Şimdi Ara

Digiturk Modül (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.143
Cevap
45
Favori
153.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Uyum problemi teknik olarak olmuyor fakat bazen teknik servis arçelik dışında olmaz deyip kurulum yapmıyor.

Tv ile eşleştirme oluyor bu yüzden her yerde izlemek mümkün olmayabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • universteli U kullanıcısına yanıt
    Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    BTK şikayetim üzerine Digitürk'ten aradılar ve şikayetinizi aldık şeklinde giriş yaptılar.

Beyefendinin telefonda ilettiği güvenlik sebebiyle kesinlikle bu şekilde spor paketini modül olarak veremedikleri yönünde. Arçeliğin hatası vardır, Arçelik ile görüşebilirsiniz diyorlar. Ben de sizin de bileceğiniz üzere Arçelik'in Digitürk'ün haberi olmadan bu şekilde modüllü bir şekilde satış yapamayacağını söyleyince evet haklısınız ama detayları belki Arçelik belirtmemiş olabilir falan diyorlar. Hiçbir şekilde modül ile spor paketini sağlayamayacaklarını belirtiyorlar.

Ancak BTK üzerinden resmi olarak cevap dönüşü olmadı. Sizce BTK üzerinden farklı sonuç alma olasılığım mevcut mudur yoksa yapacak bir şey yok diyip havlu mu atayım ?
  • fener16 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Maalesef servis kendi kuruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinalyus

BTK şikayetim üzerine Digitürk'ten aradılar ve şikayetinizi aldık şeklinde giriş yaptılar.

Beyefendinin telefonda ilettiği güvenlik sebebiyle kesinlikle bu şekilde spor paketini modül olarak veremedikleri yönünde. Arçeliğin hatası vardır, Arçelik ile görüşebilirsiniz diyorlar. Ben de sizin de bileceğiniz üzere Arçelik'in Digitürk'ün haberi olmadan bu şekilde modüllü bir şekilde satış yapamayacağını söyleyince evet haklısınız ama detayları belki Arçelik belirtmemiş olabilir falan diyorlar. Hiçbir şekilde modül ile spor paketini sağlayamayacaklarını belirtiyorlar.

Ancak BTK üzerinden resmi olarak cevap dönüşü olmadı. Sizce BTK üzerinden farklı sonuç alma olasılığım mevcut mudur yoksa yapacak bir şey yok diyip havlu mu atayım ?
    Sen BTK yazısını bekle ve yine sıkıştır. Eğer spor paketi tanımlamazlarsa sen modülü yine al ve kurdur. O zaman B planına geçeriz. Modül, kanallar açık vaziyette elinde olsun.

Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• universteli U kullanıcısına yanıt
    Digiturk Modül

Maalesef BTK yoluyla da bir çözüme ulaşamadım. Bundan sonra üşenmesem tüketici heyeti ile söke söke alırım o modülü ama Türkiye'de maalesef firmaların kasten izlediği yöntem de bu sanırım; müşteriden hem para al hem bezdirene kadar hak ettiği/vaad ettiğin hizmeti verme.
  • Marjinalyus kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Sizin adınıza üzüldüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinalyus

Maalesef BTK yoluyla da bir çözüme ulaşamadım. Bundan sonra üşenmesem tüketici heyeti ile söke söke alırım o modülü ama Türkiye'de maalesef firmaların kasten izlediği yöntem de bu sanırım; müşteriden hem para al hem bezdirene kadar hak ettiği/vaad ettiğin hizmeti verme.
    Spor açık olmadan dahi olsa modülü mutlaka al ki sanırım sana bunu teklif etmişlerdi. Önce modülü al, kanalları açtır. Benim bir tanıdık var onunla konuşucam ayrıca icap ederse diğer forumdan da destek alırız. Çünkü orada üyeliğini spor dahil kısa süre önce yenileyenler var ama önce bunu yap.İnşallah Rabbim tez vakitte nasip edecek.

