Şimdi Ara

Digiturk Modül (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.143
Cevap
45
Favori
152.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2013 ve 2017 model sony tv de kullanıyoruz sorun yok. Ayrıca enigma2 vu+ cihazimizda da sorunsuz.

4K & 4K'sız modül farkı diye bir şey yok.

Arçelik bayilerinden digiturk modüllü üyelik alabilirsiniz, internette satan bayilerde var.

Yukarı da resmini paylaştığım zarfı veriyorlar. İçinden çikan kodu digiturk müşteri hizmetlerine telefonda söylüyorsunuz, onlarda size en yakın teknik servise bildirip, modül ve yoksa çanak ile gelip kurulumu yapıyorlar.

4K Kanalı için her ay 10 TL ödemeniz gerekli.
  • N11.com üzerinden Aile ve Dizi paketi Modüllü üyelik paketi aldım. Kodu mesaj attılar, hemen Digitürk MH'yi aradım kodu verdim yarın teknik servisten gelip kurulum yapacaklar, bir sorun olursa gelişmeleri yazarım.

Televizyonum, Philips TV(65PUS8602/12).

Sorularınız olursa yazın yaşadığım süreci anlatırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 15 Mayıs 2019; 15:42:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

N11.com üzerinden Aile ve Dizi paketi Modüllü üyelik paketi aldım. Kodu mesaj attılar, hemen Digitürk MH'yi aradım kodu verdim yarın teknik servisten gelip kurulum yapacaklar, bir sorun olursa gelişmeleri yazarım.

Televizyonum, Philips TV(65PUS8602/12).

Sorularınız olursa yazın yaşadığım süreci anlatırım.
    Selamlar hocam,

Ben de düşünüyorum bu modül işini de Digiturk'e güvenebilmiş değilim henüz. Televizyon olmadan alırsak bir pislik çıkarmalarından korkuyorum. Sizin daha önceden üyelik var mıydı? Bir de yarın servis geldikten sonra bir güncelleyebilirseniz çok sevinirim.
  • mutercim kullanıcısına yanıt
    Benim durumum şöyle hocam, bir tane tv'im var ve bir normal kutulu digitürk üyeliğim var(annemin adına). Kodu verdiğimde mevcut üyeliğin üzerine bunu ekleyemeyiz ancak yan oda gibi açabiliriz başka tv'niz var mı dediler evde.
    -----------
    Bu arada bir şey eklemek istiyorum; mevcut digitürk üyeliğimizi taşınırken, Digitürke hiçbir bildirim yapmadan şu an oturduğumuz evde takıp izlemeye başlamış yani şu an kullandığımız Digitürk ve ekipmanları eski adreste kayıtlı kalmış.
    -----------
    Devam ediyorum; Bende evde başka tv'im olmadığını söyledim. O zaman başkası adına yeni bir üyelik açmanız gerekli dediler ve bu ekipmanın kayıtlı olduğu adrese açamazsınız dediler. Diğer ekipmanın adresi eski evde kayıtlı kaldığı için şanslıydım, bu evde herhangi bir kayıt olmadığı için kendi adıma (eski üyelik annem adına) şu an ki evimizin adresiyle yeni müşteri gibi kayıt oluşturdum.

Kayıt oluşturulduktan 10 dakika sonra Digitürk Teknik Servis aradı yarın sabaha randevu oluşturdular. Yarın geldiklerinde herhangi bir sorun yaşarsam buraya eklerim.

• Merhaba,

Bu modülleri Arçelik bayilerinden alabiliriz diye anlıyorum. N11'den daha garantili olmaz mı Arçelik bayisi? Bir de modülü kurdurduktan sonra aylık abonelik ücreti ödeniyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guven kullanıcısına yanıt
    Arçelik veya N11 farketmez sadece aktivasyon şifresi veriyorlar.
    1 yıl boyunca fatura vs. yok.

• Teknik servis modülü taktı sinyalde gönderdiler ama TV'de sorun var galiba uydu sinyalini zayıf görüyo kanalları bulur gibi oluyo sonra kanal bulunamadı diyo, teknik servis kabloyu kontrol etti gayet güzel sinyal geliyo ama tv tam tersini söylüyor hiçbir kanal bulmuyo şimdi napıcam bilmiyorum öyle kalakaldım.

• @idoctor elinizde başka uydu alıcı varsa onunla deneyin, FTA kanalları açabiliyor mu ona bakın. Olmadı daha kaliteli bir LNB ile değiştirin ya da çanağı buyutun.@iDoctor

Ben de turksatta çok kanal olmadığını görünce vaz geçtim. Digiturk için Türksat i bırakamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guven -- 20 Mayıs 2019; 13:34:54 >
  • guven kullanıcısına yanıt
    Televizyonumun uydu girişi arızalıymış o yüzden kanalları uydudan alamıyordu. Sitede Türksat uydusu yok zaten sadece Eutelsat uydusu var. Philips Tv'yi servise gönderdim onlarda denemiş uydu soketinde arıza var hala serviste. TV geldiğinde deneyip tekrar yazarım buraya.

• Sadece eutelsat varsa tam size göre olmuş modül işi. Sırf modül ile izlenebilen Tivibu ve d smart a baktım ikisinde de Digitürk kadar geniş içerik yok. İnşallah memnun kalırsınız

• Arkadaşlar bu cam modül en uygun hangi sitede var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur12190 -- 22 Mayıs 2019; 12:33:2 >
  • Onur12190 O kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

N11 üzerinden mevcut.

• hocam bulamadım n11de link atma şansın varmı
  • Onur12190 O kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Kontrol ettim. Kaldırılmış uygun bulursam paylaşacağım.

• Modul hem Turksat hem de Eutelsattaki pakete dahil olan yayinları aciyor mu?

• emopi kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Kullandığınız uyduya göre değişir. Türksatta türksat eutelsat ta eutelsat izleyebilirsiniz.

• Merhaba, arçelik bayisinden modül olarak almak istiyorum yukarıda arkadaş paylaşmış aynı ürün bayide gösterildi. Arçelik bayisi ürün sadece arçelik ve grundig ürünlerinde çalıştığını söyledi. Almadım. Burada yazılmış cihazlarda kullanılıyor diye. Cihazım 55"sony xe9005 modül girişi var ama çalışır mı emin olamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Xdian X kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Cı modül desteği varsa sıkıntı olmaz.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Hocam bilmediğimden soruyorum. Bu mudur?

Digiturk Modül

• Xdian X kullanıcısına yanıt
    Evet doğrudur.

Bazı TV'lerde arızalı olabilir. Satın almadan modül girişli sıkıntı olmadığından emin olun.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.