil digiyi. Next teki arkadas bana 5 TL ye HD yapabilecegimi soyledi filan dedim. Inceliyorum dedi evet 5 liraya HD yapabiliriz dedi kaydi aldi.

Ilk aradigimda da 15 TL geciriyorlardi

Ek olarak, belgesel kanallari da HD degil. Bunlari da HD yapabilir miyiz dedim. Belgesellerin HD yayini yok malesef filan dedi gecistirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearless -- 22 Temmuz 2015; 19:49:24 >

verirler hocam bende teknosadan aldim yarin gelicek cihaz arayan bi kac kisiye sali gunu kod gelicek denmis sonucta nextte musteriyi magdur durumda birakmaz merak etmeyin isterseniz yarin tekrar arayin nexti hatta suan teknosa da satis yok digi zam yapicak buyuk ihtimalle sali gunu nexte satisi durdurun demis olabilir cunku bimekste de yok gelisim avmde de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teen wolf -- 22 Temmuz 2015; 19:52:28 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun diyelim ozaman şanslısınız

öyle gözüküyor ama ligtv hd yapayım dedim 20tl istediler 15 bıraktılar yok iki kişi değişti telefonda dedim anlayana aktarıyorlar herhalde sonuç çıkamadı bana 4443666 aramamı söylüyorlar bakalım nasıl netilenecek

Bir gün cihaz internette kalsın. Sistem cihazın internete bağlı gördüğünde 5 tl ye hd olacak. Zaten daha maçlar başlamadı. Başlayınca hd ye geçersin

sabah takar takmaz interneti bağladım yarım gün kaldı ama sorun telefon açtığımda üç kişi ile görüştüm olmadı netxi aradım durumu anlattım aramalarını bekleyeceğim

Yarım gün neden bırakıyorsun. En az bir gün kalmalı. Hatta surekli kalmalı. Diyelim internette kaldığından 5 lira ödedin sonraki ay çıkardın 7.5 lira olacak. Sistem internette görmezse faydalanamiyorsun

usb wifi ile bağladım çıkarmam ama şansımı denemek istedim daha henüz aramadılar bende acele etmiyorum bekliyorum.

usb wifi ben de taktım ama ayarlarını bulamadım
    tık yok

menü digitürk portal da kablosuz ağ yazıyor orada ağ ismimi buldum ok şifre menüsü geldi hepsi bu kadar zorluk yaşamadım acaba taktığını zwifi uyumsuz olabilirmi. Ben next wifi taktım

Menü de Dijiturk portal yok bende 😃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.