Şimdi Ara

Türksat mı Eutelsat mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
9.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5-6 yıldır Digitürk abonesiyim, sporextra ve belgesel paketlerimde var, aynısından yan oda aboneliğim de var.
    İlk günden beridir Türksattan izliyorduk, 4a uydusuna geçildiği gün kanallar kaybolmuştu, kolay kurulumla 20 30 kanal falan bulabiliyordum.
    Birde Eutelsat ı deneyeyim dedim ve kolay kurulumdan Eutelsat araması yaptırdım, şu an 218 kanalla Eutelsat kullanmaya devam ediyorum ama bir kaybım oluyor mu merak ediyorum.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Türksat mı Eutelsat mı: Digitürk Kolay Kurulum için Hangisini Seçmelisin?

Ev eğlencenizi Digitürk ile üst seviyeye çıkarırken, uydu yayın sağlayıcısı seçiminiz önemlidir. İki ana seçenek mevcuttur: Türksat ve Eutelsat. Bu metin, her birinin özelliklerini ve hangi seçeneğin sizin için doğru olabileceğini belirlemenize yardımcı olacaktır.

Eutelsat Nedir?

Eutelsat, Avrupa merkezli bir uydu operatörüdür. Türkiye'de 10° Doğu ve 7° Doğu yörüngesi olmak üzere iki uydu konumuna sahiptir. Bu uydu konumları, Türkiye'nin büyük bölümünü kapsamaktadır.

Eutelsat Kurulumu

Eutelsat kurulumu, uydu çanağının 10° Doğu veya 7° Doğu yörüngesine yönlendirilmesini içerir. Kurulum, teknik bilgi ve özel ekipman gerektirir. Bazı durumlarda, profesyonel bir kurulum hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

TürkSat

TürkSat, Türkiye'nin ulusal uydu operatörüdür. 42° Doğu yörüngesinde bulunan uydusu, Türkiye'yi tamamen kapsamaktadır. Bu geniş kapsam, ülkenin en ücra köşelerinde bile uydu yayınına erişmenizi sağlar.

Digitürk Kolay Kurulum

Digitürk Kolay Kurulum hizmeti, Türksat uydusunu kullandığı için Türksat uydu alıcısı sahibiyseniz, kurulum süreci hızlı ve kolaydır. Uydu çanağını ayarlayarak ve alıcıyı bağlayarak hemen Digitürk yayınlarını izlemeye başlayabilirsiniz.

Hangisi Senin İçin Doğru?

Seçiminizi yaparken aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurmalısın:

• Kapsam: Türksat, Türkiye'yi tamamen kapsarken, Eutelsat'ın kapsamı daha sınırlıdır.
    • Kurulum Kolaylığı: Digitürk Kolay Kurulum, Türksat alıcıları için hızlı ve kolay bir kurulum sunar.
    • Kanal Seçenekleri: Her iki uydu sağlayıcısı da çeşitli kanal seçenekleri sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun kanalları sağlayan sağlayıcıyı araştırmanızı tavsiye ederiz.

Özel gereksinimlerinizi ve tercihlerinizi göz önünde bulundurarak Türksat ve Eutelsat'ı karşılaştırabilir ve senin için en iyi seçeneği belirleyebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • onder804 kullanıcısına yanıt
    Yan odalı üyelik sistemi Turksatta yok yalnız yan oda üyeliği varsa Eutelsat abonesisinizdir zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayallah beni kendimden şüpheye düşürdünüz oysaki defalarca Türksat üzerinden kolay kurulum yaptığıma emindim.
    Hem öyle olsa 4a ya geçişten etkilenmemem gerekmezmiydi?
  • onder804 kullanıcısına yanıt
    Eutelsat üyeliği varken Turksat kolay kurulum yaparsanız digiturke ait özel kanallari bulursunuz paketinizde de varsa izlersiniz.Online isleme girip bakin Turksatta ayrı belgesel paketi yok giriş paketine dahil belgesel paketi Türksat için. Eğer ayrı belgesel paketi varsa Eutelsattasinizdir.
    Yada mh fen teyit ettirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eutelsat üyeliğini tek geçerim. Gerçek Digiturk Eutelsat'tır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.