Şimdi Ara

Digitürk mü, Dsmart mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
9.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece film, f1, belgesel ve avrupa maçları için bir paket almak istiyorum. Bana Dsmart daha fırsatlı geldi. Ilk defa böyle bir üyelik yapacağım. Hicbir bilgim yok. Yardımcı olur musunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Film ve avrupa maçları için digitürk tabikide.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Arasındaki fark nedir ? Ben baktığımda Dsmart ta daha çok kanal artı daha ucuz görünüyor.

• Film olarak digitürkten biraz gerideler filmleri çok kaliteli değil ama vasat da denemez. Spor konusunda zaten leş
  • kesinlikle digitürk. Daha pahalı d smarttan ama daha kaliteli içerikler var. Ayrıca Avrupa Maçları için d smartta sadece Premier lig var diğerleri digitürkte. Film içinse çoğu şirketin ilk gösterim hakkı digitürkte. Ayrıca bein connectte sigara hariç sansür yok. keyifle izlersiniz.
  • Bildirimi yeni gördüm. Önerilerinizi dikkate alacağım. Teşekkürler.

• Dsmart filmde digiturkten cok geride.kalitali film yok gibi birsey.uzak durun.

• digitürk derim. Filmleri, dizileri kaliteli. Dilediğin yerde izleme şeysi olan beinconnectte iyi bir artısı.

ama pahalı işte
  • Salon da Dsmart mega paket odamda ise Digitürk en üst paket var. Görüntü kalitesi ve HD kanal sayısı olarak dsmart kesinlikle daha iyi. Spor kanalları ile işiniz yoksa digitürk almanın hiçbir anlamı yok ve fiyatlarıda daha yüksek zaten. Az önce 25₺ ye mega paket 24 ay taahhüt yaptım dsmart ile yola devam.

• hocam sadece maç ile kıyaslamayın film kalitesi olarak bakarsak digitürk önde. Dizi zaten öyle. Game of Thrones, Westworld gibi diziler sadece digitürkte. Birde Digitürk tüm kutular internete bağlanabiliyorken, d smartta sadece plus kutular bağlanıyor diye biliyorum değişmediyse. O da ekstra ücret ve bence büyük eksiklik. Ama D smart görüntü kalitesi kesinlikle daha iyi, bence tek artısı o ve ekstra birkaç belgesel kanalı.
  • Hiç biri. Futbol izlemiyorsan hiç biri. Film ve belgesel için Netflix. Belgesel ve yeşilçam filmleri için YouTube. Bazı özel diziler içinde Premier. Bunları yaparsan hem daha az para verirsin hemde daha ucuz olur.
    Ayrıca akıllı televizyonun yoksa Apple TV alabilir ve ulusal kanallarıda izleyebilirsin.
    Artık eski ve tarih olmuş platformları kullanmayın.
  • digitürk tabi futbol izliyorsan
  • VatooVatoo kullanıcısına yanıt
    Eski ama yazayım dediğin olaylan uğraşılmaz.
  • verdiğiniz para ile digitürkten çöp alamazsınız. 10 tl den full paket alanlar var dsmarttan. Sadece f1 veya eurosport, primier lig ve bir kaç film kanalı için + dsmart go da var aynı şekilde.
    10 -12 tl ye veya 20 tl olsun digitürkden ne alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.