Şimdi Ara

Digiturk Modül (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.143
Cevap
45
Favori
152.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Evet doğrudur hocam. İzleyebilirsiniz.
    benim lg tvm var. modul alıp izleyebilirmiyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amonRa kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Teknik olarak evet. Fakat bazı servisler işi bilmediği için kurulum yapamıyor veya sadece Arçelik tv'ye geçerli deyip geçiştiriyor. Kısacası servisin iş bilmesi lazım. Yoksa her türlü izlersiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam,

Teknik olarak evet. Fakat bazı servisler işi bilmediği için kurulum yapamıyor veya sadece Arçelik tv'ye geçerli deyip geçiştiriyor. Kısacası servisin iş bilmesi lazım. Yoksa her türlü izlersiniz.
    emin olmam lazım, alıp kullanamazsam problem olur

digiturk’un kendisi neden bu konuda açıklama yapmıyor ? ya da onlarla görüşürsem?

• amonRa kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Onlar bu konuda çok bilgisiz. Daha modül nedir bilmeyen servis var.

• kampanyadan haberi olmayan arçelik yetkili satıcıları bile var :)

• fgurses kullanıcısına yanıt
    Oda bişey mi canlı canlı mümkün diye gösteriyorlar bazen modül yayınını adamlar hala inanmıyor.

Burada sıkıntı digiturk ün modül satışını direkt kendisi paket sistemi içerisinde kabul etmemesi.

• quote:

Oda bişey mi canlı canlı mümkün diye gösteriyorlar bazen modül yayınını adamlar hala inanmıyor.

Burada sıkıntı digiturk ün modül satışını direkt kendisi paket sistemi içerisinde kabul etmemesi.
    Eskiden şifreli maçlar yüzünden modülü kaldırmışlardı şimdi tekrar arçelik tv lerle satışa çıkarılmış bu durumda demekki şifre işini bir şekilde çözüme kavuşturdular. Hocam siz konu hakkında bilgilisiniz o nedenle sormak isterim. Bende Gigablue UHD uydu alıcı var çift modüllü, şimdi birinde dsmart takılı diğerine bu modülü taksam sorunsuz izlermiyim? TV Samsung bu arada..

Ekleme : Eski üyeyim eski üyelerde olmuyormuş sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Renovatio -- 21 Mart 2019; 13:16:46 >
  • Di Renovatio kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Sorunsuz izlersiniz sıkıntı olmaz. Servis işten anlasın yeterli.

• Slm bir arkadaşa arçelik kampanya şifresi aldım n11 'den pazartesi kuruluma gelecekler vu uno 4k var lg 49uf8570 tv var sorunsuz kullanabilir mi birde dsmart var onb çift çıkış 1 kablo daha çektirip tv ye takacak tv de dsmart vu uno 4k digiturk bu şekilde bir sorun çıkarır mı teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam,

Sıkıntı olmaz. Kullanabilirsiniz.

• 1 ay önce Arçelik bayisinden 2 taksitle elden aldim. (200 TL)

Bayide başka kalmadı, servis geldi 15 dakikada kurdu gitti.

Sorunsuz izliyorum. Lig tv açık ama 4K olanı kapali.

Sony tv kendi dahili uydusunda ve ayrıca Vu+ Ultimo 4K cihazım da sorunsuz çalışıyor.

Digiturk Modül
  • Yusuf Miroğlu kullanıcısına yanıt
    Öncelikle güle güle kullanın bende aynı şekilde taahhütüm bittiğinde modüle geçmeyi düşünüyorum ama 4k kanalı neden kapalı anlamadım hiç sordunuz mu acaba müşteri hizmetlerine parasını ödemişsiniz sonuçta neden 4k kanalı kapalı diye?
  • Ben sormadım ama alıp da soranların yorumlarını okudum. 4K İçin kutulu üyeliğe yönlendiriyorlar. Herkesin ki kapalı. İlerde belki açarlar, çokta sorun değil kutudan kurtulduk ya yeter.

Bu arada 1 aylık sinema belgesel vs kanallarını da açıyorlar hediye diye.
  • +10 TL farkla 4K üyeliği açılıyor modüllü üyelere de.
    Diğer forumda bu konu üzerine epey konuşuldu son günlerde, 4K maç yayının bitrate değeri / kalitesi tartışılıyor şimdi

• Yusuf Miroğlu kullanıcısına yanıt
    selam.bende o 200 tl lik paketi almistim arcelikten.
    ancak su an izliyorum.bunu modullu uyelige cevirebiliyor muyum ?
  • Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.

Mevcut Digitürk üyeliğim 4K olmayan bir kutu ile devam ediyor. Ben bunu modüllü üyeliğe çevirmek istiyorum ve TV modelim CI+ destekleyen Philips TV.

1-) Modülü nasıl alacağım? Arçelik bayisine gidip sadece Modül mü almak istiyorum diyeceğim?

2-) Şifre denilen olay nedir?

Birileri bana mevcut üyeliğimi nasıl modüllü üyeliğe çevireceğim konusunda yardımcı olursa çok mutlu olacağım teşekkürler :)

• iDoctor kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Arçelik bayisi veya n11 üzerinden modüllü üyelik için kod satın alıp (bir zarfın içerisinde veriliyor) bu zarfta ki kodla müşteri hizmetleri ni arayıp Üyeliğinize ekleyebilirsiniz.

• Benim gördüğüm en uygun satan yer burası.
    https://www.ozturklerbeko.com/urun/digiturk-ailenin-yildizi-dizi-paketi
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    TF forumda bir kişi, normal üyeliği modüllüye çevirmişti. Ama bunlarin işi belli etmez, herkese farkli konuşuyorlar. Yok olmaz falan derlerse, telefonda 3-4 farklı temsilciyle şansinizi deneyin.

Bu arada yukarıda arkadaşimizin belirttigi gibi artik 10 lira karşiliginda 4K Kanali açiyorlar.

• Sony dahili uydu alıcıyla kullanan varmı? Birde 4k modül satılıyor bunun fiyatı normalden daha yüksek. Bunu alıp üzerine +10tl mi isteniyor 4k yayın için?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.