Saygılar

• Ya kardeşim artık bıktım yeter yahu. Devlet şu olaya el atmalı. Bir şekilde abone olduk, üyelik aldık. Üyeliği alırken hanımefendiye sorudum turksat var şu an bende ama Eutelsat kullanmak istiyorum daha sonra sıkıntı olmaz değil mi dedim. Yok beyfendi herhangi bir sorun olmaz Eutelsat'a da geçiş yapabilirsiniz dedi. Gelen bayiye de aynı şekilde sordum. Geçersiniz sorun olmaz dediler. Şimdi Eutelsat'a geçiş yapmak istiyorum "dizi paketiniz" iptal olur diyorlar. Ya kardeşim bu kadar rezil bir firma olabilir mi? Her yerden kuruş para koparmaya çalışılır mı? Ya bu milletle sizin ne alıp veremediğiniz var? Parasını peşin ödemişim paketin neymiş o Turksat için geçerliymiş Eutelsat'a geçerseniz aylık ek 15 tl para verecekmişim. E o zaman benim 200 TL paket param ne olacak. Yanacak Mert Bey.

Almayın kardeşim kullanmayın. Rezil bir firma. Bunları gelen müşteriyi sömürebildiğiniz kadar sömürün diye eğitiyorlar. 200 TL'ye 5 dakikada hiç edecekler neden çünkü Eutelsat'a çeviriyoruz. Aynı kanal ama olsun o kampanya orada.

Alırken de Mert Bey bakın Eutelsat'a geçerseniz paket iptal olur demiyor. Öyle bakakalıyorsunuz.

• Modül kullanan arkadaşlar bu modül evde tek televizyondamı kullanılıyor yoksa çıkartıp başka televizyona takabilirmiyiz? Birde artıları eksileri neler paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.
  • jeosem J kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Modül sayesinde kutu kumanda kalabalığı yok direk kendi tvnin üzerinden kontrol edebilirsiniz. Kanal sıralamanızı yapabilirsiniz. Ayrıca kullandığınız tv ye göre kutudan daha iyi görüntü kalitesi daha iyi olur.

Eşleştirme olduğu için diğer tv lerde sıkıntı olabilir.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    hocam modül takılıyken uydu/modül arasında geçiş yapabiliyor muyuz mesela play station/tv arasında geçiş yapar gibi?

• nightmare777 N kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Uydu modül derken zaten modül uydu üzerinden oluyor uydu-alicisi yoksa modül çalışmaz.

• Arkadaşlar 25/07/2020 tarihinde Arçelik mağazasından aldığım Modüllü Aile +Dizi Paketi şifresini aynı gün müşteri hizmetlerinde tanımladım ve ısrarla Cı Modül istediğimi belirttim karşıdaki kişinin elinizdeki kutunun sizden alınıp modül kurulumu yapılacağını söyledi şimdi aramışlar yeni şifre tanımlanmış kutulu üyeliği iptal edin yeni üyelikle modüllü şifre alın modül getirelim diyorlar.Mevcut paketine modüllü şifre tanımlayıp modül alan var mı? Tam bir rezalet Digiturk pişmanlıktır ,ne yapacağımı şaşırdım ...
  • smolwarf S kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende sizin aldığınız şifreden aldım ama modül kurmuyorlar mevcut paketinizi iptal edin yeni kurulumda modül verelim diyorlar, siz yeni abone olup mu aldınız, yoksa mevcut kutunuz vardı onamı tanımlayıp modülle değiştiler, yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • jeosem J kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin yardımcı olurlar

• Selamlar

Eutelsat uydudan iztv ve ona bağlı kanalların yayaini gitti . TV de Universal frekanslar tanımlı . Acaba iztv'nin frekansı nedir ?

Teşekkürler

• Arkadaşlar merhabalar eutelsat modül üyeliği kullanıyorum.
    Beyaz tv s sport netional geographic wild discovery channel bein iz d max kanallarım gitti.Frekanslar mı değişti acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kağnıcıoğluteknoloji38 -- 11 Ağustos 2020; 14:24:40 >
  • İz Tv nin yeni frekansındaki MDU-4 Lnb karşılığı nedir arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kağnıcıoğluteknoloji38

Arkadaşlar merhabalar eutelsat modül üyeliği kullanıyorum.
    Beyaz tv s sport netional geographic wild discovery channel bein iz d max kanallarım gitti.Frekanslar mı değişti acaba?
    11213 V 30000

• quote:

Orijinalden alıntı: ezaman

Selamlar

Eutelsat uydudan iztv ve ona bağlı kanalların yayaini gitti . TV de Universal frekanslar tanımlı . Acaba iztv'nin frekansı nedir ?

Teşekkürler
    11213 V 30000

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.