Şimdi Ara

Digiturk Modül (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.143
Cevap
45
Favori
152.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hayırlı günler. ailenin yıldızı paketi modül üyelğinizin üzerine sporun yıldızı paketi tanımlatmışsınız doğrumu acaba. Bende müşteri hizmetlerine sordum ailenin yıldızı paketi modül üyelik üzerine sporun yıldızı paketi tanımlatabilir miyim diye olmaz dediler birşey yapmam lazım mı acaba nasıl yapabilirim.
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/145088899

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Digitürk online işlemlerden şikayet talebi oluşturun.2-3 güne geri dönüş yapıyorlar.Farklı bir birimden yetkili bir kişi seni arayacak.Arayan kişi paket güncellemesini yapıyor.

• matsipik M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Hayırlı olsun. Sıkıntı olursa btk üzerinden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın yardımcı olurlar umarım.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Bende aldım bugün. Fiyatı uygun. Acaba modül yerine kutu kurulumu yaptırsak kalite anlamında bir sıkıntı olurmu? Bilginiz varmı? Hangisini tavsiye edersiniz siz?
  • The Compass T kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Çok fazla sıkıntı olmaz. Zaten modül yoksa kutu veriliyor. Humax 9506 öneririm sıkıntı yaşamazsınız.

• Digitürk aman modül vermesin bu çağda engellesin, yoksa kaçak izlerler falan, kurum çok çok büyük zararlar eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar digitürk arçelik üzerinden sporun yıldızı pakaetini satın aldım fakat modüllü kurulum talep etmeme rağmen kutu teklifi veriyorlar bir önceki yıllarda modül alan arkadaşların hali hazırda kullandığını yeni üyeliklerde artık modül verilmediği söylüyor 2 kere kurulum iptal etmeme rağmen yinede modül vermiyorlar bu konu hakkında ne yapmam gerek veya forumda kullanılmayan modl olan arkadaşımız satmayı düşünüyorsa benimle iletişime geçebilir
  • emreyk60 E kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Satın alsanız bile çalışmaz eşleştirme üzerinden çalışıyor çünkü.

BTK üzerinden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın modül isteyin başka yolu yok

• Arkadaşlar merhabalar modül ailenin yıldızı almıştım şimdi onlineişlemlerden 1 yıllık sporun yıldızına abone olmak istiyorum 2 ay%50 139 tl aylık görünüyor.Müşteri hizmetleriyle görüşsek daha uygun alabilirmiyiz.Yoksa hiç uğraşmadan burdan alsam mı bilemedim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kağnıcıoğluteknoloji38 -- 10 Eylül 2020; 11:28:2 >
  • merhaba arkadaşlar benim maçla falan işim yok evdekiler iki gelgesel iki yemek kanalı izlese yeter bunu modülle haldemem mi yaşlılar kullanacak nasıl alabilirim bu modülü yolu var mı

• CI modül kalkti mi digiturkten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorky

CI modül kalkti mi digiturkten?

Modüllü üyeler devam ediyor. Arçelik, Beko sıkı takip et yada bayileri ara modül için.

Saygılar

• Arkadaşlar merhaba. Hali hazırda sporun yıldızı paketini modüllü üyelik kullanıyorum. Taahhütüm 2 Eylül'de sona eriyor. Yenileme için Digiturk MH ile görüşme yaptığımızda modülden dolayı üyelik yenileyemediklerini, sistemden aktif hale getirilemediğini ve bu nedenle kutuya geçiş yapmam gerektiğini söylediler.

Benim gibi modüllü üyelik kullanıp da yakın zamanda sporun yıldızı paketini bir şekilde modülü kaptırmadan yeniletebilen var mı? Varsa nasıl bir yol izledi açıklayabilirse çok sevinirim.

Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Arkadaşlar merhaba. Hali hazırda sporun yıldızı paketini modüllü üyelik kullanıyorum. Taahhütüm 2 Eylül'de sona eriyor. Yenileme için Digiturk MH ile görüşme yaptığımızda modülden dolayı üyelik yenileyemediklerini, sistemden aktif hale getirilemediğini ve bu nedenle kutuya geçiş yapmam gerektiğini söylediler.

Benim gibi modüllü üyelik kullanıp da yakın zamanda sporun yıldızı paketini bir şekilde modülü kaptırmadan yeniletebilen var mı? Varsa nasıl bir yol izledi açıklayabilirse çok sevinirim.

Selamlar

Benim de 31 ağustostu. İlk teklifi onlar yaptılar. ikinci aramada kabul ettim teklifi. Bu sefer de modülden dolayı kampanyayı aktifleştiremiyoruz dediler.talep oluşturdular. sonra ben aradım, kutu alın dediler. kabul etmedim, üçüncü aramada çözdüler sorunu. modüllü üyelik ile devam ediyorum sporun yıldızı paketine

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

Benim de 31 ağustostu. İlk teklifi onlar yaptılar. ikinci aramada kabul ettim teklifi. Bu sefer de modülden dolayı kampanyayı aktifleştiremiyoruz dediler.talep oluşturdular. sonra ben aradım, kutu alın dediler. kabul etmedim, üçüncü aramada çözdüler sorunu. modüllü üyelik ile devam ediyorum sporun yıldızı paketine

Alıntıları Göster

Öncelikle hayırlı olsun Digitürk yenilemişsiniz. Bende modül kullanıyorum ve malum yenileme sporlu paketlere modüle sıkıntı. Madem ki siz başardınız üye numaranızı verme şansınız var mıdır bende yenileme yapacağım. En azından referans olur.

Saygılar

• universteli U kullanıcısına yanıt
    pm attım

• Teşekkürler

Saygılar

• ydn06 kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Benimde yenilemediler illegal yayın yaparmışım taraftar paketi verin dedim yine olmaz demekki fenerbahçe ve Adanademirspor taraftarlarını herhafta cafede toplucam para kazanıcam buradan böyle bir şey olabilirmi? ne kar kalıcak bana anlamadım,taaa cine5 lerden beri paramı öder izlerdim ilk kez bitti bu sene maç falan yok artık....

• universteli U kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Sizde yenilerinizmi referans verince...

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.